LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/132027/Default.aspx

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje

Mali podsjetnik za dobronamjerne,informacija za neupućene i poklopac drukerima na dole:

Najnoviji podaci pokazuju da je u prošloj godini u svjetskom prijevozu tereta dominirao čelik,ugljen i žitarice. Također, u svijetu vlada trend gradnje sve većih brodova kako bi se roba od ukrcajne do iskrcajne luke prevezla u što kraćem roku.
U Luci Ploče u 2010. pretovareno je 4,5 miliona tona robe što je 56% više nego u 2009.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dobar-posao-u-plocama-pripuz-otkupio-45-mil-eura-potrazivanja-hza-sa-155-mil-eura-terena/542074.aspx

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

kupih dvije. nego puno se ekipe junačilo kako čekaju ispod 1400.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Ovdje dolazi scenarij kao prošle godine sa IGH.Zašto Hanfa ne reagira.Po meni Pavlović je direktno izmanipulirao ljude i treba snositi punu odgovornost za pad dionice.Odnosno završiti u zatvoru i nadoknaditi svu štetu koju je nanio ulagačima od tog dana kad se istrčao sa izjavom.Kolika je tad bila cijena,ulagačima nadoknaditi i još naknadu za pretrpljeni strah i duševne boli.

peyo

ima li kakvih novosti o prospektu? možda ovaj četvrtak? [huh]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Ovdje dolazi scenarij kao prošle godine sa IGH.Zašto Hanfa ne reagira.Po meni Pavlović je direktno izmanipulirao ljude i treba snositi punu odgovornost za pad dionice.Odnosno završiti u zatvoru i nadoknaditi svu štetu koju je nanio ulagačima od tog dana kad se istrčao sa izjavom.Kolika je tad bila cijena,ulagačima nadoknaditi i još naknadu za pretrpljeni strah i duševne boli.

Jel počeo plač i zazivanje institucija.
Optimizam prerastao u pesimizam.
Opravdano moram priznati i složiti se sa vama.


Ovdje dolazi scenarij kao prošle godine sa IGH.Zašto Hanfa ne reagira.Po meni Pavlović je direktno izmanipulirao ljude i treba snositi punu odgovornost za pad dionice.Odnosno završiti u zatvoru i nadoknaditi svu štetu koju je nanio ulagačima od tog dana kad se istrčao sa izjavom.Kolika je tad bila cijena,ulagačima nadoknaditi i još naknadu za pretrpljeni strah i duševne boli.

za pad cijene najmanje je kriv Pavlović, puno više drukeri koji mjesecima pričaju bajke o ovoj dionici. da ne govorim o jednom peyi koji je ispaljivao iz rukava cifre o 2000 kn za koji dan [bye]

spletom nepredvidivih okolnosti (unutarnje političkih) i svjetskih (Afrika, Japan), ova dokapitalizacija će proći slično a la dokapitalizacija Atlantic grupe… ovome će trebati vremena da se vrati tamo di je bilo i di treba biti… u svemu tome na žalost opet kumuje poslovična hrvatska nesposobnost i opravdani rizik da stvar neće završiti kako je netko na početku zamislio… ali gospodo, ni ja nisam ušao u ovu dionicu da popušim pare, pa prema tome – ne zanima me! hoćemo prospekt! ODMAH!

A random walk down Wall Street...

šta ste pokisli ko babe. sa takvim stavom bolje da ste novce dali djeci ili roditeljima jer ste osuđeni na gubitak. zna se da se na burzu stavlja samo višak sredstava. lijepo je zaraditi preko noći ali često treba imati i strpljenja. firma ima odličan omjer vrijednost-cijena i odličan rast osiguran u kratkoj budućnosti. sa puno dionica samo trejdam ali u ovu vjerujem najviše i uvijek sam dosta unutra. jer kad krene [wink]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



Ovdje dolazi scenarij kao prošle godine sa IGH.Zašto Hanfa ne reagira.Po meni Pavlović je direktno izmanipulirao ljude i treba snositi punu odgovornost za pad dionice.Odnosno završiti u zatvoru i nadoknaditi svu štetu koju je nanio ulagačima od tog dana kad se istrčao sa izjavom.Kolika je tad bila cijena,ulagačima nadoknaditi i još naknadu za pretrpljeni strah i duševne boli.

za pad cijene najmanje je kriv Pavlović, puno više drukeri koji mjesecima pričaju bajke o ovoj dionici. da ne govorim o jednom peyi koji je ispaljivao iz rukava cifre o 2000 kn za koji dan [bye]
[/quote]

Pa kad krene drugi krug, cijena od 2000 kuna ce vjerojatno biti niska. Ovaj pad je iskljucivo zbog presporog donosenja prospekta, pa dionica kao i svaka druga prilikom manjka informacija polagano klizi prema dolje.

Cijena svakim danom sve niža i niža.
Kako cijena pada tako je kupnje sve manje i manje.
Prospekta ni na idiku.
Nitko iz uprave se ne očituje zašto prospekta nema.
Koriste li oni ovo za iskrcaj?

New Report

Close