LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@jon.b
polako….

Ignore: KressoM, delux

-69,30 %
Promet 665.000 kn

tko je izgubio 90% njemu se mislim fučka i za ovih 10, tako da sam ja na strani optimista. svaka kriza je prilika 🙂 čemu služi novac ako se ne zabavljamo njime 🙂

Ljudi ne bulaznite, ako je miovincima dobro riješavati dionicu po kunu (VDKT) njima je sve iznad lipe odlično.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Sva je sreća što Ledo više nije u Crobexu. Onda bi bilo veselo. Ovak je veselo samo onima koji su unutra.

Ne jamči Ledo sam za cijeli dug. Možda Ledo preuzme dio duga kao što je već i otpisao jedan dio potraživanja ali kapital je po zadnjem izvještaju još uvijek 4600 kn po dionici i ako se ići bilo kakav debt to equity to treba uzeti u obzir. Puno je oči uprto u Agrokor pa ne vjerujem da će se netko usuditi upuštati u kriminalne radnje.

a šta je čudno? kupovati nešto šta neznaš koliko vrijedi i kolike su obaveze,, to je baš špekulacija,, kao i VDKT… ok njega su zbog parsto miliona ubili da počiste tragove novca zadnjih 20 godina,, a ledo i agrokor imaju toga u milijardama di neznaš tko koga nateže????

-74,15%
1.536.000 kn

Vrijednost Leda s prosječnih 2,3 milijrade se upravo spustila na 0,3 milijarde, 2 milijarde isparile
Možda može i manje ?

Fondovi ulaganje u Todex već odavno vode kao 0, oni su to otpisali u svojim bilancama tako da je njima sada svaka prodaja iznad 0 u biti čista dobit. Daj skužite više tu računicu, čemu bacate novac ima i drugih stabilnijih i transparentnijih dionica

Ovo crvenilo ostalih dionica na marketu dovoljno govori kako nema svježeg kapitala koji je spreman ući u Ledo po ovim cijenama,tek kad veliki odluče da je dovoljno nisko i da vrijedi kupovati treba razmisliti o ulasku.
Sad većinom kupuju kockari,izlaze iz drugih pozicija privučeni ovim velikim minusima…pa šta bude.

"Only dead fish swim with the stream"

kupio na 8xx i 72x
imam 40 komada za igru

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

dragi moji, “todokor” dionice su povukle cijelu burzu u ne crveno nego tamno crveno.
svaka cast!


Pa pogledajte samo tko je u TOP 10 Leda, samo nek jedan fond odluči riješiti čitav portfelj zatući će cijenu na 100 kn.

Recimo da najveći fond stvarno i odluči prodati cijeli portfelj LEDA za 500 kn ili čak po 100 kn po dionici kako pišeš. Jesi li svjestan za kakav bi to sitniš netko drugi (npr. neki drugi fond, bloger I.B. itd.) preuzeo od njega?
I koliko je ovih 3300 komada kojima je cijena srušena preko -80% zapravo zanemariva količina?

Ignore: KressoM, delux

Ovo se pretvorilo u neviđeno natjecanje u rokanju.

New Report

Close