LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Cini se da ni fondovi zapravo nemaju pojma o dogadjajima koji ce uslijediti jer samo drze pozicije bez da kupuju ili prodaju vec par tjedana. Kako su i bid i ask relativno tanki, za ocekivati je da kad procuri prvi insajderski info, cijena ce strelovito u blokadu.

Možda na dolje.
Pozdrav
[/quote]

Mozda..a mozda i na gore!?

@petina
Upravo ste potvrdili da bez dijela koridora Vc kroz BiH isti nema nikakav značaj za LKPC.
Koliko sam pročitao prem planovima u BiH za izgradnju dijela koridora kroz Bi H treba 5-10
godina.I to naglašavam-prema planovima?!!!
Pozdrav

Poštovani kolege,

samo da se referiram na kolegu, čini mi se da je riječ o ninja kornjači, koji je naglasio da su veliki igrači spremni ići di kraja.

Razmišljam, naime, da ovaj put i ja odem do kraja i upišem svoje dionice u prvom krugu dokapitalizacije, pričekam rasplet za drugi krug, vjerojatnu ponudu za preuzimanje od strane strateškog partnera,pratiti daljnje pozitivno poslovanje na valu aktualizacije terminala za kontejnerski promet,najavljeni početak radova na izgradnji terminala za rasute terete, možebitni početak isplate dividende,prioritetni završetak radova na koridoru Vc sa hrvatske strane…



hahahaha 60 komada i to je 90% promjena u top 10 u zadnjih ne znam ni ja koliko tjedana. pa više sam ih ja protrgovao u to vrijeme.

Ovo danas prosto sumnjam da je bio netko od malih a taj je izgleda spreman ići do kraja.
[/quote]

Kakav je to neznalica da se pozicionirao sa 100 kom na bidu ? [wink]



@petina

Upravo ste potvrdili da bez dijela koridora Vc kroz BiH isti nema nikakav značaj za LKPC.
Koliko sam pročitao prem planovima u BiH za izgradnju dijela koridora kroz Bi H treba 5-10
godina.I to naglašavam-prema planovima?!!!
Pozdrav

Kolega,vidim da vidite samo ono sta zelite vidjeti pa cak ni to ne vidite dobro.

p.s. ne odnosi se samo na koridor vec opcenito za potencijal LKPC.

jutro svvima , Baš su smiješni ovi likovi koji stavljaju naloge kupnje 100 kom i onda ih prije pocetka povuku, sve neke drhtave ruke….


Kakav je to neznalica da se pozicionirao sa 100 kom na bidu ? [wink]

nije neznalica nego – navlakač! [yawn]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Poštavanom kolegi koji djeli jednice šakom i kapom,

jedinica kraj imena malo, samo malo, sliči na uzdignuti falus, koji je u starom vijeku bio simbol obilja.

Evo, drage kolege,
dok čekamo objavu prospekta od strane HANFA-e i premile nam ažurne uprave, imamo priliku vrijeme prekratiti čitanjem kataloga iz kojeg iskaču i zabavljaju nas :benten,agentten,ententini,savarakatini i niz drugih jurišnika koji svojom nazočnošću opravdavaju činjenicu da je dionica Luke Ploče vrlo atraktivan vrijednosni papir.




hahahaha 60 komada i to je 90% promjena u top 10 u zadnjih ne znam ni ja koliko tjedana. pa više sam ih ja protrgovao u to vrijeme.

Ovo danas prosto sumnjam da je bio netko od malih a taj je izgleda spreman ići do kraja.
[/quote]

Kakav je to neznalica da se pozicionirao sa 100 kom na bidu ? [wink]
[/quote]

Isto kao i onaj sa 150 na asku. Ni jedan ni drugi nemaju namjeru kupiti ili prodati po toj cijeni.



Kakav je to neznalica da se pozicionirao sa 100 kom na bidu ? [wink]

nije neznalica nego – navlakač! [yawn]
[/quote]

Ma daj, kaj fakat ? [thumbsup]

bit će da lovi ispod 1400 ( a možda sam i ja taj [tongue]





hahahaha 60 komada i to je 90% promjena u top 10 u zadnjih ne znam ni ja koliko tjedana. pa više sam ih ja protrgovao u to vrijeme.

Ovo danas prosto sumnjam da je bio netko od malih a taj je izgleda spreman ići do kraja.
[/quote]

Kakav je to neznalica da se pozicionirao sa 100 kom na bidu ? [wink]
[/quote]

Isto kao i onaj sa 150 na asku. Ni jedan ni drugi nemaju namjeru kupiti ili prodati po toj cijeni.
[/quote]

Ovaj od prije 10 h navlači da mu se proda !

New Report

Close