LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo igrice za skratit vrijeme dok se čeka na bidu.
http://www.ledo.hr/v4/hr/home.html

Količina Cijena
2 4.724,00
3 4.725,00
5 4.750,00
3 4.775,00

Da sad imam keša sve bi ovo do 4800 – počistio ……

smanjuje se minus.......

kao da je nestala potpora fondova … ili se čeka jače iskrcavanje , ali prave kupnje nema!


Dobro vam kaže kolega Alexandar kupite Božjakovinu pa bar znate da se s njom ne trguje. Ledo prepustite iskusnijima nije to dionica za vas do sada promet od 106.667,06 kuna no vas dvojica zajedno nemate niti toliko pa o kakovom to namještanju cijene govorite na Ledu ? K tome do kraja radnog vremena promet će biti i veći naivci koji slušaju vas ostat će bez svojih dionica. No vi i tako nećete kupiti ne Ledo nego nijednu dionicu jer je vama i sve po 0 kuna skupo i sumjivo.Najbolje idite na Hrelić to je za Vas.

Eto, izgleda da sam sam si ušparao 900kn po dionici ne slušajući vaše pametne analize.
Pozdrav.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/42058/Default.aspx [bye] [bye]

Hajdemo malo ovu temu u život.

Šetam za vikend po onoj Novozagrebačkoj bari, što nam ju podari Bandinjo. Vrijeme sunčano, ali ne baš proljetno. Kad li tamo na obali… red ljudi nekakav spazim. Reko moram vidjet što se događa, jel se dijeli nešto? Uf što volim dobit nešto besplatno…kado ono kita u billa, čiko prodaje sladolede usred zime. Fino rasprostro Ledo škrinjicu pada vidiš raje. Plati sinko. Bili frend i ja sa djevojkama. I ni kriv ni dužan ostade bez 40 kuna. Što je dobar taj Macho napolitano, pa to je čudo. I zimi je dobar… I tako čekam ja čekam u redu. Naslagalo se rulje ko da u životu sladoled vidli nisu. Skoro odusto. Al prijeki pogled djevojaka mladih ne dade mi da odstupim.

U 2009. možda si nećemo kupiti stan i ulaziti u velike kredite. Možda si nećemo kupiti novi, pa ni stari automobil. Možda ćemo dobiti i otkaz, ali 8 kn za Macho bumo imali da jebe rak raka. Taj jefini mali užitak si nećemo uskratiti. A osim Leda, nema što da kupiš. Oćeš sladoled? Onda Ledo. To su sinonimi.

Eto dragi moji, zato je Ledo TVRĐAVA !!.

Jedva čekam rezultate četvrtog kvartala da vidim hoćeli biti bolji od istog perioda 2007. [thumbsup]

I'LL BE BACK

POZZ! oce li ledo ići ispod 3000kn?


POZZ! oce li ledo ići ispod 3000kn?

ići će za tržištem, jer kod nas decouplinga nema. Ledo je niskorizičan sektor, a kao kompanija u sektoru, odnosno segmentu kojim se bavi je nedodirljiv i ne postoji rizik poslovanja niti u recesiji. Postoji eventualno pad očekivanih rezultata. Znat ćemo kroz godinu kad počnu izlazit FI. Ja ne očekujem loše rezultate, dapače. Na ruku ide i specifičnost proizvoda koji omogućava visoku profirnu maržu i brži povrat na kapital što na kraju omogućava brže i sigurnije dodavanje vrijednosti. Nema straha za Ledo. Zvijerka [thumbsup]

I'LL BE BACK

OK hvala


POZZ! oce li ledo ići ispod 3000kn?


Ocee i to odmah sutra .
moze i do 2.500 ali na malim volumenima

najvrednije stvari u životu su besplatne

mislis na malom prometu?

prijatelju,novi sam u ovome-pa ne razumijem bas sto govoris

Još se Ledo dobro drži u odnosu na druge dionice,čekam ga na 2500kn.LP

Novac je kisik burze!

naravno…rasti će u sezoni…bikova…
…do tada…puno sreće svima…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

a di je kupnja nestala na ledu? [shocked]

New Report

Close