LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovo je stvarno sramota, nema trgovanja, a nema niti očitovanja novoga.
Šta je ovo, toga nema niti u Zimbabweu!! [angry]
lp!

Ima, ima. HANFA je svojedobno blokirala LRH dva puta po tjedan dana kako bi spriječila rast dionice i time naravno pogodovala SNHOu koji je dao javnu ponudu po tromjesečenom prosjeku. Kad je cijena padala onda nisu blokirali, a kad raste onda blokada i to tjedan dana. Ovo s LKPC je ista stvar.
[/quote]

ne cini mi se da je ovdje hanfa nesto kriva…

što je vama ljudi? pa ovdje cijena nije rasla već ne znam kako dugo. a nije rasla zato što je uprava netransparentna i skriva planove ko zmija noge. hanfa sad ne da da se trguje dok sve ne objave. hvala bogu.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/k1hr1IJ2KxQbejvbGP0WZg==.pdf

novo dodatno očitovanje..i opet pretakanje iz supljeg u prazno!! [angry]
jednu novu činjenicu nisu iznijeli barem koliko ja vidim.

2 tjedna prije izvranredne skupštine na kojoj će se donijeti odluka o dokapitalizaciji oni ne znaju ništa?! [angry]
odlična tvrtka..ali tako nesposobna uprava [angry]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

Jebate i za ovo sastavit im je trebao cijeli dan [angry] .
Pojima oni ni o čemu nemaju, a kapetan se tu i tamo malo kurči po medijama.
Bože pomozi.

Ali vjerujem bit će bolje …


AJMO
Vaš link

očito LKPC ne može dati ništa novoga sve do skupštine, pa sama blokada trgovanja nema više baš nikakvog smisla!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet rasprave!!!



Ovo je stvarno sramota, nema trgovanja, a nema niti očitovanja novoga.
Šta je ovo, toga nema niti u Zimbabweu!! [angry]
lp!

Ima, ima. HANFA je svojedobno blokirala LRH dva puta po tjedan dana kako bi spriječila rast dionice i time naravno pogodovala SNHOu koji je dao javnu ponudu po tromjesečenom prosjeku. Kad je cijena padala onda nisu blokirali, a kad raste onda blokada i to tjedan dana. Ovo s LKPC je ista stvar.
[/quote]

Apsolutno nema veze jedno sa drugim.

Tamo je bila borba između grada Opatije i SNHO a ovdije trenutno borbe nema vec se trazi konkretnije ocitovanje.Nitkome nije u interesu da dokap.

Slicna stvar je bila ovdije kada je Uprava donjela odluku o dokapu a Vlada nije to potvrdila.TADA SE VODILA BORBA A HANFA NIJE KU..OM MRDNULA.

Ovo je nesto sasvim drugo. U pitanju su strani investitori i HANFA na osnovu isajd.info. mora pravovaljano reagirati. Zeli se prema Vani(stranim investitorima),pokazati kao zastitni mehanizam i regulator na hrvatkom trzistu kapitala.Ne zaboravimo da smo pod povecalom EU i da zelimo privuci strani kapital.

A zasto HANFA nije odmah reagirala na problem Prve generacije.Trebalo je proci 15-tak dana.
Zato sta su tu bili samo mali hrvatski investitori a po njima je to u prijevodu;Tko ih hebe!

Ovdije se radi o ulasku jacih igraca i oni ne poznaju "NEPOZNANICE" u smislu kako bi Pvlovic rekao:
možda, cijena bi bila od,do…..

Zajebi moj Pavlovicu !!!!!

Hanfa bi u ovom slucaju trebala napokon raditi svoj posao.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=33742

Ipak ima novih činjenica, država ne sudjeluje u dokapu,sada je sigurno i država je dala suglasnost za isti dokap, iako je to i ranije objavljeno, ali ipak, neki su postavljali pitanje što ako ne prođe kao i 2007. A da sam ja država, ja bih masno prodao svoj udio prije dokapa, a ne čekao.
A jedino ako ne čekaju jer su sigurni da će cijena porasti!

A dobro, ovi iz Luke Ploče mogu reći, pa kako da damo model, a još nemamo odobrenje skupštine, premda…

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


AJMO!

Vaš link

Idemo u 3pm [angry]

Neces me se tako lako rijesit.

DOLAZIM NA SKUPSTINU I ….vidimo se .



AJMO!

Vaš link

Idemo u 3pm [angry]

Neces me se tako lako rijesit.

DOLAZIM NA SKUPSTINU I ….vidimo se .
[/quote]

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


http://www.zse.hr/default.aspx?id=33742

Ipak ima novih činjenica, država ne sudjeluje u dokapu,sada je sigurno i država je dala suglasnost za isti dokap, iako je to i ranije objavljeno, ali ipak, neki su postavljali pitanje što ako ne prođe kao i 2007. A da sam ja država, ja bih masno prodao svoj udio prije dokapa, a ne čekao.
A jedino ako ne čekaju jer su sigurni da će cijena porasti!

A dobro, ovi iz Luke Ploče mogu reći, pa kako da damo model, a još nemamo odobrenje skupštine, premda…

lp

Seru gluposti.Pa nije ovo vrime Sanadera kada je mislio prodati Hercegovcu LKPC a u tome ga je podrzava barba Luka. Kosorica mu je dala zeleno svjetlo a on je bivsi ministar a clan HDZ.

Ima netko špagu u RBA? [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Dabogda HANAFA BLOKIRALA SVE DO 31.01.

Njemu (mislim na pavlovica)je sve jedno jer je vise manje sve dogovorio ali psiholoski mu nebi bilo sve jedno.

Kako bi tresa čašice viska ,skocio bi mu šečer a holesterol bi mu se poviso.Bio bih rumeniji u licu od Šeksa.

New Report

Close