LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dobro vam kaže kolega Alexandar kupite Božjakovinu pa bar znate da se s njom ne trguje. Ledo prepustite iskusnijima nije to dionica za vas do sada promet od 106.667,06 kuna no vas dvojica zajedno nemate niti toliko pa o kakovom to namještanju cijene govorite na Ledu ? K tome do kraja radnog vremena promet će biti i veći naivci koji slušaju vas ostat će bez svojih dionica. No vi i tako nećete kupiti ne Ledo nego nijednu dionicu jer je vama i sve po 0 kuna skupo i sumjivo.Najbolje idite na Hrelić to je za Vas.

Zato drukate na svim financijskim portalima pišući identičan tekst? Dajte bar promijenite rečenične kontrukcije, da nije tako očito. U trenutku Vašeg posta promet je bio 48.000 kuna, a prodaja je išla dionicu po dionicu.
Interesantno kako perspektivan LEDO odjednom pada s +5,01 na -3,66. Sitnica, samo pod od 8,67% u nekoliko minuta. Realan rast, na velikoj likvidnost, nema šta. Samo što nisam kupio LEDO, na Vašu preporuku.
Može Vas biti sram.

ako je LEDO bio nekada dobar na cca 20.000 ipak je ”malo” bolji na cca 5.000


ako je LEDO bio nekada dobar na cca 20.000 ipak je ”malo” bolji na cca 5.000

Još je bolji na 5.250 što je danas zaključna cijena mada je prosiječna 5.322,48 . Točno govori allgreen dobro da nije ušao to je ipak dionica za prave igrače gubitnici nam ne trebaju.Ova dionica na duži rok može samo rasti i donosi sigurnu zaradu ali tko se boji sluša katastrofičare……., najbolje da proda odmah sutra nama koji znamo njezinu vrijednost.

dobro rečeno direktore !
– dao bih ti 100 – tku ali nema skale za ocjene kod tebe, pa eto onda moram usmeno… [rolleyes]

Stvarno je malo smiješan promet ovih dana na LEDU..10tak dionica i već cijena bar 10% gore.. neka, nadam se da je to samo zato jer nema ko prodat…


Stvarno je malo smiješan promet ovih dana na LEDU..10tak dionica i već cijena bar 10% gore.. neka, nadam se da je to samo zato jer nema ko prodat…

U tome i je problem jer se ne može kupiti a da se drastično ne digne cijena.
Kada LEDO skače to je u odnosu na druge sportski rečeno kao skok sa motkom.


U tome i je problem jer se ne može kupiti a da se drastično ne digne cijena.
Kada LEDO skače to je u odnosu na druge sportski rečeno kao skok sa motkom.

jedna od rijetkih dionica gdje je omjer kupnje i prodaje debelo iznad 1. moze ju se napucati sa vrlo malim prometima na visoke razine, samo je pitanje vremena kad ce nekom to biti u interesu. mislim da cim se preokrene ovaj trend i jos vise kad se vidi svjetlo na kraju ovog tunela krize da ce on vrlo brzo gore..
imao sam dosta srece da sam ponovno uletio na skoro samom dnu i debelo smanjio ulaze


imao sam dosta srece da sam ponovno uletio na skoro samom dnu i debelo smanjio ulaze

hehe. Živio [thumbsup]

I'LL BE BACK

[thumbsup] Sve manji broj dionica Leda na prodaji dovoljan je jedan ozbiljniji kupac da Ledo prskoči prag od 10.000 kao od šale. Ne zaboravimo da je bio na oko 20.000.
Isto tako kad se njime ozbiljnije trguje često ulazi u pozitivne blokade.Po meni sva kupnja do 10.000 je još uvijek povoljan ulaz.

[thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


hehe. Živio [thumbsup]

imam jednog frenda koji dosta dugo trguje i koji ima dosta dobar nos. ja sam mislio uletit kad je crobex bio na 2000 ali mi je savjetovao da ni u kom slucaju ne ulazem dok ne padne na 1500 bodova.
inace imam karakteristiku da sam jako strpljiv i ne prodajme dok pada ali sam jako nestrpljiv dok sam u kesu.
sva sreca da sam ga poslusao

na kraju se i ona tvoja sugestija pokazala tocno..za sada..nadam se da neidemo nazad
[pray]



Stvarno je malo smiješan promet ovih dana na LEDU..10tak dionica i već cijena bar 10% gore.. neka, nadam se da je to samo zato jer nema ko prodat…

U tome i je problem jer se ne može kupiti a da se drastično ne digne cijena.
Kada LEDO skače to je u odnosu na druge sportski rečeno kao skok sa motkom.
[/quote]

Točno Ledo je poznat po velikim skokovima kad se s njim ozbiljnije trguje.

Danas burza + 2 % na Ledu prošle samo dvije dionice prodaja se povlači a kupnja pokušava pecati od naivnih.

nadoknadit ćemo mi to – ako nije bilo danas onda sutra ili ”sutra”.

nadoknadit ćemo mi to – ako nije bilo danas onda sutra ili ”sutra”.

samo da ne bude "malo sutra"…


nadoknadit ćemo mi to – ako nije bilo danas onda sutra ili ”sutra”.

samo da ne bude "malo sutra"…
[/quote]
danas se moglo primijetiti kada se lupalo po kupnji, da je ona tu ali sa skrivenim nalozima i ”peca” nestrpljive i plašljive…

New Report

Close