LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je stvarno sramota, nema trgovanja, a nema niti očitovanja novoga.
Šta je ovo, toga nema niti u Zimbabweu!! [angry]

lp!

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


barbosa stvarno postaješ naporan s tim jadikovkama [yawn]
nego, daj me podsjeti, nisi li ti prodao nedavno LKPC i to napiao na forumu?

220 kom na 1600, ostavio sam si 20kom i kasnije kupio još 30 na 1550, trenutno imam i više nego dovoljno za dokapitalizaciju, a ako ti smetaju moja nastojanja da se ovi procesi vode transparentnije, klikni gore na "ignoriraj korisnika" i stavi si ružićaste naočale pa uživaj!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Poštovana gospodo iz HANFA-e molimo vas na profesionalno ponašanje, te zato
1. odmah zatražite dodatno pojašnjenje od uprave Luke Ploče ili
2. odmah odblokirajte prometovanje dionicom LKPC
Održavanje ovakovog statusa, cijenjeni gospodine Samodol, ide u kategoriju birokratskog ponašanja,gdje mi mali dioničari Luke Ploče znamo da Vaša cijenjena institucija ne pripada

Možda je zamolba upućena Hanfi u oštrom tonu: odmah zatražite, odmah odblokirajte… ja ću umilnije:
[pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Zvao sam Hanfu, oni nisu zadovoljni očitovanjem Luke Ploče, traže transparentno očitovanje, nema trgovine dok se ovi iz Luke Ploče ne očituju još jednom.
Koje sranje, čamimo tu, a već smo trebali biti iznad 2 000.
[angry] [angry]

lp!

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Zvao sam Hanfu, oni nisu zadovoljni očitovanjem Luke Ploče, traže transparentno očitovanje, nema trgovine dok se ovi iz Luke Ploče ne očituju još jednom.
Koje sranje, čamimo tu, a već smo trebali biti iznad 2 000.
[angry] [angry]

lp!


Da kako ne, veliki investitori su se izjasnili da je cijena koja je njima prihvatljiva 800-1500 a 2000 je možda dobro za tebe pa poslije prodaš njima za 1200, budite malo realniji kolega jer veliki su ti koji određuju cijenu na burzi a ne nikakvi vaši i vama slični drukovi koji samo nanose štetu.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Gospodo iz HANFA-e jeste li se odlučili kojim ćete putem,već 24 sata razmišljate, vrijeme naime prolazi.

Zanimljivo kako štitite regulativu kad bi cijena mogla gore.
Tri zadnje godine agonije ove dionice niste rekli ni riječ,


Zvao sam Hanfu, oni nisu zadovoljni očitovanjem Luke Ploče, traže transparentno očitovanje, nema trgovine dok se ovi iz Luke Ploče ne očituju još jednom.
Koje sranje, čamimo tu, a već smo trebali biti iznad 2 000.
[angry] [angry]

lp!

to bi trebalo značiti da dok ne daju iznose i prave raspone ne bi trebalo u trgovinu?!
Trebali smo mi vec debelo na 2000,00 kn hvala dragoj upravi lkpc koja informacije skriva kao zmija noge… [cool]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


Ali evo malo dobrih vijesti koje prenosi Slobodna.

PLOČANSKI DOKERI PRVI PUT PRETEKLI RIJEČANE.

Luka Ploče d.d.po prvi put u hrvatskoj drzavi,pretekla Luku Rijeka d.d. s ostvarenim prometom od preko 4,5 milijuna tona u 2010 g.U usporedbi sa 2009 g. promet je porastao za 58%.
Uprkos krizi nakon otvaranjja kontejnerskog terminala u travnju će biti objavljen tender za terminal za rasute terete čiji će skladišni kapacitet biti 600 000 tona, a u slučaju potrebe i 1 000 000 t.

Izgraditi ćemo i terminal tekućih tereta pa će Luka Ploće s 3 nova terminala u idućin nekoliko godina, otvoriti novu stranicu u povijesti i krenuti u borbu za poziciju u vodeće hrvatske luke.

Krajem siječnja, održati će se inzvaredna glavna skupština gje će se raspravljati o dokapitalizaciji.

svaka čast! i to u ovakvoj krizi! [thumbsup]
ajde HANFA odblokiraj pa da dokupimo dok je ovako nisko [smiley]

Razumijem Upravu da je pokrenula postupak dokapitalizacije, prije su svi parametri postali jasni jer je cijena dionice LKPCveć bila previše erodirala- ispod 1200kn.

Razumijem i Pavlovićev istup na radio Dubrovniku jer je ljudski pohvaliti se o pregovorima koji napreduju, ali nisu završili, u procesu koji traje već tri godine.

Žao mi je da HANFA nema sluha kad neka domaća kotacija ima jaki potencijal rasta, ali mi je draže da sada znam okvirni model dokapa u kojem uvjeravam vas mali dioničari neće loše proći.

Apsolutno se slažem, apsolutno, s kolegom Barbosom da se za događaje koji su pred nama mali dioničari trebaju organizirati

sad je ovo već tužno. blokada…šutnja…

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Ovo je stvarno sramota, nema trgovanja, a nema niti očitovanja novoga.
Šta je ovo, toga nema niti u Zimbabweu!! [angry]
lp!

Ima, ima. HANFA je svojedobno blokirala LRH dva puta po tjedan dana kako bi spriječila rast dionice i time naravno pogodovala SNHOu koji je dao javnu ponudu po tromjesečenom prosjeku. Kad je cijena padala onda nisu blokirali, a kad raste onda blokada i to tjedan dana. Ovo s LKPC je ista stvar.

AJMO!

Vaš link

New Report

Close