LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@Prdekalo

Zarada na "stecajusama",he ,he!
I onda je "svizac zamotao cokoladu"!!!
Hvala na "savjetima Prdekalo",ali suzdrzat cu se "od kupovanja vasih dionica"!!!

U prilogu

Ovo će se još razvlačit godinu i više dana. Ja ću ev. razmišljati o ulasku u ovu i slične dionice na proljeće 2018. godine. Do tada doista nema smisla špekulirati kad ima previše nepoznanica. Siguran sam da cijena za godinu dana neće biti viša nego što je danas…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

bisakovi:kako mogu razumit ti voliš samo pisat o stečajušama dok drugi mlate love na tim ^nazovimo ih po tvome stečajušamaˇ …

Spekulira se o bankrotu. Zato je cijena takva. Za god dana barem 50% vise nego sada

Nitko ne spominje stečaj, ali će se promijeniti vlasnička struktura. Dionica LEDA za godinu dana neće sigurno biti viša nego što je danas…Isto vrijedi i za ostale Todexove dionice…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Cujemo se za god dana!


bisakovi:kako mogu razumit ti voliš samo pisat o stečajušama dok drugi mlate love na tim ^nazovimo ih po tvome stečajušamaˇ …

Svi ste vi “sprzili pare” ili ce te ih “sprziti”!
Ako je cijena pala u zadnjih mjesec dana u prosjeku 50-70% na predmetnim dionicama,znaci da ogromna vecina gubi!
Onaj tko “mlati pare” se ne hvali i ne pise o tome!
Svatko vrlo lako moze na ovom forumu provjeriti na koliko su se “pojedini forumasi” hvalili da su kupovali “Todex dionice”!
Vase pisanje je potpuno neuvjerljivo i morate shvatiti da ljudi ne ulazu novce ,u pravilu,na
temelju pisanja po forumima i da nikoga “ozbiljnog” ne mozete navuci!!


Ima li nekoga kome je prosjek ulaza iznad 6.000 kn?

kupio prve dionice po 8000….pa sam da smanjim nervozu,cinio doku….tako da mi je sad srednji 5000kn….ali mislim zaigrati poker….dokupio bih jos…tako da smanjim na 4300kn…buduci je ta dionica prije par dana i bila 4300…pa ciljam na to….A onda 100% izlazak

bisakovi:kad si toliko uvjeren u svoje prepostavke šta misliš oće ledo prije na 3400 ili na 4200?.

Prdekalo

Nije bitno sto će prije, nego je bitna perspektiva, a ona nije ugodna s obzirom na jamstva i dugove.

Tako da je daleko rjeșenje.

Hoće li biti bankrot,razvodnjavanje ili nesto treće?


bisakovi:kad si toliko uvjeren u svoje prepostavke šta misliš oće ledo prije na 3400 ili na 4200?.

Ledo ti ide prema 1000 kn….



Ima li nekoga kome je prosjek ulaza iznad 6.000 kn?

kupio prve dionice po 8000….pa sam da smanjim nervozu,cinio doku….tako da mi je sad srednji 5000kn….ali mislim zaigrati poker….dokupio bih jos…tako da smanjim na 4300kn…buduci je ta dionica prije par dana i bila 4300…pa ciljam na to….A onda 100% izlazak
[/quote]

Ne znam da je pametno “uprosječuvati” ulaz sa dodatnom kupnjom.

Ako ste fulali, fulali ste – ne trebate se dodatno izlagati.

New Report

Close