LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne pratim ovu dionicu. Pa bi molio nekog da mi malo pojasni, zašto ledo ima minus za 1Q? hvala


ne pratim ovu dionicu. Pa bi molio nekog da mi malo pojasni, zašto ledo ima minus za 1Q? hvala

PA tak kad krene gore da se neupuceni cude ko pura dreku, zasto je ledo na 3 booka

opaaaaaaaaaaaa

pa sta je ovo sta sta sta
100 komada na kupnji

pa da nisu drukeri opet
da nisu darkeri
da nisu hakeri

Kolega suzuki, vi ste zaduzeni da ovo raskrinkate

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Lagani pad započeo i na Ledu – 0.58 %

U ovom trenutku debelog pada kvalitetnih dionica Ledo je nedodirljiv i debelo precijenjena dionica , ima puno boljih i povoljnijih dionica za dokup od precijenjenog Leda . Naprimjer najbliža dionica podcijenjena Zvijezda.
[/quote]
Slažem se Zvijezda je daleko podcijenjenija i isplativija kupnja.

kolega delux, niste mi baš pojasnili situaciju u vezi dionice. Nisam mislio drukati gore ili dolje, niti sam komentirao nešto u vezi bida. Čisto me zanimalo dali je to normalno da ledo u zimskom periodu ostvaruje minuse, no odgovor ću izgleda morati potražiti u izviješću

@ kanabis

najjednostavnije rečeno – Ledo ti je ko turistička dionica. Kad je vruće, liže se više, ergo – zarada je veća (iako ledo ima i ostale smrznute proizvode, bitna zarada je na sladoledu).

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

Zna li netko što je s dividendom ove godine? [undecid] [sad]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

i opet nevjerojatno brutalno dobar ledo

Strahovita potražnja na kupnji za podcijenjenim ledom

Da se ne sprema možda konsolidirano?

Kolega suzuki što vi mislite?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


i opet nevjerojatno brutalno dobar ledo

Strahovita potražnja na kupnji za podcijenjenim ledom

Da se ne sprema možda konsolidirano?

Kolega suzuki što vi mislite?

Jao ne samo priča s konsolidiranim…opet…
[thumbsup]

Show me the Money!

O dividendi i dalje ništa ne znamo? [yawn]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


O dividendi i dalje ništa ne znamo? [yawn]

Bitnije od dividende ja da je Ledo postala totalno nelikvidna dionica niti gore, niti dolje, niti prometa.Ima puno boljih ulaganja od Leda-a naprimjer njemu srodna a totalno podcijenjena dionica Zvijezde. Stariji igrači na burzi znaju o čemu govorim ove dvije dionice pratile su jedna srugu uvijek s razlikom oko 500 kuna a sada . Jasno je da je Zvijezda debelo pocijenjena u odnosu na Ledo.


kratki pogled na potporu dionici

http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=383:ledo-ima-pravu-potporu-tek-na-6000-kn&catid=62:tehnika-analiza-dionice

bez obzira na ovaj veliki pad crobexa LEDO se uspio održati iznad glavne linije rastućeg trenda


O dividendi i dalje ništa ne znamo? [yawn]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/zvijezda%2c-jamnica-i-konzum-bez-isplate-dividende,78845.html

New Report

Close