LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@paulie
ma naravno da oko 29 mil.kuna nisu napravili mali….danas se mogu vidjeti samo one promjene kad su u petak lumeni prodavali na 500-700 kn i tad je prošlo 9505 komada….promet od jučer vidjet će se tek sutra na večer, a današnji tek prekosutra

p.s. grga opet si krivo zbrojio….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



kad malo pogledaš, ovo je tragikomični prikaz kako se "skrbi" o "našim" "mirovinama"..PBZ je dokapitalizirao ledo po 8000kn..i onda u petak kao napadaj panike izraketiraju 2890 dionica po ajmo reći 700kn i zaokružiti to na gubitak od soma eura po dionici..spalili su više od 2,5 milijuna eura u jednom danu..

A sto ako Ledo vrijedi 0?

Jel onda to dobar ili los potez? To sto prodaju?
[/quote]

Tu priču možeš objesiti o rep…….
Pa neki dan ti je izašlo financijsko izvješće – koliko po izvješću vrijedi LEDO?
Ili hoćeš reći da je LAŽIRANO.

A i sva imovina je KONSOLIDIRANA u izvješćima.

@vauvau – ledo je na zatvaranju vrijedio 1200kn danas, za razliku od petka kada je djelomicno njihovom krivnjom vrijedio 700..s tim da ako pogledate malo transakcije, u jednom bloku od 5min je otislo preko 3000 dionica, cak se nebih cudio da je majstor istresao po bidu i otisao popit kavu..ali ajmo reci da ledo stvarno vrijedi nula kuna..dakle 11000 dionica za 88milijuna kuna ces prodati za 7,7milijuna? To si ili ocajan ili baratas tudim novcem (u njihovu obranu, vjerovatno po nekim definiranim pravilima)..a gazda vice da je knighthead je kupovao dugove za vise od desetinu, mogli su njih zvati..vidjeti cemo sutra kako ce trziste reagirati..ili gore ili dolje..sve ostalo su zelje:)

@grga – sto bi se to trebalo vidjeti u top 10 za petak osim prodaje kada su u petak srusili cijenu 80% u minus? A 30% svih trgovanih dionica u petak je panicno iskrcao PBZ nekome/nekima koji misle da to vrijedi malo vise, a 10% trgovanog su kupili clanovi top10? I tek toliko, netko je mogao kupiti svih 2900dionica PBZa bez da ude u top10..vise me zanima sutrasnje izvjesce iz SKDDa..

Revidirano za 2016. godinu
Ovlašteni revident PwC
Bilješka 34.

U skladu sa Zakonom, mjera izvanredne uprave se provodi samo dok postoji razumna vjerojatnost za uspostavu ravnoteže i nastavljanje poslovanja na trajnijoj osnovi. U suprotnom, u bilo koje doba za vrijeme trajanja postupka izvanredne uprave sud može na zahtjev izvanrednog povjerenika, uz pribavljanje suglasnosti vjerovničkog vijeća odlučiti da se postupak izvanredne uprave okonča i da se otvori stečajni postupak ako se utvrdi da su nastupile okolnosti zbog kojih više ne postoji razumna vjerojatnost za uspostavu ekonomske ravnoteže i nastavljanja poslovanja na trajnijoj osnovi. Prema našim najboljim saznanjima takve okolnosti do danas nisu nastupile te prema informacijama dostupnim do datuma ovog izvještaja Uprava Društva očekuje uspješno sklapanje Nagodbe. U skladu s time financijski izvještaji su sastavljeni po načelu neograničenosti vremena poslovanja.[/b]

zorangutan
Mogli su oni druge uvjete postavljate ali nisu.
Ako nastavi ovim tempom rasprodaj, za 10-15 dana su oni vani.
Ok.slazem se stobom, dok možeš zaraditi ona je dobra dionica,ali puno njih će zaglibiti

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.




Sud: Lex Agrokor neće se moći u cjelini provoditi u Sloveniji
Okružni sud u Ljubljani prihvatio je žalbu slovenske vlade na raniju odluku istog suda o statusu Agrokorove imovine u Sloveniji pa se Lex Agrokor u Sloveniji neće moći u potpunosti provoditi, objavili su u utorak slovenski mediji pozivajući se na neslužbene izvore

kad slovenci očerupaju svoj dio, bosanci svoj, srbi svoj i sber svoj dio, što ostaje, kako postići nagodbu?

