LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@funnything
Da i u takvom “vasem scenariu” je moguca dokapitalizacija(razvodnjavanje dionica) drustva.
Po meni,skidanje jamstava je potpuno sada iracionalno,jer kako mozete procitati iz objava tvrtki kceri-jamstva su “aktivirana” po tzv ‘”Lex Agrokor”!

Dokle god ljudi kupuju VDKT, za Ledo ima nade. U sve dvoji, ali nemoj u hrvatske ulagače. :&d

Mislim da su svi nalozi ponisteni. Ionako je maksimalni rok za istek naloga dva mjeseca. Ovo su sve danas zadani.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ledo kao pokusni kunic, a poslije svi ostali u posebnom rezimu.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Da, točno.
Ali slabo je to.
A gle, jamče za golemi dug.
Jako špekulativno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Jamce za manje od Jmnc.
Nego ajmo igrat ko pogodi najbliže cifru.
Ja kazem da neide ispod 1500

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Sve ovisi kako će se na otvaranju postaviti fondovi, tj. hoće li se uključiti u trgovanje? Jer u protivnome će ovo neko vrijeme ostati samo igra malih, a onda će oni moći raditi s cijenom što žele 😉

Ignore: KressoM, delux

Izgleda da će neki danas u startu prodati na dnu i odmah popušiti -50% pa kad se cijena odbije nazad bit će opet plača i zazivanja HANFE 😉

Ignore: KressoM, delux

Cini mi se da je dionicarima bilo bolje da nije bilo trgovine dok se sve ne rjesi oko agrokora

Moj stil nije hvatanje padajućeg noža.
Tako da ništa od shopinga danas.

Kad se lijepo formira dno, mozemo razmisliti o investiranju u Todex.

Doduše, onaj knighthead je kupovao obveznice na 30% , pa ce mu se valjda isplatiti.
Ali oni imaju drugačije karte u rukama. Dosta su toga mogli držati pod kontrolom.
Ja bi ovdje bio na čistoj vjetrometini.

Različito je to.

Zar zbog ovog pada?

Smrznuti Ledo Škampi MACDUFF povlače se iz prodaje

Iskreno ovo mi je malo smijesno.Situacija nije bajna,jamstava su na glavi,dokapitalizacija mozda slijedi al ove panicne rasprodajne su ono totalni debilizam.
Radje cekam

zorangutan

Pa de me prosvjetli jamci su za 19 000 000 000 kuna imaju dionica 313.920 podjelis sto izadje da su jamci za 60 000 kuna po dionici molim te me prosvjetli. Hvala

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao


Izgleda da će neki danas u startu prodati na dnu i odmah popušiti -50% pa kad se cijena odbije nazad bit će opet plača i zazivanja HANFE 😉

o kojem odbijancu ti pričaš

Stabilno prema pravoj vrijednosti, a to je 0.

Sjetite se kako sam lijepo još ljetos govorio “manite se todexa, otpišite to u glavama, gotovo je, i okrenite se nečem pametnijem” pa sam bio napadnut da ja ne razumijem itd. Tko ne razumije?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close