LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnja 265 kom
Prodaja 56 kom
Jedva čekam da se odblokira!

blokada… ovo se dugo nije vidlo 🙂

Na putu prema gore



laliću, ja sam kupovo leda i po 2500, niti jedan nisam prodao. a dokupljovao sam ga i po 4000. sada više nemam novca. u nekoliko sam navrata napisao da vrijedi 12 000. to je moje mišljenje i iza toga stojim. A da li će ga tržište dotle postaviti i kada, ja to ne znam. šta me briga kolko je šta naraslo. pa time se zamaraju neznalice. eno janafa naraso 200% a tek je počeo sa rastom. kakve to veze ima. zašto ne čitaš knjige? sve piše.

? Zar nije zbog tih istih knjiga i njihovih postulata i nastala ova kriza?
Nije šija neg je vrat rekli bi stari.

A dobro stvarno moram čitati da vidim objašnjenja za ovo [thumbsup], mislim neka nova objašnjanja, jel ona stara su potpore balonima
[/quote]
Nema objašnjenja za luzere ko ti, odlikašima je jasno zakaj ledo raste [yawn] [lol]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Čestitke!

Ja ga prodao na 5600 sa 45% zarade, bojao se da sam pohlepan pa pogriješio.. [tongue]


Kupnja 265 kom
Prodaja 56 kom
Jedva čekam da se odblokira!


bez brige..pojavit ce se naloga na prodaji kolko hoces kad bude odblokirano..nazalost.
al moram priznat da je ljepo vidjeti jedan naloga na prodaji u prvih deset na 21500..ko u dobra stara vremena [smiley]

Kaj još neznaš da najpohlepniji najbolje prođu.. Ha ha ha

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO



Kupnja 265 kom
Prodaja 56 kom
Jedva čekam da se odblokira!


bez brige..pojavit ce se naloga na prodaji kolko hoces kad bude odblokirano..nazalost.
al moram priznat da je ljepo vidjeti jedan naloga na prodaji u prvih deset na 21500..ko u dobra stara vremena [smiley]
[/quote]
Naravno,ali na kojim cijenama!!! [lol]



Kupnja 265 kom
Prodaja 56 kom
Jedva čekam da se odblokira!


bez brige..pojavit ce se naloga na prodaji kolko hoces kad bude odblokirano..nazalost.
al moram priznat da je ljepo vidjeti jedan naloga na prodaji u prvih deset na 21500..ko u dobra stara vremena [smiley]
[/quote]
Ne brini ti za prodaju dugoročno je Ledo super dionica nikakove korekcije neće ga zaustaviti u rastu.
Stanje na pregledniku :Najbolje ponude [ LEDO-R-A ]

Kupnja Cijena
4
6.100,00
1
6.085,00
3
6.000,51
8
6.000,50
2
6.000,30
11
6.000,27
1
6.000,00
1
5.950,00
6
5.890,00
9
5.820,00
Cijena Prodaja
6.500,00
10
6.996,00
4
7.100,00
5
8.459,00
2
13.500,00
9
14.500,00
2
17.900,00
5
20.000,00
8
21.475,42
1
21.500,00
1

Kaj bu se poslije blokade nastavilo lupat po asku ili kapitaliziranje dobiti

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

nastavak trgovanja u 13:52 (zse.hr)

Na putu prema gore

Dela ledo ko da mu je 20, pardon ko da je 2007.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

…. zanimljivo ovo cak ni ja nisam ocekivao tako brzo tek pred kraj mjeseca,,,,

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

da da, to je taj rast na malim prometima. to je taj prodajni propuh nakon akumulacije, a neznalice nek svršavaju na promete i likvidnost. hvala vam godpon Kostolany [thumbsup]

I'LL BE BACK


…. zanimljivo ovo cak ni ja nisam ocekivao tako brzo tek pred kraj mjeseca,,,,

A nema još nikakve naznake da je ovo gotovo, ajde konačno da je tržište počelo vrednovati prave vrijednosti.


da da, to je taj rast na malim prometima. to je taj prodajni propuh nakon akumulacije, a neznalice nek svršavaju na promete i likvidnost. hvala vam godpon Kostolany [thumbsup]

DA dadadad gospon švarci…Čuj likovi su ludi kaj im stalno spominjemo ledo, al ja ne kužim kak nisu vidjeli fundamentalnu podcijenjenost ove dionice…

Hvala Geronimu i Governoru kaj su me “natjerali” da kupim hrpu ovog slatkiša na 3-3,5 k

IMa fundamentalni gap za nestleom [thumbsup]

NESTLE JE NA 3,20 BOOK-A , A LEDO SAMO NA 2….i dalje imamo fundsamentalni gap

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close