LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

onaj nalog od 1000 komada na 3900 očito nema namjeru prodavat ..tu je samo radi panike da izibije što više dionica malim igračima iz ruku..

Bas je super ova dionica, svaki dan padne po 10% i onda kad mislis da vise ne moze pasti i da konacno mora gore, ona ljosne 17% a do kraja dana mozda i do 20% dodjemo. Strava i Uzas

Tko kupuje ove količine po 3500?


ovo je preuzimanje…kak bilo da bilo bit će novi vlasnici LEDO će i delje odlično poslovat..još bolje da dodju novi vlasnici firma će još bolje napredovat…kroz dividende će LEDO sigurno bit interesantan ulagačima..alo sad trenutno je stvar preuzimanja +špekulacija..ljudi ne dajte LEDO u bescijenje..ovo je zlatna koka


Nevjerojatan zakljucak !
Pogledajte malo gledalicu!
Procitajte koji novinski clanak!
Pogledajte cijene Agrokorovih obveznica vani!
Usporedite kolika su jamstva koja je firma dala i kapital drustva!
Uvedena je izvanredna uprava!
Vi zivite izvan realnosti!

teška artiljerija cijeli dan.

vrtim se kao mačketina oko dionice, bi nebi, bi nebi, bi nebi…

Mnogi ovdje hvale Ledo dokle ga prodaju …

nije nemoguće da i rusi ruše ..i ulaze u vlasništvo ..vlada je ogradila agrokor ..moš si mislit…dužni su ko grčka rusima …prenki pljuje po krimu …misliš ovi će gledat mirno -poslali im A3 kojeg su poslali doma …
ovakvo rušenje smo fakat gledali na igh i ingri …
ima tehniku ..stoji cijeli dan sa 7 dionica na asku ..min 100 kuna ispod na prvom mjestu…samo ih pomiče prema dole …koja banda ..

Učito ruše oni koji su donjeli zakon . Vama rušimo , sebi spuštamo ulaz

Mali još kupuju. Svaka čast!

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

Da smo u uređenoj državi tipa SAD-u, u najmanju ruku bi inspektori SEC-a bili u uredu brokera koji prodaje i raspitivali se…

Pišem ovo iz razloga što mi nije jasan ovaj način prodaje, nemam problem s tim da cijena pada, ali ovo je doslovno uništavanje ZSE…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Dosta novih nickova se ovdje pojavilo, očito da su navukli nove neiskusne ulagače. Prodali im priču kako je dionica pala previše pa će zato rasti a oni onda udri po prodaji. Ja sam prije par dana napisao da čekam ledo na 500 kuna i uopće ne sumnjam da ću dočekati. Da li ću i tada kupiti ovisi o nizu okolnosti u tom trenutku. Ugodno gubljenje novca svim novim želim, mi stari smo novac odavno pogubili tako da ne nasjedamo na priče o brzom oporavku. LP!


onaj nalog od 1000 komada na 3900 očito nema namjeru prodavat ..tu je samo radi panike da izibije što više dionica malim igračima iz ruku..
jasta 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

najsramotnije je da su fondovi u LEDO u dokapu uložili oko 550 milijuna kuna i to po 8000 kn po dionici, a sad su pustili da cijena ode ispod 4000 kn, dakle ispod pola iznosa koji su oni plaćali kroz dokap!!! drugim riječima spržili su skoro 300 milijuna kuna koje su uložili u LEDO kroz dokap!!!!!!!!!

mene kao dioničara fonda u II stupu zanima hoće li oni zbog toga odgovarati? materijalno, kazneno…??

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

cetus, 11.04.2017. u 14:51

najsramotnije je da su fondovi u LEDO u dokapu uložili oko 550 milijuna kuna i to po 8000 kn po dionici, a sad su pustili da cijena ode ispod 4000 kn, dakle ispod pola iznosa koji su oni plaćali kroz dokap!!! drugim riječima spržili su skoro 300 milijuna kuna koje su uložili u LEDO kroz dokap!!!!!!!!!

umjesto da angažiraju pravne stručnjake i krenu u bitku za Ledu oni bježe glavom bez obzira.

samo danas -22% pad LEDA! gdje je odgovornost fond managera?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close