LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo još fali da dobavljači prestanu dostavljati robu !!!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoricevim-dobavljacima-slijedi-horor/961238.aspx

kakav promet!

je li gotovo rušenje za danas? cijena je izgleda bila srušena da se odrade prekrcavanja na 4850 i 4900 kn. ako je to odrađeno, cijena bi mogla nazad tj. gore.
nadam se da će ovaj koji šara s tim nalogom od 35 komada od 5500 do 4930 kn uskoro ostati bez njega

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Tko ima interes preuzeti ledo ? Po ovoj cijeni ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

gledajući zadnjih dana trgovinu ovom dionicom imam dojam da je ona najvrijednije što Agrokor ima i to dogovorno sam Agrokor ili mirovinski fondovi prebacuju poznanicima za relativno malu cijenu dok je voda još zamutita.kada se voda izbistri sve će nam biti jasnije.


je li gotovo rušenje za danas? cijena je izgleda bila srušena da se odrade prekrcavanja na 4850 i 4900 kn. ako je to odrađeno, cijena bi mogla nazad tj. gore.
nadam se da će ovaj koji šara s tim nalogom od 35 komada od 5500 do 4930 kn uskoro ostati bez njega

Nije moguće da stvarno mislite kako je nalog od 35 komada ključan za dnevnu trgovinu od zasad 2572 komada i da on ‘diktira tempo’?


gledajući zadnjih dana trgovinu ovom dionicom imam dojam da je ona najvrijednije što Agrokor ima i to dogovorno sam Agrokor ili mirovinski fondovi prebacuju poznanicima za relativno malu cijenu dok je voda još zamutita.kada se voda izbistri sve će nam biti jasnije.

Bio sam i ja tog dojma (trgovina je izgledala tako) dok je cijena bila još oko 9k pa vidi sada.
Iako, moguće da se tada, a i danas nešto valjalo iza brda pa se nije realiziralo, cifre koje su se spominjale u medijima nedavno LEDO danas može samo sanjati.


gledajući zadnjih dana trgovinu ovom dionicom imam dojam da je ona najvrijednije što Agrokor ima i to dogovorno sam Agrokor ili mirovinski fondovi prebacuju poznanicima za relativno malu cijenu dok je voda još zamutita.kada se voda izbistri sve će nam biti jasnije.

Ma ustanovili smo da OMF ne prodaju ispod 7000. Jedini iz top 10 koji je smanjio poziciju je sam Agrokor. Pretpostavljam da banke rasprodaju dionice koje su bile zalog za kredite pa im se fučka za cijenu. Kupci očito postoje na ovim cijenama.

Ledo kao najbolja firma iz koncerna -15%, Belje recimo -9%, Zvijezda -4,5%. Čak šišamo i jedan Vijadukt koji je na smrtnoj postelji, samo se još čeka svečenik.


Ma ustanovili smo da OMF ne prodaju ispod 7000.

mi jesmo , ali možda bi netko to trebao reći i njima, obzirom da je danas prodano već preko 3000 dionica….

Ignore: KressoM, delux

rasprodaja zasada gotova. cekamo rasplet. ili prema 0 ili preko 5000


i sad je lik probao sa 100 komada na 5299,99 rušiti cijenu, ali su mu skinuli 20 komada i odmah je maknuo nalog

Pa Vi i dalje sanjate o nekoj zavjeri i povratku na stare razine. Ovog šrota će biti i po 500 kuna i nitko ga neće htjeti! Ja ne mogu vjerovati da su određeni likovi proveli preko 10 godina na našoj burzi i da i dalje nisu ništa naučili. Nije mi Vas uopće žao jer se ne date poučiti!
Gdje je sada gos. Drevil da nam nacrta koju Excel tablicu i krivulju svoga gubitka samo na Ledu u par dana. Svi znalci su odavno isčezli sa burze a bananarama je nikad življi! Ližite Ledo i gledajte kako propada medo.

Da evo i mene zanima sto kaze drevilova excel tablica na ovo…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Dukat samo dospjelih 270 mil vani.
Znači x3 ukupno



i sad je lik probao sa 100 komada na 5299,99 rušiti cijenu, ali su mu skinuli 20 komada i odmah je maknuo nalog

Pa Vi i dalje sanjate o nekoj zavjeri i povratku na stare razine. Ovog šrota će biti i po 500 kuna i nitko ga neće htjeti! Ja ne mogu vjerovati da su određeni likovi proveli preko 10 godina na našoj burzi i da i dalje nisu ništa naučili. Nije mi Vas uopće žao jer se ne date poučiti!
Gdje je sada gos. Drevil da nam nacrta koju Excel tablicu i krivulju svoga gubitka samo na Ledu u par dana. Svi znalci su odavno isčezli sa burze a bananarama je nikad življi! Ližite Ledo i gledajte kako propada medo.
[/quote]

Ja bih isto zamolio drevila da nacrta koju excel tablicu.

Drevil please ako može…

Hvaka, unaprijed!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

New Report

Close