LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne brinite serislav
Odat ću vam jednu malu tajnu:
“Kad imate ovakvu dionicu onda se RDG drži na zaslonu mobitela”
Strah je vrag znam….

Ne brinem, nije RDG problem nego baš bilanca. Pare koje pišu imaju zapravo nemaju.
Oduzmite to i onda izračunajte koef tekuće likvidnosti.
Nemam ju više. Sad pišem oslobođen.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

pogrešno sam napisao, odmah skačete za vrat. To nije dobro.
dogodi se i znanstvenicima, a kamoli meni
mislio sam na RDG. Mislim da je puno veća greška bilo danas
prodati, ali vrijeme će pokazati, idućih godinu dana ili dvije.
Ne mislite valjda da će netko samo tako poklanjati LEDO.
Ova firma je raritet kao japanska panda od brenda, tržišne pozicije, dobiti i svega ostalog.


Ledo je best buy trenutno što se mene tiče.

po ovim cijenama baš i nije best buy jer carstvo gazda tode se ozbiljno ljulja…kad se korigira još -30%, onda bi moglo biti best buy

Ignore: KressoM, delux


Ne brinem, nije RDG problem nego baš bilanca. Pare koje pišu imaju zapravo nemaju.
Oduzmite to i onda izračunajte koef tekuće likvidnosti.
Nemam ju više. Sad pišem oslobođen.

Nije tebi lako. Dionica koja kotira u 1. kotaciji i podložna je svim revizijskim kontrolama, detaljno u nekoliko navrata prezentirana ulagačima među kojima mirovinskim fondovima i ti tvrdiš da piše da nešto imaju a u stvari nemaju.
Neka si se ti nama oslobodio.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nema frke, druže plavi.
Činjenica je da je preko 90% nečega što se naziva “kratkotrajna financijska imovina” zapravo dug Agrokora prema Ledu. Znači “dugotrajna nefinancijska neimovina”.
A te revizije i sl. Pa to su gazdine firme. Piše što hoće i nitko mu ne može ništa. Ne budite naivni.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

serislav, kada vec toliko zmas o Agrokoru sve, reci mi zasto si uopce ulazio u Ledo?

Zato jer sam se zeznuo. Eto, priznam.
Činilo mi se ok, poslovanje dobro, sve 5, dividenda, korigirano s vrha 5-7%, tržište raste, bit će bolje itd.
I onda otvoriš oči…
Barem priznam kad se zaj….

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ja ipak mislim da si se uplasio ove jake korekcije. i ja sam se zeznuo na Belju. ali samo sto se cijene tice. ne mijenjam misljenje o firmi i ne prodajem. sretno dalje!

I to je točno. Ali ne bih se tako uplašio korekcije da firma ima tu lovu koju piše da ima, a zapravo nema.
Prodao sam prvi ujutro.
Sretno i tebi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


#StatusQuo

kratkoročne obveze, stavak D, podstavak 3. (Obveze prema bankama i drugim financijskim institucijama).
Tu se kriju ta "jamstva".

Krivo jamstva se ne mogu vodit u bilancnim stavkama jer one nisu obveze do trenutka dok ne postanu obveze, tek kada postanu obveze onda mogu uc u bilancu, do tada bi se one trebale vodit izvanbilancno sta ovdje nije slucaj.

Ignore : renči

Status Quo
Točno. A popljuvali su me kad sam tvrdio to par postova gore.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close