LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



da da, to je taj rast na malim prometima. to je taj prodajni propuh nakon akumulacije, a neznalice nek svršavaju na promete i likvidnost. hvala vam godpon Kostolany [thumbsup]

DA dadadad gospon švarci…Čuj likovi su ludi kaj im stalno spominjemo ledo, al ja ne kužim kak nisu vidjeli fundamentalnu podcijenjenost ove dionice…

Hvala Geronimu i Governoru kaj su me "natjerali" da kupim hrpu ovog slatkiša na 3-3,5 k

IMa fundamentalni gap za nestleom [thumbsup]
[/quote]

A tek zvzda, ima gap za ledom i maržu sigurnosti od 20% [thumbsup]

ne zaboravimo da je gosin Dinko Novoselec rasprodao Vaš Ledo po 5000kn nekim drugim velikim ribama, a po 400 kuna kupovao Ingru prije 2 godine za Vaše novce. Narode koji u AZ čekate svoju mirovinu, razmislite dvaput. srećom pa je odpirio odavde.

I'LL BE BACK





Ma za koji dan smo na 1000 EURA

35% up. Sad si nam otkrio kako se mozemo obogatiti za koji dan.
[/quote]
ovisi o tečaju za koji dan [lol]
[/quote]

Da, kako je krenulo s tecajem, mozda bude trebalo i manje. Ali cisto sumnjam.
[/quote]
Evo blizu smo 1000 Eura, možda već danas

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO



da da, to je taj rast na malim prometima. to je taj prodajni propuh nakon akumulacije, a neznalice nek svršavaju na promete i likvidnost. hvala vam godpon Kostolany [thumbsup]

DA dadadad gospon švarci…Čuj likovi su ludi kaj im stalno spominjemo ledo, al ja ne kužim kak nisu vidjeli fundamentalnu podcijenjenost ove dionice…

Hvala Geronimu i Governoru kaj su me "natjerali" da kupim hrpu ovog slatkiša na 3-3,5 k

IMa fundamentalni gap za nestleom [thumbsup]

NESTLE JE NA 3,20 BOOK-A , A LEDO SAMO NA 2….i dalje imamo fundsamentalni gap
[/quote]

i to samo ako gledamo bussiness u RH. ostalo nam skrivaju[angry] . Todorić je u interwiewu na proljeće izjavio da ledo radi 2,5 milijardi konsolidiranih prihoda. U nekonsolidiranom izvješću RH za 2008 stoji 1,2 milijarde. Di je ostalih 1,2 milijarde?

I'LL BE BACK

netreba meni vise sam neka ona danas ostane iznad 6500… kak futuresi izgledaju ne bi trebalo bit straha. Ni danas, a bogami ni sutra 😀

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ajmo K/P

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO




da da, to je taj rast na malim prometima. to je taj prodajni propuh nakon akumulacije, a neznalice nek svršavaju na promete i likvidnost. hvala vam godpon Kostolany [thumbsup]

DA dadadad gospon švarci…Čuj likovi su ludi kaj im stalno spominjemo ledo, al ja ne kužim kak nisu vidjeli fundamentalnu podcijenjenost ove dionice…

Hvala Geronimu i Governoru kaj su me "natjerali" da kupim hrpu ovog slatkiša na 3-3,5 k

IMa fundamentalni gap za nestleom [thumbsup]

NESTLE JE NA 3,20 BOOK-A , A LEDO SAMO NA 2….i dalje imamo fundsamentalni gap
[/quote]

i to samo ako gledamo bussiness u RH. ostalo nam skrivaju[angry] . Todorić je u interwiewu na proljeće izjavio da ledo radi 2,5 milijardi konsolidiranih prihoda. U nekonsolidiranom izvješću RH za 2008 stoji 1,2 milijarde. Di je ostalih 1,2 milijarde?
[/quote]
BiH madarska


Ajmo K/P

Ide Ledo još puno gore .

Najbolje ponude [ LEDO-R-A ]
Kupnja Cijena
1
6.370,00
1
6.303,03
3
6.275,00
7
6.270,00
1
6.250,00
1
6.121,03
1
6.085,00
30
6.036,00
4
6.035,12
2
6.021,00
Cijena Prodaja
6.490,00
1
6.499,99
1
6.500,00
10
6.590,00
2
6.750,00
3
6.800,00
7
6.887,97
3
6.944,00
2
6.997,99
1
6.998,00
2



Ajmo K/P

Ide Ledo još puno gore .

