LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala na potvrdi onog što več znam samo što izgleda da mnogi ovdje to ne znaju.


A da je i sam Pavlović svjestan kako na klimavoj stolici sjedi svjedoči i ova njegova izjava.

Potom se medijima obratio i direktor Luke Ploče d.d. Ivan Pavlović. "Da bi se sve ovo ostvarilo, nužno je napraviti strukturalne izmjene u zakonima. Po današnjim se propisima sve što luka ulaže u vlastitu obnovu ne piše u naše, već u državno vlasništvo, i to nije dobro. Također smo u luci imali san da ćemo jednoga dana sami biti vlasnici Luke Ploče. Kapital od 27 milijuna eura nemamo i zato danas više ne vjerujemo u taj san. Ipak, držim da je ovo dobar projekt koji bi trebao pokrenuti ulaganje privatnoga kapitala u obnovu hrvatskih luka", kazao je Pavlović.

Vremeplov , 2006. godina !
Ništa se tu ne mjenja godinama !
Spremaju se na dokapitalizaciju godinama , ko gladni na s!anje .
Mjesecima čuvam novce za investicije u LKPC a Prospekt nikako da dođe .
Možda bi u LKPC trebalo napraviti deratizaciju i rastjerati štakorčine .

Pozdrav

.


Hvala na potvrdi onog što več znam samo što izgleda da mnogi ovdje to ne znaju.

Mislim da to gotovo svi znaju,ali trebaju znati da radnici imaju kako je objavljeno preko35% dionica.
Znači da mogu raspolagati sa oko 11% trenutno! To nije mali broj dionica!
Pozdrav

Po svemu ovome tek za 5 godina će biti zanimljiva.Kratkoročno katastrofa.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Mislim da to gotovo svi znaju,ali trebaju znati da ……………………………NE TREBA NASJEDATI NA SVAKAKVE NATPISE.

p.s.Kaze stara poslovica: Nije bitno sta je rekao, vec Tko je rekao!!!! [proud]

rita, 29.03.2011. u 12:09
Po svemu ovome tek za 5 godina će biti zanimljiva.Kratkoročno katastrofa.

po svemu ovome što vi tvrdite ja se pitam što vi ovdje radite? ne bi vas trebalo biti na ovoj temi najmanje do 2016. zato ne lupajte svašta već pošteno zaradite vaš burek.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

a di je kolega Plavi, šta on misli o ovome?
nije valjda prodao?
da li dokupljuje?

hitno bih molio izvještaj kolege Plavom, jer samo njemu na ovoj dionici vjerujem.
hvala

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Dragi prijatelji,
čini mi se kao da nije vaša volja ili vaš interes inicijativa za osnivanjem Udruge malih dioničara LKPC.
Ideja vodilja nije da bi se mlatila prazna slama nego da formiramo tijelo oko kojeg bi se okupili i koje bi nas zastupalo ako nas male dioničare Uprava pokuša izlovatiti.
Osobno se ne nadam takvom scenariju, ali što ako se ipak desi najgore.
Idemo oformiti Udrugu i čekati rasplet, pa dajte neku inicijativu vi prvoborci…


… pa dajte neku inicijativu vi prvoborci…

a jesi siguran da su prvoborci još unutra i da se nisu iskipali nedavno na 1500 kn? to su ipak iskusni igrači koji ne propuštaju takve prilike, tako da je pitanje da li sada imate iste interese u ovoj dionici?? [undecid]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen


Dragi prijatelji,
čini mi se kao da nije vaša volja ili vaš interes inicijativa za osnivanjem Udruge malih dioničara LKPC.
Ideja vodilja nije da bi se mlatila prazna slama nego da formiramo tijelo oko kojeg bi se okupili i koje bi nas zastupalo ako nas male dioničare Uprava pokuša izlovatiti.
Osobno se ne nadam takvom scenariju, ali što ako se ipak desi najgore.
Idemo oformiti Udrugu i čekati rasplet, pa dajte neku inicijativu vi prvoborci…

Nema interesa. Šteta…

Klizi ovo polako, svaki dan ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


ljudi ne znam koliko imaju smisla ove rasprave na forumu kada nazalost dobar dio ne razumije pravni okvir unutar kojega djeluje ova drzava i trziste kapitala. Imali ste priliku procitati komentar g. Boskovica koji je upravo rekao ono sto sam ja prvi puta pomislio kada sam vidio odluku Vlade da prodaje dionice znatno ispod trzisne vrijednosti. Ali ono sto nitko izgleda nije primjetio (ispricavam se ako jest) je da je odluka vlade donesena temeljem Zakona o privatizaciji koji je ukinut s 1. sijecnjem 2011.g. i zamijenjen Zakonom o upravljanju drzavnom imovinom. Dakle ta odluka ne moze biti valjana i ja ju se spremam rusiti tuzbom. tko mi se zeli pridruziti dobro je dosao, eto toliko za sada.

Tek sada sam pročitao, ja sam in [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close