LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

The objective of the Additional Financing for the Trade and Transport Integration Project is the same as the original project, which is to develop trade along Corridor Vc through the development of capacity, efficiency, and quality of transport services on the port of Ploce and coordination among corridor participants.

The total cost of the project is estimated at EUR 48 million.

[cool] [tongue]

Jos da na dodam.

Zajam bi se trebao odobriti 29. ožujka 2011.

A PROSPEKT CE SE ODOBRITI JEDINO AKO GRAĐANI PLOCA BUDU GLASALI ZA HDZ
[lol] [lol] (šala mala )

na cijelom prometu netko je dobio a netko izgubio dva bureka s tim da su peti platili ekipi iz hite.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


http://www.poslovni.hr/vijesti/sabor-gradit-ce-se-autocesta-na-koridoru-vc-vrijedna-1315-milijuna-eura-172354.aspx

Početkom 2013. očekuje se dovršetak koridora Vc

Hvala kolega, meni su jutros spičlili jedinicu za ovu vjest koju Vi ja smatramo bitnom,
pa vam dajem 100. [thumbsup]

ajmo sad opet ispod 1400..jer naravno logika investitora je….prekjučer je vrijedila 1500 zbog fantastičnih rezultata!!!
Ali zato dva dana nakon toga ajmo opet dolje..

Kakva tragedija od burze 🙂
no doći će i taj prospekt….

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

Kod nas vrijede druga pravila tj. sta ti je poslovanje BOLJE to ti je cijena na TK MANJA [lol]

PETINA

jel obično im ovoliko treba da izbace statistiku prometa za minuli mjesec?!
Već je 17.2. statistike za siječanj još nema…usporedbe radi…
Znam da ste vi to prije pratili i stavljali ovdje…
Su i inače ovako ažurni?!

Van svake logike je ovo…kakva dobit…kakvi fundamenti i ovo se vraća tamo gdje je bilo prije objave poslovanja…mrak.
Kao što sam i rekao da se efektu izvještaja nemamo nadati jer čekamo prospekt samo to drzi nas tu gdje jesmo..

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

Nemam ovu dionicu ali postaje mi interesantna za ulaganje nakon fenomenalnog izvještaja.

Ima neko razuman odgovor zašto je danas toliko pala?


Nemam ovu dionicu ali postaje mi interesantna za ulaganje nakon fenomenalnog izvještaja.

Ima neko razuman odgovor zašto je danas toliko pala?


ZSE,igre i igrice,već je izvrsna firma,a kad uđemo u EU…

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Nemam ovu dionicu ali postaje mi interesantna za ulaganje nakon fenomenalnog izvještaja.

Ima neko razuman odgovor zašto je danas toliko pala?

Dionica ima visoki beta koeficjent [rolleyes] Zajebancija…
Jad od burze….

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Nemam ovu dionicu ali postaje mi interesantna za ulaganje nakon fenomenalnog izvještaja.

Ima neko razuman odgovor zašto je danas toliko pala?

ti si fond pa vjerojatno znaš ..
[wink]
šala mala kolega, pada na vrlo malom prometu a i teško da će dublje …. novi investitori razmišljaju slično kao i vi, al nitko se ne usudi potegnuti po kupnji, a sad ko prodaje (možda se dva skrbnička loptaju, tko će ga znati…)

zasto se zamarate dnevnim oscilacijama cijene dionice?kome je to bitno?
protrgovano svega 70 komada,
netko tankih zivaca,ili netko kome hitno treba keš

svakoga dana u svakom pogledu...

New Report

Close