LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bar znamo tko nije[emo_smijesak][emo_namigusa]

Katastrofičari novinari stalno plasiraju neprovjerene informacije o prometu.

Od kuda im info?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


ja ću počistit sve do 130 u ponedeljak onda!
ma daj..da se nisi zahebo pa pocistio bid

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

skupljam sve sto me dohvati na bidu …


skupljam sve sto me dohvati na bidu …

što bi rekao premijer: “koji ešalon” ? 115, 110, 93 ili 80 ? [emo_zacudjen][emo_namigusa]


skupljam sve sto me dohvati na bidu …
kolko godina ? 3,5 ??

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ova dionica je pala sa 250 na 120, i sada kada je većina odradila rast od 20 do 50 posto, ona se kao korigira malo s obzirom da je “pretjerano narasla”.he,he.
Nije nagovor na kupnju ili prodaju.Pozdrav.

Što volim korekcije[emo_smijeh]

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Što volim korekcije[emo_smijeh]

i ja, ali one prave od 30-40%, a ne ove od 3-4%

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Katastrofičari novinari stalno plasiraju neprovjerene informacije o prometu.

Od kuda im info?

LAPRDAJU!!!!
Konkurencija u “novinarstvu” velika pa za 100 eurića svatko će ti napisati nešto što ti paše!!!! Samo ne treba ŠKRTARITI NA SEBI – svatko ima mogučnost preusmjerit neku lovicu da pročita nešto što mu PAŠE – pa makar i nije istina!

http://www.seebiz.eu/luka-rijeka-u-2013-ocekuje-rast-prometa-za-115-posto/ar-56372/


http://www.seebiz.eu/luka-rijeka-u-2013-ocekuje-rast-prometa-za-115-posto/ar-56372/

razočaranje…očekuju lagan rast prometa, a privatizacije nema ove godine [emo_palacd]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

Ne bih rekao da su stvari loše.
Cijena Lkri je manje – više ista od 8.mj. 2012.
– Sad predviđaju porast za 11 %
– Likvidni su, žele ulagati u proširenje kapaciteta
– Sa ulaskom u EU pojavit će se i neki Kinez koji bi slao
svoju robu kroz Rijeku !

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

Kolega bukovac22,lkri će imati u nadolazećim godinama sve veći promet sa proširenjem terminala,prihodi će rasti,dobit će se povečavati a vrlo je važno da će konačno sa ulaskom u e.u.”zagristi”inozemni ulagači koji će poslovne planove lkri poboljšati u nadolazećim godinama što će se odraziti i na cijenu same dionice.Ovi poslovni rezultati u najmanju ruku opravdavaju sadašnju cijenu lkri.Najvažnije od svega je da se dionica kupuje zbog optimistične budućnosti.

@bukovac22

Da, nigdje gubitka, nevalja to ništa, opće je poznato da u Hrvatskoj ne vrijede ništa firme koje ne rade bar 100 milja kuna gubitka i to u kontinuitetu par godina.

New Report

Close