LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jutrošnja panika je završila, sad se opet skida s prodaje, netko je odjednom pobrao 100 komada na 5300 kn

sad je još 100 komada skinuto na 5400 kn!

Ignore: KressoM, delux

I jos se 100 na prodaji pojavilo !!..Vidimo kolega..cemu licitiranje..Trguje se..Prodaja je jos uvijek jaca htjeli vi to pokazat drugacije ili ne..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

1000 komada prošlo je na 5200 (blok)

Ignore: KressoM, delux

Napokon !!

Pozdrav

svi smo mi Crobex

izgleda da će sad neko vrijeme biti status quo oko 5400 kn, a onda će nove info odrediti smjer

Ignore: KressoM, delux

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Rusi-se-ispravljaju-Agrokor-nije-falsificirao-izvjesca-nego-je-u-njima-bilo-nepravilnosti

Evo ovaj clanak kaze isto ono sto sam rekao gore u postu (prije nego je clanak objavljen)
To su Ruske/bankarske taktike i zauzimanje pocetnih pozicija.
Utopljeniku se ne baci kolut za spasavenje odmah, nego ga prvo nogom sutnes ispod povrsine da osjeti da se stvarno moze utopit. Onda je zahvalniji kad ga spasis 🙂

@danny
na žalost ogromna šteta je već napravljena LEDU ovom aferom agrokor i datim jamstvima LEDA tako da sada čak i mirovinci, koji su konzervativni ulagači i koji su ubacili preko 500 nil.kuna u LEDO na 8000 kn u dokapu, sada rasprodaju ovu dionicu…povjerenje u gazdu i agrokor je uništeno i dok on ne ode neće ovdje biti bolje
zbog HR gospodarstva nadajmo se da će se naći nekakvo rješenje koje će zadržati proizvodnju i radna mjesta, ali ponavljam-samo bez gazde!!!

p.s. evo novi info o prodaji mirovinca
http://www.zse.hr/default.aspx?id=76249

Ignore: KressoM, delux

Početak kraja ,agonija tek počinje !
Aktivirana prva zadužnica.

Noćni sastanak dobavljača Agrokora i ruskih bankara: Roglić aktivirao zadužnicu Agrokoru

Lovci na padajuće noževe se opet opekli.

biti ce i dalje ledo suncobrana po ulicama i plazama, lizati ce se ledo sladoled, ista tvornica proizvoditi ce isti brend. ako ledo izgubi pozajmice i potrazivanja, poduzece ce nastaviti, samo s 3-4 booka na ovoj cijeni. to sve za mene nije rizik na ovo poslovanje. ako se sustav distribucije agrokora raspadne, poslovanje ce to osjetiti, ali ne znam ocjeniti koliko je to onda poslovno losije poduzece tj, koliko je to veliki rizik za mene. nitko nece pred uplakanim radnicama ukrcavati u kamion stroj za pakiranje lucki da naplati dug. ono s cim se ja ovdje jedino ozbiljno igram je situacija da aktiviranje jamstava vodi u stecaj, pa ja vise necu biti suvlasnik vec ce ledo imati nove vlasnike nakon stecajnog postupka.

Cijeni dionice Leda na 5 k mogu presuditi samo i samoo jamstva sto se poslovanja tice i da izgubi koji postotak trzista na 5 k ona je jeftina ali kako rekoh problem su jamstva

Jel mi može netko objasniti što znači prosječna :10.100 HRK kad navedeno očito nije u skladu sa stvarnim stanjem
LEDO-R-A 5.200,00 5.250,00 5.200,00 prosječna 10.100,00 kom 2159
BLOK 11.259.750,00

Senilna HANFA pita dva puta http://www.zse.hr/default.aspx?id=76262

treći put sladoled.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

opet prodaja pritišće i vraća cijenu nazad prema 5000 kn….
a i ovaj 50H na 5000 kn je sumnjiv…

Ignore: KressoM, delux

a evo taj rođo je upravo kupio 500 komada na 5000 kn!
“bravo” majstori…

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close