LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gospodo, mislite da ste jeftino kupili?? Procitajte naslov gdje pise da su IT i vrh agrokora FALSIFICIRALI izvjesca!!!!
DRUGI ČOVJEK RUSKE DRŽAVNE BANKE VTB O AGROKORU ‘Vlasnici i menadžment koncerna su duže vrijeme falsificirali financijska izvješća’
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/drugi-covjek-ruske-drzavne-banke-vtb-o-agrokoru-vlasnici-i-menadzment-koncerna-su-duze-vrijeme-falsificirali-financijska-izvjesca/5832787/

sta sad kazete – jel jos uvijek moj target od 3500 kn nevjerojatan?

nije

Evo i mene unutra. 3 kom za pocetak….


Evo i mene unutra. 3 kom za pocetak….

puno rano i nepromišljeno, shvati da Ledo garantira za 1/4 duga od 3,5 milijardi eura, uz to ima još kratkotrajne zajmove koje ne može naplatiti…
trebaš vidjeti kako će se razviti situacija, a tek onda ulaziti u poziciju


Gospodo, mislite da ste jeftino kupili?? Procitajte naslov gdje pise da su IT i vrh agrokora FALSIFICIRALI izvjesca!!!!
DRUGI ČOVJEK RUSKE DRŽAVNE BANKE VTB O AGROKORU 'Vlasnici i menadžment koncerna su duže vrijeme falsificirali financijska izvješća'
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/drugi-covjek-ruske-drzavne-banke-vtb-o-agrokoru-vlasnici-i-menadzment-koncerna-su-duze-vrijeme-falsificirali-financijska-izvjesca/5832787/

Piše da su muljali sa izvješćima Agrokora, a ne Leda, Zvjezde, Belja…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ma nije rano. Cak sam zakasnio par sati. Al nema veze. Ja sam jako optimističan.



Gospodo, mislite da ste jeftino kupili?? Procitajte naslov gdje pise da su IT i vrh agrokora FALSIFICIRALI izvjesca!!!!
DRUGI ČOVJEK RUSKE DRŽAVNE BANKE VTB O AGROKORU 'Vlasnici i menadžment koncerna su duže vrijeme falsificirali financijska izvješća'
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/drugi-covjek-ruske-drzavne-banke-vtb-o-agrokoru-vlasnici-i-menadzment-koncerna-su-duze-vrijeme-falsificirali-financijska-izvjesca/5832787/

Piše da su muljali sa izvješćima Agrokora, a ne Leda, Zvjezde, Belja…
[/quote]
To su dijelovi koncerna AGROKOR!
Dakle,ove opaske se odnose i na njih,ali strpimo se malo do slijedeceg izvjesca!
Mislim da bi slijedece izvjesca mogla biti katastrofalna,ako su sto prikrivali prije!
Sada nece moci prikrivati jer su pod “paskom vjerovnika”!

sva sreca da ti je nick “noviulagac”
procitaj malo novosti, moody, pa onda navodno je veliki dobavljač potegnu zadužnicu…..

THE END
pripremite se za krizu

Pusti ti moj nick. Cujemo se kroz par mjeseci…

ovdje je zaista sve moguce jer je panika zavladala, a to je pogubno za trziste.
no vec sutra u toku u toku dana ocekujem pozitivne vijesti koje ce zaustaviti pad.
dionica bez daljnjega vrijedi jako puno.

Ufff, što će tek sutra biti sa dionicma na burzi? Bit će još veći pad


Evo i mene unutra. 3 kom za pocetak….

Prosječna cijena ulaska?




Gospodo, mislite da ste jeftino kupili?? Procitajte naslov gdje pise da su IT i vrh agrokora FALSIFICIRALI izvjesca!!!!
DRUGI ČOVJEK RUSKE DRŽAVNE BANKE VTB O AGROKORU 'Vlasnici i menadžment koncerna su duže vrijeme falsificirali financijska izvješća'
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/drugi-covjek-ruske-drzavne-banke-vtb-o-agrokoru-vlasnici-i-menadzment-koncerna-su-duze-vrijeme-falsificirali-financijska-izvjesca/5832787/

Piše da su muljali sa izvješćima Agrokora, a ne Leda, Zvjezde, Belja…
[/quote]
To su dijelovi koncerna AGROKOR!
Dakle,ove opaske se odnose i na njih,ali strpimo se malo do slijedeceg izvjesca!
Mislim da bi slijedece izvjesca mogla biti katastrofalna,ako su sto prikrivali prije!
Sada nece moci prikrivati jer su pod "paskom vjerovnika"!
[/quote]

Mislim da postoji velika razlika između uprave Leda i uprave Agrokora, kao što je i velika razlika između menadžmenta Agrokora i menadžmenta Leda…

Uostalom, Agrokor nije na burzi, ne znamo tko je revizor Agrokora, uprava Agrokora nema potrebe uzvještavati ZSE niti po kojem pitanju, dok su za Ledo to veoma jasne stvari…

Uostalom, tko god sumnja u izvješće Leda, neka nazove Baker Tilly i neka traži očitovanje…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Tigrus,

6350. Mogao sam i bolje al nije bitno





Gospodo, mislite da ste jeftino kupili?? Procitajte naslov gdje pise da su IT i vrh agrokora FALSIFICIRALI izvjesca!!!!
DRUGI ČOVJEK RUSKE DRŽAVNE BANKE VTB O AGROKORU 'Vlasnici i menadžment koncerna su duže vrijeme falsificirali financijska izvješća'
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/drugi-covjek-ruske-drzavne-banke-vtb-o-agrokoru-vlasnici-i-menadzment-koncerna-su-duze-vrijeme-falsificirali-financijska-izvjesca/5832787/

Piše da su muljali sa izvješćima Agrokora, a ne Leda, Zvjezde, Belja…
[/quote]
To su dijelovi koncerna AGROKOR!
Dakle,ove opaske se odnose i na njih,ali strpimo se malo do slijedeceg izvjesca!
Mislim da bi slijedece izvjesca mogla biti katastrofalna,ako su sto prikrivali prije!
Sada nece moci prikrivati jer su pod "paskom vjerovnika"!
[/quote]

Mislim da postoji velika razlika između uprave Leda i uprave Agrokora, kao što je i velika razlika između menadžmenta Agrokora i menadžmenta Leda…

Uostalom, Agrokor nije na burzi, ne znamo tko je revizor Agrokora, uprava Agrokora nema potrebe uzvještavati ZSE niti po kojem pitanju, dok su za Ledo to veoma jasne stvari…

Uostalom, tko god sumnja u izvješće Leda, neka nazove Baker Tilly i neka traži očitovanje…
[/quote
Revizor Agrokora je isti kao i kod Leda, Baker Tilly. Izvještaj za 2015.je objavljen na stranici Agrokora. Mišljenje revizora je bez ograda. Za 2016., još nije objavljeno. Meni se čini napuhana nematerijalna imovina od preko 5 milijardi kuna (robne marke, softveri i koješta drugo…), nije baš uvjerljivo a i dosta šturo je opisano u izvještaju. Prevelik mi iznos u odnosu na ostalu dugotrajnu imovinu.

New Report

Close