LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ide ovo na 1000kn danas!

@novi ulagač
Ne ide već danas na 1000 kn, prerano je, ali do kraja mjeseca – lako moguće i više

Ignore: KressoM, delux

igra mačke i miša…opet skriveni na 673,99

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



@novi
ulagač
Ne ide već danas na 1000 kn, prerano je, ali do kraja mjeseca – lako moguće i više

Možda ga povuku, Belje, Zvizda, jamncica…………

https://www.google.hr/amp/amp.index.hr/article/975201/mirovinski-fondovi-pomagali-todoricu-a-sada-se-prave-blesavi-nismo-imali-svoje-ljude-u-ledu



@novi
ulagač
Ne ide već danas na 1000 kn, prerano je, ali do kraja mjeseca – lako moguće i više

blje s jucerasnjih 2,47 na 6,06
po toj politici 1500
no ja sretan na 900-1000

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Belje s 2,47 na 6,06
Zvijezda s 380 na 515
Vupik s 8 na 10
Jamnica s 5.999,00 na 7.000,00




@novi
ulagač
Ne ide već danas na 1000 kn, prerano je, ali do kraja mjeseca – lako moguće i više

blje s jucerasnjih 2,47 na 6,06
po toj politici 1500
no ja sretan na 900-1000
[/quote]

A kaj bum ja?

Ulaz Ledo mi je 3800 kn.




Čitam ovaj forum. i divim vam se, prodaju mirovinci. vi se čudite, , čudili ste se prije blokade, tko prodaje po 3500kn, pa ste se čudili tko je u petak na otvaranju trgovanja prodavao po 1300kn, sad se čudite tko prodaje po 600kn, vaš novac vaša odluka. svaka čast na hrabrosti. al evo ja kao laik vas pitam, i ako se ovo spasi,pa dokapitalizira s nemam pojma kojim brojem dionica. koju vi cijenu kao realnu vidite? jer ako se dokapitalizira s nekoliko miliona dionica dal ce to više vrijediti ni 100kn? moje pitanje vama znalcima.

U pravu ste u cijelosti.
Ja pretpostavljam da bi dokapitalizacija mogla ici na razini 50-100 kuna po dionici.
Ako se uopce dogovore(sto bi bilo dobro) i tvrtka sa novom vlasnickom strukturom bez tereta
jamstava nastavi sa radom,vjerovatno bi vrijedilo,po meni,kupiti "koju" dionicu.
To je dakako moje misljenje i stav i nije nagovor nikoga na nista,a svatko odlucuje za sebe.
[/quote]
Spavas li ti ikad? Imas li zivot izvan foruma.
Covjece GET A LIFE.

[/quote]
Spavam super.Hvala na pitanju.Kod mene je uvijek 6 sati vise nego kod Vas.
Eto,malo polemiziram s vama i “otvaram vam vidike” i vjezbam malo materinji jezik.
I ,izvrsno “pogadam” ,barem za sada.Sve sto sam argumentirano pisao,do sada se dogodilo.
Ne samo na “Todex-u”!
Ostaje jos za vidjeti dogovor-nagodbu(ako se postigne) i posljedicno ,dug za equity i dokapitalizacije tvrtki -kceri ,jamaca.Potpuno sam siguran u takav rasplet,ako dode do nagodbe.
Ako se nagodba ne postigne,ostaje stecaj.
Inace,ovdje je stalno “ljeto” i more je prelijepo.Zivot “buja”!


Belje s 2,47 na 6,06
Zvijezda s 380 na 515
Vupik s 8 na 10
Jamnica s 5.999,00 na 7.000,00

Koliko iznose solidarna jamstva za ove firme, a koliko za Ledo?




@novi
ulagač
Ne ide već danas na 1000 kn, prerano je, ali do kraja mjeseca – lako moguće i više

Možda ga povuku, Belje, Zvizda, jamncica…………
[/quote]

Ne još…najprije trebaju prodati fondovi što imaju na ovim razinama, a onda ide rast. Zato nema žurbe, samo neka prodaju, kasnije će samo preletjeti preko 1000 kn

No, 700 kn bi danas mogli probiti 🙂

Ignore: KressoM, delux

ohohoho
dobri nalozi na kupnji
samo sta ce kocit ovaj na 800 nalog po 1009 dionica di se netko tovari

Hoće li već danas pasti i brana na 800 kn? 😉

Ignore: KressoM, delux




@novi
ulagač
Ne ide već danas na 1000 kn, prerano je, ali do kraja mjeseca – lako moguće i više

blje s jucerasnjih 2,47 na 6,06
po toj politici 1500
no ja sretan na 900-1000
[/quote]

Ti sretan sa 900 ili 1000 kuna.
Misliš li da je vrijedno tih 20% koje ćeš eventualno zaraditi količini stresa ili mogućeg gubitka koji se mogao tj. može dogoditi.

bit će bolje................

Jedva čekam da onaj ministar danas-sutra izađe pred novinare i objasni kako je Belje, Ledo, Jamnica porasla 145 % u jednom danu (500% tjedno) od kada su mirovinski fondovi zbrisali.

Zato nam i je tak kad nas takvi tutleki vode i rasprodaju naše mirovine.

New Report

Close