LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@investimire

Po tebi nitko ne bi trebao u zatvor ? Kriminal bi trebao prolaziti, trebamo učiti djecu da kradu i otimaju ?


@investimire

Po tebi nitko ne bi trebao u zatvor ? Kriminal bi trebao prolaziti, trebamo učiti djecu da kradu i otimaju ?

Pa da. Ukradi, otmi, prevari, samo pazi da te ne ulove. To vam porucuju borgovi, plenkovici, investimiri, bisakovi…

Al doci ce izbori…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Oni su puni ko brod i odoše a mi nasukani



@investimire

Po tebi nitko ne bi trebao u zatvor ? Kriminal bi trebao prolaziti, trebamo učiti djecu da kradu i otimaju ?

Pa da. Ukradi, otmi, prevari, samo pazi da te ne ulove. To vam porucuju borgovi, plenkovici, investimiri, bisakovi…

Al doci ce izbori…
[/quote]

ma dajte, pišete kao djeca. sta iamte od toga.

tko j ekome sto ukrao ili prevario – ovdje je samo riječ tome jesu li jamstva valjan ili nisu. svi se slazu da su valjan u jednom dijelu, n eu cijelom. ili ovdje mozda netko misli da je potpisati jamstvo igra za malu djecu, ili uzeti kreit je za malu djecu.

POstavite sebi dva pitanja
1. Kad sam prvo nedvojbeno saznao za jamstva – 2016, 2017, 20918
2. Kada sam saznao za jamstva, jesam li razumio da i jedn apetina tih jamstava znaci kraj
3. Ako sam znao ovo po 1 i 2, s kojim razozima zdravog razuma sam isao ulagati u dionice kojim aprijeti stecaj i likvidcija. ako sam ulozio 2 posto cisto spekulativno ok, ako sam ulozio 30 posto – KOJI ZDRV RAZUM MI JE NALOZIO DA SE IDEM TAKO IGRATI SA SVOJIM NOVCEM

Potpisati jamstva za 20 miljardi kuna i ponasati se kao da to se ne važi, tako se ne zlaže vlastiti novac

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...




@investimire

Po tebi nitko ne bi trebao u zatvor ? Kriminal bi trebao prolaziti, trebamo učiti djecu da kradu i otimaju ?

Pa da. Ukradi, otmi, prevari, samo pazi da te ne ulove. To vam porucuju borgovi, plenkovici, investimiri, bisakovi…

Al doci ce izbori…
[/quote]

ma dajte, pišete kao djeca. sta iamte od toga.

tko j ekome sto ukrao ili prevario – ovdje je samo riječ tome jesu li jamstva valjan ili nisu. svi se slazu da su valjan u jednom dijelu, n eu cijelom. ili ovdje mozda netko misli da je potpisati jamstvo igra za malu djecu, ili uzeti kreit je za malu djecu.

POstavite sebi dva pitanja
1. Kad sam prvo nedvojbeno saznao za jamstva – 2016, 2017, 20918
2. Kada sam saznao za jamstva, jesam li razumio da i jedn apetina tih jamstava znaci kraj
3. Ako sam znao ovo po 1 i 2, s kojim razozima zdravog razuma sam isao ulagati u dionice kojim aprijeti stecaj i likvidcija. ako sam ulozio 2 posto cisto spekulativno ok, ako sam ulozio 30 posto – KOJI ZDRV RAZUM MI JE NALOZIO DA SE IDEM TAKO IGRATI SA SVOJIM NOVCEM

Potpisati jamstva za 20 miljardi kuna i ponasati se kao da to se ne važi, tako se ne zlaže vlastiti novac
[/quote]

Investimire možete Vi ovdje laprdati koliko god hoćete.

Dok odgovorni u zatvoru i to po 30 godina ( a to su od cijele Uprave agrokora, do svih direktora i Uprave pojedinih društava) i da se njima i cijeloj rodbini oduzme……………..

Zaboravite na ulaganje na ZSE.

I naravno hrvatska Vlada treba donijeti zakone koji će zaštiti privatno vlasništvo i male dioničare.

Jer nazivati ulagatelje u dionice i nekretnine kockarima ne doprinosi ulagateljskoj klimi u Hrvatskoj.


ma dajte, pišete kao djeca. sta iamte od toga.

tko j ekome sto ukrao ili prevario – ovdje je samo riječ tome jesu li jamstva valjan ili nisu. svi se slazu da su valjan u jednom dijelu, n eu cijelom. ili ovdje mozda netko misli da je potpisati jamstvo igra za malu djecu, ili uzeti kreit je za malu djecu.

POstavite sebi dva pitanja
1. Kad sam prvo nedvojbeno saznao za jamstva – 2016, 2017, 20918
2. Kada sam saznao za jamstva, jesam li razumio da i jedn apetina tih jamstava znaci kraj
3. Ako sam znao ovo po 1 i 2, s kojim razozima zdravog razuma sam isao ulagati u dionice kojim aprijeti stecaj i likvidcija. ako sam ulozio 2 posto cisto spekulativno ok, ako sam ulozio 30 posto – KOJI ZDRV RAZUM MI JE NALOZIO DA SE IDEM TAKO IGRATI SA SVOJIM NOVCEM

Potpisati jamstva za 20 miljardi kuna i ponasati se kao da to se ne važi, tako se ne zlaže vlastiti novac

Čekajte, ja ne razumijem kako po vama nitko nije odgovoran:

1) uprave društva koje su davala jamstva samo za jednog dioničara, nitko nije kriv, ok, po meni svako društvo ima nadzorni odbor i upravu, dakle LEDO, Tisak, ZVZD, JMNC, BLJE, minimalno 30 ljudi tu kazneno odgovara

