LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne a zasto bi prodavao nesto sto vrijedi.
A uz to dolazi FI i ako to nije bilo skupo 20.000 kn i vise Zagrabackoj banci i ostalim fondovima…..sta se ja imam bojati.Samo treba cekati.


stavrno ste smiješni, kak ne vidite da vas vaša tvrdoglavost skupo košta?
lijepo u CASH i čekate, uživate u pogledu

Ništa nije izgubljeno dok ne prodaš dionicu!!!
Nisu svi špekulanti, postoje dugoročni ulagači i zašto bih ja prodao sa gubitkom? -zato što ti kažeš da će pasti!
npr.ja imam namjeru biti u Ledu još 5 godina, uvjeren sam u solidnu zaradu i posjedujem dionice kvalitetne firme—nemam razloga prodati(jer sam ulazio u ledo sa dugoročnom strategijom)!
Ne slažem se sa tobom, ti tvrdiš da je dobro sad prodati—to se kosi sa onom kupuj kad pada prodaj kad raste!!!
Tvrdoglavost nema veze sa ovim i mene ne košta skupo..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

50,

scoop1: ” stavrno ste smiješni, kak ne vidite da vas vaša tvrdoglavost skupo košta? lijepo u CASH i čekate, uživate u pogledu ” Ništa nije izgubljeno dok ne prodaš dionicu!!! Nisu svi špekulanti, postoje dugoročni ulagači i zašto bih ja prodao sa gubitkom? -zato što ti kažeš da će pasti! npr.ja imam namjeru biti u Ledu još 5 godina, uvjeren sam u solidnu zaradu i posjedujem dionice kvalitetne firme—nemam razloga prodati(jer sam ulazio u ledo sa dugoročnom strategijom)! Ne slažem se sa tobom, ti tvrdiš da je dobro sad prodati—to se kosi sa onom kupuj kad pada prodaj kad raste!!! Tvrdoglavost nema veze sa ovim i mene ne košta skupo..

[thumbsup]

Svima kad tad svane, samo se treba probuditi.

18.3.2008. top 10:

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.099 4,59 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.449 2,02 Skrb. račun kupili 8 komada
5. PBZ D.D. 2.647 1,20 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 859 0,39 Skrb. račun kupili 6 komada
8. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
9. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 400 0,18 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 394 0,18 Skrb. račun kupili 4 komad
Ukupno: 90,33

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

dragi Ledaš da se predstavim. Ja sam Conan i od danas sam sa Vama u clubu !!!! [thumbsup]

na 4300 sve prodajem...


nije loše, izvukli ste se danas čak u plusu, čestitam ja još uvijek samo gledam makar čini mi se povoljna priloka za špekulante, mislim da bi moglo čak i malo rasti sutra ali srednjoročno i dalje predviđam pad cijena pozdrav

Očito te jako zanima Ledo i promatraš ga intenzivno. Mislim da ti je bilo glupo danas ne uzet barem malo na 9500 ak već imaš casha, mogao si barem par komada ubost, a s ostatkom para čekat…
vidjet ćemo, vrijeme će pokazat…

I'LL BE BACK


dragi Ledaš da se predstavim. Ja sam Conan i od danas sam sa Vama u clubu !!!! [thumbsup]

Dobrodošao! Malo nas je,al nas ima! UUUUUUUAAAAA!!!


dragi Ledaš da se predstavim. Ja sam Conan i od danas sam sa Vama u clubu !!!! [thumbsup]

Dobrodošao i dugo sa nama ostao…
uKRATKO MOJA RAZNIŠLJANJA O LEDU:
Ledo—proizvodna, prehrambena firma sa iznadprosječnim poslovanjem u vlasništvu Todorića čiji management postiže fantastične rezultate. Značajno je spomenuti smrznutu hranu(KOJA ČINI 40%PRIHODA SA TENDECIJOM NAVIŠE) i vlasništvo nad par poduzeća!
Jak brend uz snažnu promociju i reklamu, tržišni [color=blue]lider[/color] te jedna od najperspektivniji firmi u Agrokoru!

Evo pogledajte novu reklamu(EURO ZVIJEZDE 2008 VELIKA NAGRADNA IGRA) na ovim stranicama:
http://www.ledo.hr

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

scoop1:

nije loše, izvukli ste se danas čak u plusu, čestitam ja još uvijek samo gledam makar čini mi se povoljna priloka za špekulante, mislim da bi moglo čak i malo rasti sutra ali srednjoročno i dalje predviđam pad cijena pozdrav

Očito te jako zanima Ledo i promatraš ga intenzivno. Mislim da ti je bilo glupo danas ne uzet barem malo na 9500 ak već imaš casha, mogao si barem par komada ubost, a s ostatkom para čekat…
vidjet ćemo, vrijeme će pokazat…


ima vremena za kupovinu, više volim minimizirati rizik i loviti početak rastućeg trenda, nego ovako u padajućem se nervirati
uostalom puno intenzivnije cijene padaju nego što rastu, a i dalje ne vidim poštenu potporu na kupnji itd

pozdrav

dragi Ledaši da se predstavim. Ja sam mamine pare i od danas sam sa Vama u clubu ali napokon sa svojim parama, mama je počela samnom pričati

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

a pazi sad paradoxa!

priznanje kosova, a ledo up 20% [lol]

nisu svi drugovi i drugarice za dionice, al što nas manje ostane to bolje! [thumbsup]


dragi Ledaši da se predstavim. Ja sam mamine pare i od danas sam sa Vama u clubu ali napokon sa svojim parama, mama je počela samnom pričati

Kao što rekoh drugom kolegi—dobrodošao i dugo sa nama ostao…
Samo mirno i bez panike…
Ledo ostavit unucima u naslijeđe…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

New Report

Close