koliko ima potraživanja a koliko vrijedi imovina u hrvatskoj a od toga lešinari imaju založno pravo prvoga reda ma ledo i jamnicu i senioritet na milijardu…


svako tko investira u todex mora imati u vidu da će sva imovina van hr biti zaplijenjena i van nadležnosti domaćih nadri pravnika i kvazi sudova. nakon toga će se i odluke domaćih sudova pobijati na stranim sudovima koji su nadležni po ugovoru o kreditiranju i td. na koncu će se sve to platiti iz budžeta. i to s gadnom kamatom. a dalićka će se i dalje smijati.
Vaš link …
[Vaš link …[/url][/url]
Vaš link …[/url]
i sad će mo u prvoj fazi tek vidjeti koliko vrijedi imovina unutar hrvatske. znači bez merkatora srbija, slovenija, bih, ideje, kiseljaka, dijamanta, frikoma i td, i td. a onda tek tužbe za ono što je ostalo u hr. sve u svemu ovo će potrajati i nema tu sretnog rješenja.
[/quote]

I u tom najcrnjem scenariju, ako do njega dođe, vjerovnici koji su se naplatili vani neće se moći naplatiti i u Hrvatskoj. A Ledo zasigurno vrijedi više od Frikoma.

U Hrvatskoj vjerovnici ulaze u vlasničku strukturu Agrokora, a ne Leda.

U tom najgorem slučaju vidim Ledo na 6-7 tisuća kn, mislim da toliko vrijedi bez Frikoma.

Druga stvar, pa zar stvarno mislite da će vlada RH u potpunosti dopustiti da se upropasti štednja mirovinskih fondova. Po meni LEDO će se prvi štititi pod svaku cijenu.
[/quote]
da malo pojednostavimo stvar. kad neka banka daje kredit npr. sber onda se u tom ugovoru napiše koji je sud nadležan da o tome odlučuje. npr. london. mislim da se u konačnici županijski sud u zg po tom pitanju ništa nebu pitalo. nije to sanader, horvatinčić i slična ekipa pa da šeksov kadar o tome odlučuju. naši dosadašnji rezultati na stranim sudovima su poznati široj javnosti.

who dares, wins

@cashflow
te uvjete odredila je HANFA rješenjem krajem 4. mjeseca i točno je bilo određeno da se obustavlja trgovanje dionicama leda i drugih dok se: 1. ne izradi revidirano FI za 2016. i dok se ne dostavi FI za 1Q 2017. Oba uvjeta ispunjena su krajem listopada…rješenjem je nadalje bilo određeno da će trgovanje automatski startati nakon što prođe jedan radni dan nakon dana u kojem će ta 2 FI biti objavljena….dakle, nema nikakve urote radi iskrcaja mirovinaca, nema misterije, nema toerije zavjere, sve je čisto, jasno i transparentno…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan
Sve ja to znam .
Ali nezna se kako će završiti nagodba .
Kad mater kašlje kćeri su kliničke mrtve!

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.


i sad će mo u prvoj fazi tek vidjeti koliko vrijedi imovina unutar hrvatske. znači bez merkatora srbija, slovenija, bih, ideje, kiseljaka, dijamanta, frikoma i td, i td. a onda tek tužbe za ono što je ostalo u hr. sve u svemu ovo će potrajati i nema tu sretnog rješenja.

Evo još jednog genijalca koji ne barata s temeljnim činjenicama – naprimjer s činjenicom koliki je DUG MERKATORA.

Ukupne obveze Grupe Agrokor, ne račujući tu slovenski Mercator, iznosile su krajem ožujka ove godine više od 40,4 milijarde kuna, pokazuje izvješće koje je Agrokor danas poslao Irskoj burzi.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/agrokor-objavio-koliko-i-kome-sve-duguje-ukupne-obveze-prema-bankama-i-dobavljacima-iznose-404-milijardi-kuna/6043974/

Ma daj Bože da ga uzmu jer u njemu je oko 18 milijardi kuna duga!
Bez Merkatora je i Agrokor sasvim solidna firma.

[/quote]
kolega vi ste bar 2 godine baratali temeljnim činjenicama na diokiju. svi znamo kako je to završilo. nije valjda da ste se i ovdje uspjeli namočiti? drago mi je da smo na suprotnim stranama. nikad ne reci nikad ali meni se takav fijasko teško može desiti.

who dares, wins

Ne mogu vjerovati da su mirovinci na otvaranju srokali cijenu 90% u minus sa svojom rasprodajom, pa kada ce ti ljudi odgovarati za ovakve stvari. Kupovali po 8500, prodavali po 700-600…
Ne kazem da ce ledo na 5-6-7 ili na 1000 kn , ali za ovo bi netko trebao odgovarati.

ako će te baš vjerovati fondovima evo vam moje osobno iskustvo sa tim. kd viktorija je posjedovala dosta jamnice (za ostale todex dionice u njihovom posjedu ne znam) u petak i ponedjeljak su zviznuli cca -7% tako da ni ja nisam baš nešto oduševljen sa tom situacijom.

who dares, wins

Dakle mirovinci su prodavali i to onako nemušto, tipično za njih. I oni upravljaju našim mirovinama?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ako je netko kupovao neki dan po 650 kuna mislim da se njemu isplati prodavati ili su to po obicaju mirovinci

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Oko je neko kupovao po 650 kn moci ce opet dokupiti po650 kn!

New Report

Close