Najbolje ponude [ LEDO-R-A ]
Kupnja Cijena
1
6.370,00
1
6.303,03
3
6.275,00
7
6.270,00
1
6.250,00
1
6.121,03
1
6.085,00
30
6.036,00
4
6.035,12
2
6.021,00
Cijena Prodaja
6.490,00
1
6.499,99
1
6.500,00
10
6.590,00
2
6.750,00
3
6.800,00
7
6.887,97
3
6.944,00
2
6.997,99
1
6.998,00
2

Evo krenula ekipa u rasprodaju, pa kud sad na kraju dana

[/quote]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews


ako gledamo bussiness u RH. ostalo nam skrivaju[angry] . Todorić je u interwiewu na proljeće izjavio da ledo radi 2,5 milijardi konsolidiranih prihoda. U nekonsolidiranom izvješću RH za 2008 stoji 1,2 milijarde. Di je ostalih 1,2 milijarde?

Dobro nemojmo sad baš pretjerivati, kakvih 2,5 mlrd? To zbilja Todorić rekao za Ledo? Možda se čovjek zabunio 😀

Htio je možda reći da Agrokorova "Djelatnost sladoled i zamrznuta hrana", kao dio "Poslovne grupe hrana" (valjda prema njegovim očekivanjima za sljedeću godinu) radi konsolidirani prihod od 2,5 mlrd kn… što je moguće (iako optimistično "obzirom na krizu") očekivati, obzirom da je 2008. godine ta divizija Agrokora ostvarila konsolidirani prihod od nešto preko 2,1 mlrd kn (prema Agrokorovom izvješću).

A djelatnost sladoled i zamrznuta hrana nije samo Ledo sa svojim malim podružnicama u BIH, Sloveniji, Mađarskoj… nego i veliki Frikom u Srbiji (koji je sve veći i u BIH) a kojega vlasnik nije Ledo nego Agrokor pa se ne konsolidira u Ledo nego u Agrokor direktno pa su Ledo+Frikom ta "djelatnost sladoled i zamrznuta hrana" o kojoj govori (jer čine sa stane Agrokora jednu cjelinu), a ne samo Ledo čiji konsolidrani prhodi vjerojatno nisu puno veći od ovih nekosnolidiranih, dakle morate od 2,1 ili 2,5 mlrd (ovisno da li vas zanimaju rez iz 2008. ili Todorićeve projekcije za nepoznatu godinu) oduzeti prihode Frikoma (koje treba provjeriti koliki su) i eto vam konsolidirani Ledo – nije tako teško za izračnuati 😀

u madarskoj se neka sica okrene
ledo bih odlicno radi
ali nema govora od 2.5 mlrd

Čestitke sladoredarima na uspješnom trgovinskom danu, bravo!

[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ma ja sa ovog topica pozdravljam kolege na brodarima koji jos uvjek ne vjeruju da mi investiranje u brodare jos nije ni u primozgu. Jucer sam grdo pogrijesio. Pisao sam da dodirujemo sesticu a kad ono mi je pojeli 🙂

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

@ LYNX

Jednom zauvijek prestani blatit LEDO

Konsolidirani prihodi su barem DUPLO veci nego nekonsolidirani

U 2006 ledo konsolidirani je imao 200 MILIJUNA EURA PRIHODE !!!!!!

trenutno ledo hrvatska ima prihode oko 170 MILUJUNA EURA, tako da nekonsolidirani iznose preko 300 MILIJUNA EURA!!!!!

nemoj pisat što neznaš a evo i in tervju s GALIĆEM IZ 2006

http://www.suvremena.hr/978.aspx

Galić: Ledo je prava regionalna kompanija
Duboko sam uvjeren da je grupacija Leda na ovom području vrlo sigurna i čvrsta i da će se, tko god je poželi poljuljati, morati suočiti s ozbiljnim problemima

U osam godina koliko Mislav Galić vodi Ledo, prihod kompanije narastao je za četiri puta (konsolidirano sa 50 na 200 milijuna eura), a tvrtka je od lokalnog proizvođača sladoleda prerasla u regionalnu prehrambenu kompaniju za prozvodnju i distribuciju smrznute hrane. Upravo tu promjenu njezin prvi čovjek u razgovoru je isticao kao najvažniji podatak o kompaniji i njezinu poslovanju. A na kraju ove sezone Galić procjenjuje da će 2006. godina rezultatski biti povijesna godina za kompaniju.

– U Hrvatskoj smo u 2005. godini, u odnosu na 2004., rasli 15 posto. Ove godine rast bi mogao biti i veći, što znači da bismo u dvije godine imali više od 30 posto rasta. Tržište istodobno raste po stopi od šest do sedam posto", ocjenjuje Galić, uz komentar da su rezultati podjednaki i na ostalim tržištima na kojima kompanija posluje.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Galić više nije glavni [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close