LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad će fino nizbrdo kako je raslo još brže će padati već viđeno 100 puta .


Sad će fino nizbrdo kako je raslo još brže će padati već viđeno 100 puta .

Kolega šefe

Odite plakat na slatinskoj banci..

[wink] [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Nitko da opali po bidu….. [sad]

Show me the Money!

Prema saznanjima slovenskih medija, uz Agrokor, za kupnju udjela u Mercatoru zainteresirani su uglavnom privatni investicijski fondovi, uključujući one koji su već poslali ponude prošle godine – Warburg Pincus, Bain Capital i Advent International i nekoliko novih. Nagađa se da su oni spremni platiti manje od Todorića.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/finance-agrokor-bi-po-dionici-mercatora-mogao-ponuditi-230-eura,105822.html

Show me the Money!

Finance: Mercator već prodan Agrokoru početkom tjedna?
Autor/izvor: SEEbiz / Finance
LJUBLJANA – Finance jutros donose priču prema kojoj je Mercator već prodan Agrokoru, a posao je finaliziran navodno početkom ovoga tjedna.
Tada su se, naime, navodno susreli predstacvnici NLB-a, Pivovarne Laško, UniCredita i Agrokora i finalizirali posao. Zanimljivo je da su iz Agrokora Financama prvo potvrdili sastanak, a nekoliko minuta kasnije ga demantirali. Ivan Crnjac, član Uprave Agrokora rekao je da su bili "u nkotaktu" s najvećim dioničarima Mercatora pa i s NLB-om i Pivovarnom Laško (LJSE:PILR). Desetak minuta kasnije, međutim, rekao je kako nikakvog sastanka nije bilo.

Dušan Zorko, prvi čovjek Pivovarne Laško, kaže kako nije bio na spomenutom sastanku a demantirao ga je i Božo Jašovič, predsjednik Uprave NLB-a. France Arhar, šef slovenskog UniCredita kaže kako o nikakvogm dogovoru ne zna ništa, a o tome što se događa u Milanu nema spoznaja.

Izvori Financi tvrde kako se cijena dionica Mercatora (LJSE:MELR) u preuzimanju vrti između 195 i 230 eura. Finance na kraju tvrde kako su tekst, bez obzira na demantije svih uključenih objavili stoga što vjeruju svom izvoru koji se dosad pokazao kao vjerodostojan. Kao drugo, kažu, u svakoj prodaji Mercatora dosad, bilo je toliko laži i speukulacija da aktualni događaji neodoljivo podjsećaju na nedavnu prošlost

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kokva ce to sinergija nastati

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

dobar dan svima, od jučer sam i ja unutra.

nadam se zaradi, proučavao sam tvrtku duže vremena ali mi je dionica uvijek bila pomalo skupa, sa zadnjim izvješćem i korekcijom cijene, stanje izgleda otprilike ovako:

P/S 1,3
P/B 1,8
P/E 13

budući da duga skoro da i nema, uz prilično visoku profitabilnost NPM 9% i ROE 14% nisam mogao propustiti i ovaj put.zarada po dionici je skoro 500kn za 2010, nadam se da će to i PBZ OMF malo podignuti, sad ima i funamentalne razloge za kupovinu, kad je već sa zaradom od 400kn bila cijena dionice 7500kn, a ne bi bilo loše i da povećaju dividendu, to bi sigurno privuklo i ostale ulagače.eto tako ja to vidim i nadam se [smiley]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Meni pak zgleda da tu ima dosta mjesta za pad ove dionice i da je precijenjena normalno to je samo moje mišljenja a svatko misli za sebe .


Nitko da opali po bidu….. [sad]

Treba li se ovome danas veseliti, ili plakati?



Nitko da opali po bidu….. [sad]

Treba li se ovome danas veseliti, ili plakati?
[/quote]
Na Ledu svega šest kupnji i to 4 puta po 2 dionice čista katastrofa a najrealniji je ovaj što " kao " kupuje 20 komada na 5.000 kuna a u biti brani cijenu da Ledo ne zaroni prema 4.000 kuna .



Nitko da opali po bidu….. [sad]

Treba li se ovome danas veseliti, ili plakati?
[/quote]
Danas treba plakati jer je kupnja pobjegla a dionica izgleda kao nelikviduša mada ni Zvijezda ne izgleda bolje no niti to nije utješno .

kad bi trebao biti prijedlog dividende?

Ja sam igrom slucaja nacula iako ne vjerujem u pouzdanosti izvora da ce biti oko 150-175………pomjesaj alkohol, afterwork party, mangupe i svasta ces cuti

Kako izgleda danas će iskrcavanje iz Leda .

http://seebiz.eu/si/podjetja/trgovina/finance-agrokor-spreman-povecati-ponudu-za-mercator-na-230-eura,108078.html

Show me the Money!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoric-na-korak-do-preuzimanja-mercatora-mogu-li-ga-slovenski-politicari-sprijeciti/545597.aspx

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close