2) IU, da li je ikad pokušala osporiti jamstva

3) kako je moguća afera ministrice Dalić, i kako je IU izmuzla 1 mlrd kn

4) Alix grupa, povećava 1000 puta svoje prihode, firma bez zaposlenika, kojoj je isplaćeno 100 milijuna kn, a Peruško odgovara da ne zna je li isplaćeno

5) Lex potpisao samo jedan vlasnik, IT, druge vlasnike se ništa nije pitalo

6) Afera Knighthead, američka ekipa kupuje junk obveznice po povlaštenoj informaciji, i zarađuje 3-4x, je li se sjećate toga ili je i tu pamćenje ribice

@Investimire, tko je od nas dvojice blesav ? Da li stvarno nitko nije kazneno odgovoran ?

I da li vi stvarno vjerujete da nema nijednog elementa za tužbu ? I da li stvarno vjerujete da sva jamstva nisu donošena na potpuno jednak način ? Stalno govorite da su neka zakonita, imate li ijedan dokaz da sva nisu pogodovanja jednom dioničaru ?

Zvrc, 15.07.2018. u 21:30
Nemam pojma tko su Maja i Tomislav i kakve su vase "fiksacije" vezano za te osobe.

Objavit cemo njihova puna imena i prezimena. Samo polako. Mora nesto i index napisati hahaha. Jos nije vrijeme.

Njih dvoje su mislili da su se dobro zastitili i da nitko nece saznati za njihov prljavi posao. Al eto, na dokumentima koje su izradili sve pise cak i kad misle da ne pise hahaha. Polako, uskoro ce se sve saznati.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Privatno vlasnistvo mora biti apsolutno zasticeno na najvisem nivou, jer to je osnova cijelog biznisa i poslovanja, povjerenja itd.
Ne moze Ivica Todoric potpisati nesto i onda netko temeljem toga meni uzme moje privatno vlasnistvo.
To su komunisti napravili jednom prije 70 godina i evo dan danas se vode sudski sporovi i vraca se vlasnistvo tim ljudima.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ledo 2,8 miljardi kuna gubitka!!!!. Dok je firmu vodio gospodin i ljudina bilo je profita i dividendi na sve strane. Treba izac na referendum i trazit da se ljudina vrati na čelo koncerna. Jedini on sa svojom vizijom moze vratit ove firme na stare staze slave i revolucije.

Zar nismo mi trebali dobit odgovore na pitanja koja su postavljena na skupštini 13,07,2018?


Zar nismo mi trebali dobit odgovore na pitanja koja su postavljena na skupštini 13,07,2018?

Da, ali nitko ih još objavio nije…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

S obzirom da neki zazivaju gasenje teme na Agrokoru, to nam ukazuje da i ovu temu moramo podignuti na vrh. To je moj odgovor njima. Isto tako, pozivam da se sto vise dionicara iz sastava Agrokora ukljuci i da stalno Agrokorove teme drzimo na vrhu stranica.

Isto tako, na youtubeu imate puno video materijala u kojima govore Miroslav Jelicic Purko, Mihaela Grubisic Seba, Mislav Kolakusic, Mico Jurjevic, Boris Ivancic…

Saljite, dijelite, linkajte po drustvenim mrezama i forumima.

Vazno: Pripremimo teren za ono sto tek dolazi! Sto vise se ljudi ukljuci, to bolje! Neka vide da nas ima! Svaka pomoc je dobrodosla. Svaki link, lajk ili dijeljenje teme o Agrokoru!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


S obzirom da neki zazivaju gasenje teme na Agrokoru, to nam ukazuje da i ovu temu moramo podignuti na vrh. To je moj odgovor njima. Isto tako, pozivam da se sto vise dionicara iz sastava Agrokora ukljuci i da stalno Agrokorove teme drzimo na vrhu stranica.

Isto tako, na youtubeu imate puno video materijala u kojima govore Miroslav Jelicic Purko, Mihaela Grubisic Seba, Mislav Kolakusic, Mico Jurjevic, Boris Ivancic…

Saljite, dijelite, linkajte po drustvenim mrezama i forumima.

Vazno: Pripremimo teren za ono sto tek dolazi! Sto vise se ljudi ukljuci, to bolje! Neka vide da nas ima! Svaka pomoc je dobrodosla. Svaki link, lajk ili dijeljenje teme o Agrokoru!

Ha,ha!Podsjetilo me pisanja na forumima kad se počelo pisatii o kreditima u švicarcima i udruzi Franak!Budale,gubljenje vremena i novca….!Toliko negativnih,ružnih i zlonamjernih komentara o udruzi Franak je bilo baš kao i sad o Ledo-u!Znamo za rezultate!Pravda je spora ali dostižna!


Ha,ha!Podsjetilo me pisanja na forumima kad se počelo pisatii o kreditima u švicarcima i udruzi Franak!Budale,gubljenje vremena i novca….!Toliko negativnih,ružnih i zlonamjernih komentara o udruzi Franak je bilo baš kao i sad o Ledo-u!Znamo za rezultate!Pravda je spora ali dostižna!

Savjetnici su zaradili ogroman novac. I to ce biti jedna od tema u buducnosti. Vrlo brzo. Grupa Borg bit ce predmet zanimanja. Ali prvo idemo vidjeti sto ce reci VTS!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

https://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/LEDO-fin2018-2Q-NotREV-K-HR.pdf

2.kvartal konsolidirano

New Report

Close