LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a GDJE JE SADA MOŽE LI BOLJE EKIPA?

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)


a GDJE JE SADA MOŽE LI BOLJE EKIPA?

Vjerojatno će se uskoro javiti sa nečim tipa "malo sam se skratio jer se vidjelo da ide dolje…"
Već viđeno.


a GDJE JE SADA MOŽE LI BOLJE EKIPA?

Pa šta čekate evo ja sam na kupnji, šta se čeka ima se municije još za jedno 500 komada po ovoj cijeni samo naprjed.



a GDJE JE SADA MOŽE LI BOLJE EKIPA?

Vjerojatno će se uskoro javiti sa nečim tipa "malo sam se skratio jer se vidjelo da ide dolje…"
Već viđeno.
[/quote]

Ekipi nešto neide u zadnje vrijeme,ne može ništa pogoditi,-jasno,najlakše sad šutjeti,a prije se navlačilo sve u šesnaest

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)


11.03.10. | 23:31
U pravu ste zapravo, neću više svraćati na ovu temu.
12.03.10. | 00:07
Dobro neću više, pa rekao sam.
16.03.10. | 22:5
Kolega, vidim lako vas se da zbuniti s odnosima tonaže fizičkog prometa. Tonaža može bit vrlo varljiv podatak.


A uostalom kad na godišnjem planu netko bilježi smanjenje dobiti od golemih 80% onda se pitam kako uopće netko ovo smatra dobrim pickom?


Ma možete vi pričati priče do sutra.prihodi ovoliko, dobit onoliko.to ide ispod 1500 i to je to.jer kupnja je sve slabija i slabija a uvijek ima onih koji prodaju.k


Što se događa?
Kupnja se potpuno razbježala.
Da li netko ima neki info?
Da li netko nešto zna?

Kolega, samo 176 dionica na kupnji a čak 600 na prodaji.
S tima da od ovih 176 na kupnji, 75 ih je ispod 1500 kuna.
Dosta to loše izgleda, bojim se da ne padne i ispod 1500.
Izgleda da je u pravu bio onaj kolega što je rekao da je prva potpora na 1400


Kolega Fed, može li k/p?
Ne radi mi gledalica trenutno. Hvala

Ja sam ka dioničar LKPC istinski oduševljen i ganut da imamo ovako brižne kolege na forumu. Službeno niko od njih (osim vidre) nije dioničar LKPC, a toliko vremena i truda ulažu analizirajući ovu dionicu. Predlažem da se postojeći dioničari nekako oduže gore navedenim dušebrižnicima.
Samo neznam di vam je Badman, odavno ga nema, a prije je redovito postao redovita mjesečna izvješća o prometu. Evo podaci samo za njega:
veljača 2010 358.725,175
veljača 2009 275.854,497
A joj, pa pero je reka da je tonaža varljiv podatak.
[bye]

Kolega Sandokan, vidra vam nije dioničar, proda je on to sa minusom.
To je moje mišljenje, on samo zeza ko i ovi ostali.

Ako nije tako neka stavi screenshot, sa datumom.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ja sam ka dioničar LKPC istinski oduševljen i ganut da imamo ovako brižne kolege na forumu. Službeno niko od njih (osim vidre) nije dioničar LKPC, a toliko vremena i truda ulažu analizirajući ovu dionicu. Predlažem da se postojeći dioničari nekako oduže gore navedenim dušebrižnicima.
Samo neznam di vam je Badman, odavno ga nema, a prije je redovito postao redovita mjesečna izvješća o prometu. Evo podaci samo za njega:
veljača 2010 358.725,175
veljača 2009 275.854,497
A joj, pa pero je reka da je tonaža varljiv podatak.
[bye]

Sve je to ok kolega kaj vi zagovarate i pišete, ali ja sam u nadi da će podaci biti bolji i oni jesu, kupio lkpc na "mig" kolege koje je "ful" unutra po 1800.
Prodao sam po 1600.

I nažalost prekasno sam uvidio, da rezultati nekih firmi nemaju veze s cijenom njihovih dionica.

Pa tako sam ovo otpisao kao pogrešku i kupovat ću je vjerojatno na 1400-1500, ako padne do tamo.


