LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ali ne ide u prodaju….ali dobro, sretno!!!! [bye]

Kak si tak siguran ????

Znaš ono, siguran u sebe….. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pa frende to možeš jedino ak si todorić, ak si uz njega , ak si u ledu pri vrhu i ak glumiš tu … al
bitno je da nije nikad došao službeni dematij ni iz leda ni iz agrokora …mogli su reći …NE , ne prodajemo ledo ..previše nam vrijedi ..zlatna koka se ne prodaje jelda? ..i čiča miča ….al NISU !!

A zašto bi to rekli? Objasni.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ja sam siguran da ide u prodaju he he…
kad je već pisanje na ovoj razini pa da se i ja uključim prosipajući bisere…
budimo iskreni da netko ima neku pouzdanu informaciju sigurno je ne bi iznosio na forumu, nego bi u tišini skupljao ili prodavao…
Oko Leda se već neko vrijeme diže prašina, a iz mog iskustva gdje ima prašine moglo bi biti i prodaje…;))

Ponestalo kupnje.
Izgleda sve bili neki glumci.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ponestalo kupnje.
Izgleda sve bili neki glumci.

lp


Imate li vi kolega Ledo?
Ćesto ste na ovoj temi, još od 5000 kn kada ste savjetovali prodaju.
Danas hvala Bogu cijena 25% veća [bye]


ja sam siguran da ide u prodaju he he…
kad je već pisanje na ovoj razini pa da se i ja uključim prosipajući bisere…
budimo iskreni da netko ima neku pouzdanu informaciju sigurno je ne bi iznosio na forumu, nego bi u tišini skupljao ili prodavao…
Oko Leda se već neko vrijeme diže prašina, a iz mog iskustva gdje ima prašine moglo bi biti i prodaje…;))

sve je točno što si rekao, osim jednog: Oko Leda se već neko vrijeme diže prašina, a iz mog iskustva gdje ima prašine moglo bi biti i prodaje…;))

to naprosto ne stoji, niti se oko Leda diže prašina niti će biti prodaje [tongue]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Uvijek istina ima dva pogleda na suštinu pa tako kažu ;

Bez obzira koliko veliku donaciju privatni subjekt uputi subjektu x ona je uvijek samo donacija, a za razliku kada Ured Predsjednika uputi toliko malu donaciju istom subjektu x, ta donacija se naglašava i naziva "Pod visokim pokroviteljstvom Predsjednika RH".

Tako i Agrokor bira novce, ne od bilo koga, već od VELIKOG kupca za iste novce, kako novinar kaže ;

Agrokor: Za Ledo dolazi u obzir samo veliki strani kupac
Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 20.03.2012. – 20:09:28

mislim da je to svima koji znaju zbrojiti 2 i 2 jasno.
Ledo je u procesu prodaje, taj proces traje već dosta dugo i mogao bi biti brzo završen.
Podravka tu nema nikakve šanse kao i smiješna cijena od 9000kn.
transakcija, ako je bude, a ja se naam da hoće zbog razloga o kojima sam već pisao,ići će poznačajno većoj cijeni, ili je neće biti.igrat će mečka ili za Unilever ili za Nestle.
eto, to je moje mišljenje, a bome sam pun i Leda.

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Ti si fakat APOKSlOMEN vjerodostojan. [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Agrokor upravo vodi pregovore za prodaju obveznice u USA, a pretpostavljam da mu Ledo služi kao zalog, pa otuda i ove novinarske patke……

http://www.business.hr/kompanije/agrokor-dobio-kredit-veci-od-pola-milijarde-kuna

[rolleyes]

Je l još ima koji naivan čovjek – muško ili žensko, na ovome forumu da vjeruje da će LEDO u prodaju?
A kako će to u prodaju kad je danas preuzeo jamstvo kao jedan od jamaca za obveze vladajućeg društva
a po Ugovoru za klupski kredit u iznosu od 75.000.000 eura ?

Ovo što se danas događa na hrvatskom tržištu kapitala nikada se do sada u ovih dvadeset godina nije događalo – navlače se naivni na kupnju dionica po povlašteno skupoj cijeni uz prethodni novinarski uradak zadnje kvalitete bez truntke morala u dušu njegovog autora.
Mene neće nadigrati, a vama malim ulagačima teško da će netko nekako pomoći sad kad nema samodola, a nema ga jer ste vi to tako htjeli [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Mene malo situacija podsjeća na Kaštelanske staklenike, samo je tamo navlačenje bilo više vulgaris jer je takav bio i mentalni sklop pokretača teme.
Audio, laži, sex i video vrpce. [rolleyes]

A inače situacija me na tržištu kapitala je normalna, business us ususal [kiss]

New Report

Close