LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo spomeneš Ledo odmah dečki jačaju snage obrane. Neka, nek se vidi čiji je jači, ali baš me zanima kod prvog tektonskog poremećaja, kada LEDO probije 6.000 kao kroz putar, a kasnije neću ni spominjati targete jer ima da dečki povise postotak izdvajanja za mirovine za uspješno branjenje LEDA na apsolutno nerazumnim razinama. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ta ekipa iz pbz omf su daleko najgori spaljitelji naših mirovina koji postoje.Kupovati Ledo na tri buka što su oni činili donedavno graničili s čistim ludilom i kriminalom. Bas me zanima kako će opravdati ovu cijenu kad se dobit prepolovi ove godine

Ma kome će se oni to morati opravdavati?

Zašto bi se dobit prepolovila? Uozbiljite se malo.
I kad će se već jednom razumjeti da nije važna cijena booka već koliko taj book donosi dobiti. Neće Vam investiciju i Vaš uloženi novac vratiti book već dobit. Pogledajte na koliko se booka trži ZAPI ( na 5, ili po koliko je Reuters prodan -na preko 7) i zašto cijena ne pada ispod određene razine? Zato jer se gleda dobit, a ne book. Book se gleda kod određenih situacija, ali ne ovako.


Zašto bi se dobit prepolovila? Uozbiljite se malo.
I kad će se već jednom razumjeti da nije važna cijena booka već koliko taj book donosi dobiti. Neće Vam investiciju i Vaš uloženi novac vratiti book već dobit. Pogledajte na koliko se booka trži ZAPI ( na 5, ili po koliko je Reuters prodan -na preko 7) i zašto cijena ne pada ispod određene razine? Zato jer se gleda dobit, a ne book. Book se gleda kod određenih situacija, ali ne ovako.

Ledo je jedna od naših najkvalitetnijih dionica pa je normalno da ima dosta neprijatelja i jaluša koji je nisu uspjeli kupiti u svoj portfelj.

Daj molim te, pa te bajke što se točno gledaj pričaj nekom drugom.
5% ljudi gleda brojke, svi ostali gledaju filmove, bajkovite. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vidim da je obrana dobro postavljena na 6.300 kuna. Dečki rade i čitaju brojke. Znaju da toliko vrijedi. Sada trebaju okrenuti neku bajku od braće Grimm, možda i tamo postoje takve bajke. LEDO na 2 booka, smiješno. Samo 100 komada i evo ga na targetu od 2000 kuna. [bye]
Čas 20 komada stave na 6300, pa maknu pa stave na 5900. Odlučite se, netko želi izaći u miru, da može računati, 3000-5000 ili koliko vama vrijedi 6300. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

PSI laju , karavana prolazi

Trenutno u ledu imam samo 5 % portfelja

Al kako se kupuje, to je strašno, najstabilnija dionica na burzi

A zamislite da izbace konsolidirano

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ma zbog cega bi se Ledo trzio ovako visoko uz pad prihoda i drastican pad dobiti i roe? zbog cega. pa ima puno boljih prilika poput autohrvatske pa se ne trze tako bezobrzno skupo. Mislim nitko nikome ne brani da kupuje skupo, ja samo pitam zasto bi razuman investitor to cinio? zasto?=
A konslidirano im je losije nego nekonsolidrano, to bi ste trebali znati, bas kao i dalekovodu. Zato ga i objavljuju rijetko [bye]

Forum za opuštanje - http://www.kucilooro.webs.com

Fakat se kupuje, sve vrišti od kupnje. Zalog treba braniti, naravno, tuđim novcima, kao što se tijekom 2007. godine kupovalo bilo što po bilo kojoj cijeni, naravno, tuđim novcem.

Već odavno bi vlasnik odahnuo da je Ledo prodao. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Valentine – kako tebe pucaju hormoni u proljeće. Ostavi se bilo kakvih daljnjih analiza todine dionice, sve si rekao.

neobicno velika kupnja na 6300

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

KUPNJA 6400!!!

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close