LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Taman i ja htjedoh napisati tko sad daje 400 000kn za Ledove dionice u ovoj situaciji?!

Ja samo pretpostavljam da prodaje onaj koji nije kupovao svojim novcima
[/quote]
ako je pokupovao od 100-250, zašto ne ?

Mallimllr
Mislio na one koji se crvene u top 10

a kakva im je razlika sa 8000 na 300 ili 400, oni mogu i po 30,40



Sve će to još dosta dugo potrajati i na kraju završiti nagodbom .

je, samo što će u nagodbi za male dioničare pisati samo jedna 0
[/quote]

Tebi nula , a ostalima razlika KU/PR !

Jao, jao! Što ti je istina kada ju intrerpretiraš kako ti paše.
Nitko od OMF nije ulagao više od 1 % imovine, pa nisu mogli niti izgubiti, ali su imali svog čovjeka u NO.

Ljigavci…..

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/kako-je-kriza-u-agrokoru-zatresla-mirovinske-fondove-u-hrvatskoj-ledo-i-jamnica-pojeli-profit-mnogima-no-neki-su-ipak-bili-znatno-uspjesniji/6913917/

La vita e bella!

interesantno mi je to da dionica,npr sad ovdje Leda moze pasti 90% a nemoze rasti npr niti 20%,ko tu koga


Jao, jao! Što ti je istina kada ju intrerpretiraš kako ti paše.
Nitko od OMF nije ulagao više od 1 % imovine, pa nisu mogli niti izgubiti, ali su imali svog čovjeka u NO.

Ljigavci…..

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/kako-je-kriza-u-agrokoru-zatresla-mirovinske-fondove-u-hrvatskoj-ledo-i-jamnica-pojeli-profit-mnogima-no-neki-su-ipak-bili-znatno-uspjesniji/6913917/

Ne ulazeći i ne tražeći nikakve razlike između ulagača lako je izračunati gubitak LEDO dd na ZSE od 10.04.2017. godine do danas. Slično i za sve važnije sastavnice Todexa. I tome naravno treba dodati i pad ostalih dionica na ZSE kao posljedica pada Todexa.
Datum 10.04.2017. godine sam uzeo iz razloga što je tada Vlada intervenirala putem povjerenika.

Naravno – zauvjek će ostati upitnik što bi bilo da nije bilo………….
No to nije ni bitno u slučaju bilo kakvih pravnih sporova pred domaćim i međunarodnim sudovima.
Osim domaćih ulagača postoji i popriličit broj ulagača iz inozemstva.

Zorane ne vjeruj svemu sto cujes, probaj sam razmišljati.


interesantno mi je to da dionica,npr sad ovdje Leda moze pasti 90% a nemoze rasti npr niti 20%,ko tu koga

ramljak je sve objasnio, malima se smiješi 0

Popolo ne vjeruj svemu sto cujes, probaj sam razmišljati.


interesantno mi je to da dionica,npr sad ovdje Leda moze pasti 90% a nemoze rasti npr niti 20%,ko tu koga

Za 20 % treba 20 dana .


Popolo ne vjeruj svemu sto cujes, probaj sam razmišljati.

razmišljam.
kažu da će nagodbom svi dobavljači i vjerovnici imati gubitke/otpise od -50-70%.
da mesa ima za sve, oni ne bi ništa otpisivali. čim oni otpisuju, za male ne ostaje ništa. to je ramljak ustvrdio i tu tvrdnju očito bazira na otpisima dobavljača i vjerovnika. da oni nemaju opisa, onda bi nešto ostalo i za male, a ovako ostaje 0 kn po dionici, tj. po svemu sudeći stečaj i delistiranje sa ZSE.

zato je jako opasno dočekati objavu nagodbe s dionicama tvrtki kćeri u portfelju jer će vjerojatno opet uslijediti žestok tsunami prema dolje.



Popolo ne vjeruj svemu sto cujes, probaj sam razmišljati.

razmišljam.
kažu da će nagodbom svi dobavljači i vjerovnici imati gubitke/otpise od -50-70%.
da mesa ima za sve, oni ne bi ništa otpisivali. čim oni otpisuju, za male ne ostaje ništa. to je ramljak ustvrdio i tu tvrdnju očito bazira na otpisima dobavljača i vjerovnika. da oni nemaju opisa, onda bi nešto ostalo i za male, a ovako ostaje 0 kn po dionici, tj. po svemu sudeći stečaj i delistiranje sa ZSE.

zato je jako opasno dočekati objavu nagodbe s dionicama tvrtki kćeri u portfelju jer će vjerojatno opet uslijediti žestok tsunami prema dolje.
[/quote]

Čude me ove gluposti 0 kuna po dionici?
Kolika je BV LEDOdd?
Isto pitanje i za sve ostale sastavnice?
To i jeste vrijednost Agrokora pa i taj nesretni Konzum.
Ako se želi staru vlasničku strukturu zamjeniti novom nepotrebna je ova smijurija s Lex s Ramljakom i raznim savjetnicima koji će naplatiti milijardu kuna.
Ako se mali dioničari isključe iz vlasništva onda je Agrokor izuzetno likvidan i nema nikakvih otpisa.
Ali otpisa će biti što onda znači da se ne otpisuju mali dioničari.

Čudi me da većina barata s otpisima i isključenjem dioničara iako jedno isključuje drugo.

I što će na kraju biti?

Slažem se.

New Report

Close