LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šuška se da Todorić preuzima Petrokemiju Kutina i da Jaca pomaže u tom poslu. Uza sve pozitivne vijesti Todorićeve dionice nikako na naprave jači iskorak u rastu cijene.


Šuška se da Todorić preuzima Petrokemiju Kutina i da Jaca pomaže u tom poslu. Uza sve pozitivne vijesti Todorićeve dionice nikako na naprave jači iskorak u rastu cijene.

Ništa od toga gledam kupnju Leda na 5.000 kuna i mislim da je to potpuno realna cijena za Ledo.


Šuška se da Todorić preuzima Petrokemiju Kutina i da Jaca pomaže u tom poslu. Uza sve pozitivne vijesti Todorićeve dionice nikako na naprave jači iskorak u rastu cijene.

Misliš u iskoraku cijene klizeći prema niže ?

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split



Šuška se da Todorić preuzima Petrokemiju Kutina i da Jaca pomaže u tom poslu. Uza sve pozitivne vijesti Todorićeve dionice nikako na naprave jači iskorak u rastu cijene.

Misliš u iskoraku cijene klizeći prema niže ?
[/quote]
Jedna od najdosadnijih dionica na tržištu ponovno na silaznoj putanji i iskrcavanju.




Šuška se da Todorić preuzima Petrokemiju Kutina i da Jaca pomaže u tom poslu. Uza sve pozitivne vijesti Todorićeve dionice nikako na naprave jači iskorak u rastu cijene.

Misliš u iskoraku cijene klizeći prema niže ?
[/quote]
Jedna od najdosadnijih dionica na tržištu ponovno na silaznoj putanji i iskrcavanju.
[/quote]
Likvidnost joj je ravna nuli dnevno prolazi svega par dionica očito će ju i Zvijezda opravdano prestići.




Šuška se da Todorić preuzima Petrokemiju Kutina i da Jaca pomaže u tom poslu. Uza sve pozitivne vijesti Todorićeve dionice nikako na naprave jači iskorak u rastu cijene.

Misliš u iskoraku cijene klizeći prema niže ?
[/quote]
Jedna od najdosadnijih dionica na tržištu ponovno na silaznoj putanji i iskrcavanju.
[/quote]
Jeste vidili našeg Leda promet 300milja eura a u Hrvatskoj ako se ne varam 150milja eura

A zaboravio si najbitnije EBIT 50 milijuna eurića. Pa ti sad računaj koliko vrijedi i na koliko se sad trži. Nisam prodao još nijednu, žao mi se riješiti tako dobre firme.

Todorić nastavlja dalje….

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Todoric-kupuje-mesni-biznis-u-Rusiji-za-200-milijuna-eura?homesrclink=carousel

Lagani pad započeo i na Ledu – 0.58 %


Lagani pad započeo i na Ledu – 0.58 %

U ovom trenutku debelog pada kvalitetnih dionica Ledo je nedodirljiv i debelo precijenjena dionica , ima puno boljih i povoljnijih dionica za dokup od precijenjenog Leda . Naprimjer najbliža dionica podcijenjena Zvijezda.

El Febo, 15.05.2010. u 19:52
Naprimjer najbliža dionica podcijenjena Zvijezda.

Zbog čega je Zvijezda podcijenjena?
Argumenti?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

e.je ti argument [thumbsup] [lol] [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ne pratim ovu dionicu. Pa bi molio nekog da mi malo pojasni, zašto ledo ima minus za 1Q? hvala


ne pratim ovu dionicu. Pa bi molio nekog da mi malo pojasni, zašto ledo ima minus za 1Q? hvala

PA tak kad krene gore da se neupuceni cude ko pura dreku, zasto je ledo na 3 booka

opaaaaaaaaaaaa

pa sta je ovo sta sta sta
100 komada na kupnji

pa da nisu drukeri opet
da nisu darkeri
da nisu hakeri

Kolega suzuki, vi ste zaduzeni da ovo raskrinkate

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Lagani pad započeo i na Ledu – 0.58 %

U ovom trenutku debelog pada kvalitetnih dionica Ledo je nedodirljiv i debelo precijenjena dionica , ima puno boljih i povoljnijih dionica za dokup od precijenjenog Leda . Naprimjer najbliža dionica podcijenjena Zvijezda.
[/quote]
Slažem se Zvijezda je daleko podcijenjenija i isplativija kupnja.

New Report

Close