LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Uskoro lupamo u gornju trend liniju, blizu 1250 kuna. To bu bila kljucna tocka da vidimo je li smjer u iducih par tjedana pozitivan ili negativan.

ako probijemo i zadržimo se iznad to bi značio novi BuLL još od 2007

[/quote]

Kak to mislis? To bi znacilo nastavak bull marketa zapocetog pocetkom 2009, nema previse veze s 2007. godinom. Odnosno, moglo bi eventualno imati ako gledas nekakve skale od 10-tak godina…
[/quote]

culi smo se na pp, rezultanta je jednostavno frapantna [smiley]

Vrijedi li meni ić upisat 15 dionica na koje imam pravo po možebitnoj cijeni od 1200kn dok iste mogu klikom miša na burzi kupit jeftinije??

I da se nadovežem – nije li dakle suludo ići sada na banku upisivati dobrovoljno dionice po većoj cijeni nego šta su na burzi?? Ovaj raspon od 800 – 1200kn je debilizam, radi se o razlici od 50%, ja imam pravo na "samo" 15 dionica pa se ne želim igrat, a vi koji imate više svaka vam čast na strpljenju s ovom dionicom..

@tribal

čujemo se po završetku drugog kruga…onda ćemo vidjeti tko je koga, po kojoj cijeni i za čije pare.

@Mecka – što misliš po kojoj će cijeni ići?

Bio bih presretan da dobijem ispod 1000, al nije toliko kratkoročno niti bitno jer se cijena na burzi stabilizirala na 1200 (ako želiš trenutno, npr ti, kupiti na burzi platit ćeš više od 1200)
(@tribal)

Mislim da si optimista što se tiće cijene.. a i ovo je danas na 1200 samo zbog tog apsurda s ponudom, ne bi se kladio da sutra neće opet ispod 1200..al ja sam u paranoji i istraumatiziran našom burzom pa pušem i na hladno.. u svakom slučaju, ipak ne idem danas na upis novih dionica, vama ostalima sretno!

Evo upisao i ja . Nije gužva ( Ulica grada Vukovara 37 b – Zagreb )


Evo upisao i ja . Nije gužva ( Ulica grada Vukovara 37 b – Zagreb )

same place like i do … [tongue].
Kaže službenik da prvih dana nije bila gužva kod upisa, al da je zadnja tri dana povećano zanimanje za upis. Kako god, prvi krug je skroz irelevantan, svrbi me jedino da vidim novu vlasničku strukturu !


Mislim da si optimista što se tiće cijene.. a i ovo je danas na 1200 samo zbog tog apsurda s ponudom, ne bi se kladio da sutra neće opet ispod 1200..al ja sam u paranoji i istraumatiziran našom burzom pa pušem i na hladno.. u svakom slučaju, ipak ne idem danas na upis novih dionica, vama ostalima sretno!

Jedine dionice koje rade zadnjih par mjeseci su korf i ddjh (ako pričamo o značajnijem kontinuiranom rastu )…
Hvala na sreći, vraćam good vibrations 2 u 2 !

Zadnji poziv !

Upis i uplata dionica LKPC je do 14 h danas !

Ova cijena na burzi danas , mogla bi biti navlakuša (druk) !

Pozdrav

.

uglavnom smo svi javili da smo uplatili i po koliko. jedino ti pero šutiš. valjda da poslije priča može biti kako ti bude pasala.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close