Ja sam ka dioničar LKPC istinski oduševljen i ganut da imamo ovako brižne kolege na forumu. Službeno niko od njih (osim vidre) nije dioničar LKPC, a toliko vremena i truda ulažu analizirajući ovu dionicu. Predlažem da se postojeći dioničari nekako oduže gore navedenim dušebrižnicima.
Samo neznam di vam je Badman, odavno ga nema, a prije je redovito postao redovita mjesečna izvješća o prometu. Evo podaci samo za njega:
veljača 2010 358.725,175
veljača 2009 275.854,497
A joj, pa pero je reka da je tonaža varljiv podatak.
[bye]

Sve je to ok kolega kaj vi zagovarate i pišete, ali ja sam u nadi da će podaci biti bolji i oni jesu, kupio lkpc na "mig" kolege koje je "ful" unutra po 1800.
Prodao sam po 1600.

I nažalost prekasno sam uvidio, da rezultati nekih firmi nemaju veze s cijenom njihovih dionica.

Pa tako sam ovo otpisao kao pogrešku i kupovat ću je vjerojatno na 1400-1500, ako padne do tamo.

[/quote]
sve krivo al kaj drugo od tebe očekivat… [lol] [lol] si zahvalio svojoj ekipici kaj su ti otvorili oči pa i prodao na 1600?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Kolega Sandokan, vidra vam nije dioničar, proda je on to sa minusom.
To je moje mišljenje, on samo zeza ko i ovi ostali.

Ako nije tako neka stavi screenshot, sa datumom.

lp

Kolega Moj Je Najbrži, ja odgovorno tvrdim da imam lkpc, a što se tiče dokaza, čim vidim vaš screen-shot, staviti ću i ja svoj.
Naime ja opravdano sumnjam da bi vi mogli frizirati svoj izvadak, jer ste tome skloni [tongue]

Opet ponavljam da ja svoju lkpc neću prodavati po 1.500kn , te stoga zahtjevam da me prestanete nagovarati na tako nerazuman čin!!!!!!!
Sram vas i stid bilo.
Stvarno ste pokvaren dječarac [tongue]

http://www.kucilooro.webs.com/



sve krivo al kaj drugo od tebe očekivat… [lol] [lol] si zahvalio svojoj ekipici kaj su ti otvorili oči pa i prodao na 1600?
[/quote]

Pa nije mi nitko otvorio oči, oni su i pisali kada sam ja kupovao, a i prije toga, a i poslije potpuno isto.
Otvorio mi je oči minus od 14k kuna koje sam si napravio jer sam morao prodati tih 70 komada…

To je zadnji put da sam ušao u dionicu u koju je ušao plavi. S njim jednostavno nemam sreće…



Kolega Sandokan, vidra vam nije dioničar, proda je on to sa minusom.
To je moje mišljenje, on samo zeza ko i ovi ostali.

Ako nije tako neka stavi screenshot, sa datumom.

lp

Kolega Moj Je Najbrži, ja odgovorno tvrdim da imam lkpc, a što se tiče dokaza, čim vidim vaš screen-shot, staviti ću i ja svoj.
Naime ja opravdano sumnjam da bi vi mogli frizirati svoj izvadak, jer ste tome skloni [tongue]

Opet ponavljam da ja svoju lkpc neću prodavati po 1.500kn , te stoga zahtjevam da me prestanete nagovarati na tako nerazuman čin!!!!!!!
Sram vas i stid bilo.
Stvarno ste pokvaren dječarac [tongue]
[/quote]

Kolega vidra, možete nam pojasniti, ako ste imatelj LKPC, zašto onda pišete protiv te dionice?
Druge dionice koje imate veličate, na način npr. Belje Belissimo, Hidra će u zrak ko raketa i sl. nebuloze.
LKPC kažete imate, a pišete loše o toje dionici.

Dajte nam malo pojasnite to, ja mislim da ste vi prodali ( a kupili ste po 17xx, kako i piše na forumu, jer taj dan u to vrijeme je ciejna bila preko 1 700 i više – tad sam i ja malo prodao, možda baš vama ).

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Iz dana u dan pad na malom prometu, i tako iz dana u dan cijena sve manja i manja.
1% po 1% i evo već je na 1550 a kao što možemo vidjeti uvijek ima nekoga da proda.
Posljedica je to nerealnih očekivanja na krilima kojih je ova dionica postala napuhani balon.
I sad se polako ispuhuje.
Jer što je dalja dokapitalizacija to sve više investitora postaje svjesno da ova dionica bez dokapitalizacije ne vrijedi niti 1200 kuna.
Sutra kad cijena dođe na 1500 i bol će postajati sve jača.
Na 1470 će i oni koji sebe smatraju dugoročnim ulagačima početi razmišljati o svemu.
A na 1400 će početi prava rasprodaja.Tu negdje će i kolega plavi prodavati.
Ta točka je ono što američki ulagači zovu MAX PAIN.
Nadam se da vam je sad jasnije zašto je pad na malom prometu najgori.

