LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislite da ovaj ili ovi što kupuju po 1349 nisu isti oni što su kupili 20mil kn u rasponu od 500-700kn?

Nr znam večeras ćemo vidit. Ali da je netko zaradio lijepe pare jest. A kako stvari stoje mogao bi i još toliko zaraditi…

@ spalato

A što te briga koliko će zaraditi ili izgubiti?

Stvar je vrlo jednostavna. S dospjelim jamstvima Ledo ništa ne vrijedi ili vrijedi malo, a bez jamstava ili s protestiranim dijelom jamstava vrijedi više, koliko? Nemam pojma, pitanje je zna li to i Ramljak i ekipa oko njega…. ideju o tome sigurno imaju jer je to možda i najvažniji dio buduće nagodbe.

Ovo je burza, svatko ima svoju procjenu u glavi. Nekome je to kockarnica, a nekome mjesto ulaganja… doduše, uprava burze i institucionalni milje uspjeli su burzu spustiti na najniže grane od njezina osnutka, no to je drugi dio problema.

Uglavnom, bitno je da trgovina ide, a gdje će cijena i koliko će tko zaraditi ili izgubiti to je njegova osobna stvar.

1500, mislim da su svi forumaši loše predvidjeli današnje trgovanje, ovo se ipak nije očekivalo, na 886 sam bio na nuli, sada trljam oči da se uvjerim da ne spavam, sada su već problemi novoga tipa, koliko prodati



Prodao 7 na 1330
Danas cu sve prodati sto imam

Prodao 1380 25 komada
[/quote]
1498 jos 11
To je to od mene
Hvala lijepa

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.




Prodao 7 na 1330
Danas cu sve prodati sto imam

Prodao 1380 25 komada
[/quote]
1498 jos 11
To je to od mene
Hvala lijepa
[/quote]Frende, zaheb……prerano smo prodali

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.





Prodao 7 na 1330
Danas cu sve prodati sto imam

Prodao 1380 25 komada
[/quote]
1498 jos 11
To je to od mene
Hvala lijepa
[/quote]Frende, zaheb……prerano smo prodali
[/quote]
Vjeruj mi nismo.
Ovo je kao i pad.. Pretjerano
A voznja je bila bomba…
Nemoj natrag vise.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@ serislav

pa mislim da 10.000 kn nećemo vidjeti, ali se nadam da bi nekih 4000-5000kn mogli vidjeti…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

neki ljudi bi stvarno trebali sutit i prestat rusit cijene,a moderatori napokon reagirat.
Mislim da recenice “neka ovo smece propadne “,dok ti isti ljudi koji to pricaju nemaju ove dionice,nisu fer.
Toliko

Ja se samo nadam da se ovo ne događa iz razloga što su išle (namjerne) vijesti kako su ugrožene mirovine, pa sada mirovinci kupuju samo da to opovrgnu. A eventualni kriminal bi bio još i veći da se možebitno istovremeno razni fond menađeri rješavaju tih istih dionica sa osobnih računa i svoje obitelji.

Napomena: Kažem, nadam se da se to ne događa! Nemam dionice leda niti sam ih ikad imao niti ću ih imati dok ne vidim rasplet situacije oko jamstava i Agrokora. NIti imam ikakve dokaze ili indicije za to što sam naveo… Ovo sam samo iznio kao razmišljanje…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Preplašili se malo svi ovog velikog naloga od pola milijuna na 1800. Možda je to neka granica za danas.






Prodao 7 na 1330
Danas cu sve prodati sto imam

Prodao 1380 25 komada
[/quote]
1498 jos 11
To je to od mene
Hvala lijepa
[/quote]Frende, zaheb……prerano smo prodali
[/quote]
Vjeruj mi nismo.
Ovo je kao i pad.. Pretjerano
A voznja je bila bomba…
Nemoj natrag vise.
[/quote] Naravno da neću. Nikada ne možeš pogoditi dno i vrh, ali mi je “todex” vratio sve kaj sam izgubil na validusu. Malo sam se znojil, ali vrijedilo je. Odoh se napiti, a sutra do Tomića. Pozdrav

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.







Prodao 7 na 1330
Danas cu sve prodati sto imam

Prodao 1380 25 komada
[/quote]
1498 jos 11
To je to od mene
Hvala lijepa
[/quote]Frende, zaheb……prerano smo prodali
[/quote]
Vjeruj mi nismo.
Ovo je kao i pad.. Pretjerano
A voznja je bila bomba…
Nemoj natrag vise.
[/quote] Naravno da neću. Nikada ne možeš pogoditi dno i vrh, ali mi je "todex" vratio sve kaj sam izgubil na validusu. Malo sam se znojil, ali vrijedilo je. Odoh se napiti, a sutra do Tomića. Pozdrav
[/quote]
Hehehehe hehehe.
Ajd… Drago mi je. Ja imam 3-4 vlds za spomen

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

4 milijuna kuna prometa LEDA u sat vremena

Ignore: KressoM, delux

Da li neko zna za kada su najavili rezultate za treci kvartal?

Po Lexu dioničari ne mogu ništa osporiti ako vjerovnici sklope nagodbu.

Članak 43. stavak 5:
"Nagodbom se, među ostalim, može:
– obveze dužnika pretvoriti u /…/ temeljni kapital dužnika ili nekih od njegovih ovisnih društava“
stavak 19:
”U slučaju da je za provedbu nagodbe potrebno donošenje odluka bilo koje treće osobe ili tijela, uključujući, ali ne i ograničeno na članove i/ili dioničare dužnika i povezanih i ovisnih društava, prihvaćena nagodba će na odgovarajući način zamijeniti takve odluke i predstavljati valjani pravni temelj za provedbu potrebnih promjena pri nadležnim tijelima, registrima, javnim knjigama, upisnicima i očevidnicima."

da, ali za ovisno društvo je potreban prevladavajući utjecaj, odnosno većinski udio, a Agrokor to nema u Ledu.

Analogno bi mogli dokapitalizirati i društvo u kojem imate 1 dionicu i tako ga preuzeti po Lexu što ne bi imalo smisla. Inače fala za taj članak dobro je znati, lijep pozdrav

New Report

Close