LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nestao MM odmah drugacija igra..

Obveznice danas na + 16%

http://www.boerse-berlin.de/index.php/Anleihen?isin=USX0027KAG32

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ledo 3000. Erste out.
Kaj se ceka

Erste je izašao jer su oni i Raiffesin pokrivali Ledo.

Upravo zato su istrčali po meni jer su imali neki info koji mi nemamo a koji se ne čini dobar…

Lako da je samo Erste, ali i PBZ se rijesio 4000 komada prosli tjedan, ako i oni planiraju izaci do kraja to bi moglo dodatno gurati cijenu prema dolje.

Nema sberbanke rejting ide dole, neće mu domaće banke platiti 500 mil eura



lucijan:imaš link di se može vidit stanje agrokor obveznica

http://www.boerse-berlin.com/index.php/searchresults
i upises u trazilicu agrokor
[/quote]
pa nije bas da raste jako..ali na 80% pada 6% rasta je super i pozitivno


,iskoristi gužvu i prebaci prijatelju a kad poraste za duplo ja meneđerčič iz omf opet kipim od tebe
uglavnom tako radi cijeli zse

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Kako misliš nisu iskazivali? Otkud ti to?

Gdje su u bilanci iskazane obveze po jamstvima?



Kako misliš nisu iskazivali? Otkud ti to?

Gdje su u bilanci iskazane obveze po jamstvima?
[/quote]

Nisu vec smo raspravljali o tome, trebali su se vodit izvanbilancno, a nisu.

Ignore : renči

Nisam pratio ledo prije ali koliko sam cuo mirovinci su ga nedavno dokapitalozirali po 8000kn…..zasto?….ako navodno super radi i stvara novac….molim neku dobru dusu za odgovor i prosvjetljenje jel zivo me zanima ta prica….

Ima li negdje točan pokazatelj kad je Ledo počeo padat – i zašto toliko s obzirom da je dobro radio poso? P.s. ima neko da zna hoće li ić koji dio Agrokorovog koncerna u prodaju ili će banke namirivat dugove dok se ne smiri more? Hvala na odgovoru 😀


Nisam pratio ledo prije ali koliko sam cuo mirovinci su ga nedavno dokapitalozirali po 8000kn…..zasto?….ako navodno super radi i stvara novac….molim neku dobru dusu za odgovor i prosvjetljenje jel zivo me zanima ta prica….

Nisam niti ja pratio Ledo u vrijeme dokapitalizacije ali me zanima odgovor na pitanje, da li je Ledo u vrijeme dokapitalizacije bio izložen jamstvima za gazdine dugove i u kolikoj mjeri i da li je u to isto vrijeme u bilanci bilo vidljivo da su zajmovi Leda prema gazdi postojali?

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.




Kako misliš nisu iskazivali? Otkud ti to?

Gdje su u bilanci iskazane obveze po jamstvima?
[/quote]

Nisu vec smo raspravljali o tome, trebali su se vodit izvanbilancno, a nisu.
[/quote]
Kako su sva društva ( ledo, jamnica, belje i tko već ne ) zajednički garantirali, nitko od društava nije preuzeo direktno jamstvo za xy kuna ili 100 000 000 kn ili 100 000 000 eura, i vjerorojatno zbog toga nevode izvanbilačno jer samo garantiraju da će platiti ako Agrokor ne plati. Koliko Agrokor neće platiti, nitko od uprava nezna, u računovdstvu još i manje… brigo moja pređi na drugo Agrokorovo društvo i tako sva društva redom. Ivica Todorić sve to odobrava i tako to godinama… Škicnija sam revizorsko izvješće za 2015 nigdje se ne spominju dana jamstva.
Uglavnom ni sam Ledo, Belje i tko sve ne naprosto neznaju koliko su izloženi nelikvidnosti ( sada već bankrotu ) Agrokora.
Nisam financijski stručnjak ali ova priča mogla bi držat vodu dok… Agrokor plaća obveze.



Nisam pratio ledo prije ali koliko sam cuo mirovinci su ga nedavno dokapitalozirali po 8000kn…..zasto?….ako navodno super radi i stvara novac….molim neku dobru dusu za odgovor i prosvjetljenje jel zivo me zanima ta prica….

Nisam niti ja pratio Ledo u vrijeme dokapitalizacije ali me zanima odgovor na pitanje, da li je Ledo u vrijeme dokapitalizacije bio izložen jamstvima za gazdine dugove i u kolikoj mjeri i da li je u to isto vrijeme u bilanci bilo vidljivo da su zajmovi Leda prema gazdi postojali?
[/quote]
Naravno da je . Ledo izdaje jamstva još od 2000 godine

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

A zasto je isla dokapitalizacija?…

New Report

Close