Kod odabira dionica je najbitniji ROI


Iz dana u dan pad na malom prometu, i tako iz dana u dan cijena sve manja i manja.
1% po 1% i evo već je na 1550 a kao što možemo vidjeti uvijek ima nekoga da proda.
Posljedica je to nerealnih očekivanja na krilima kojih je ova dionica postala napuhani balon.
I sad se polako ispuhuje.
Jer što je dalja dokapitalizacija to sve više investitora postaje svjesno da ova dionica bez dokapitalizacije ne vrijedi niti 1200 kuna.
Sutra kad cijena dođe na 1500 i bol će postajati sve jača.
Na 1470 će i oni koji sebe smatraju dugoročnim ulagačima početi razmišljati o svemu.
A na 1400 će početi prava rasprodaja.Tu negdje će i kolega plavi prodavati.
Ta točka je ono što američki ulagači zovu MAX PAIN.
Nadam se da vam je sad jasnije zašto je pad na malom prometu najgori.

Svi ste pametni svi sve znate pa što ne prodate evo ja vas čekam izvolite kolega popodnevna smjena vam je u 14:00 pa nećete stići prodati do polaska.

Kolega Moj Je Najbrži, ja odgovorno tvrdim da imam lkpc, a što se tiče dokaza, čim vidim vaš screen-shot, staviti ću i ja svoj.
Naime ja opravdano sumnjam da bi vi mogli frizirati svoj izvadak, jer ste tome skloni [tongue]

Opet ponavljam da ja svoju lkpc neću prodavati po 1.500kn , te stoga zahtjevam da me prestanete nagovarati na tako nerazuman čin!!!!!!!
Sram vas i stid bilo.
Stvarno ste pokvaren dječarac [tongue]

Kolega vidra, možete nam pojasniti, ako ste imatelj LKPC, zašto onda pišete protiv te dionice?
Druge dionice koje imate veličate, na način npr. Belje Belissimo, Hidra će u zrak ko raketa i sl. nebuloze.
LKPC kažete imate, a pišete loše o toje dionici.

Dajte nam malo pojasnite to, ja mislim da ste vi prodali ( a kupili ste po 17xx, kako i piše na forumu, jer taj dan u to vrijeme je ciejna bila preko 1 700 i više – tad sam i ja malo prodao, možda baš vama ).

lp

[/quote]

Gledajte kolega Plavi, ja doista ne znam u što sve vi vjerujete, a nije me niti briga.
Ja uopće ne pišem loše o dionici, nego ste vi neke stvari pogrešno shvatili. Ja sam samo rekao da Lkpc ne vrijedi 1.800 i više kuna, dok je poslovanje ovakvo kakvo je i dok nema naznaka docapa.
Zato sam vam i otovoreno napisao da ću prodavati čim se cijena približi 1.800 kn i to sam uredno i radio.
Meni je žao ako je vaš ulaz puno viši od mog ( moj ulaz je oko 1.110-1.120 kn ). Valjda vi znate zašto ste kupovali po 1600 i 1.700, a drugima hvalili na 1.800-1.850kn.
Ja također znam da vam nije jasno da je moguće da netko otvoreno napiše što smatra previsokom cijenom a što smatra povoljnom za dokup, ali eto, ja sam vam takav. Volim ljudima napisati iskreno što mislim. Tako sam valjda i pogriješio preporučujući građevinare, ali što sad? Tko radi taj i griješi.
Kolega Deluksić je 17.09. prošle godine, kad je crobex bio na 2.236 bodova reako da idemo na 2.600-2.700 i gadno pogriješio. I što sad, zar je to problem? Nije problem što se Mujo kockao nego što se vadio.
I da zaključim; bez docapa Lkpc će teško preko 1.800 kn

lp
[bye]

http://www.kucilooro.webs.com/

Dobro je dok svjetski indeksi rastu pa ne vlada još sumornije ozračje koje dodatno utječe na ulagače.
Zato su i prometi mali, ljudi su još puni optimizma i nade bez obzira što dionica pada iz dana u dan.
Međutim ovaj rast u svijetu traje već 12 dana bez prestanka.
Oni optimistični bi rekli da to može još potrajati još par dana.
Ali ovo danas će im biti 13-ti dan. Nesretan broj.
Zato se treba upitati:
"Do i feel lucky?"
Dok još ima optimista na bidu i onih koji su zaboravili maknuti naloge, tu priliku ne bi trebalo propustiti.

Kod odabira dionica je najbitniji ROI

New Report

Close