LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde pogodite koji je najbolji brend u Bosni i Hercegovini

Superbrands priznanje za Ledo d.o.o. Čitluk

Ledo d.o.o. Čitluk osvojio je status Superbrands koji se u Bosni i Hercegovini dodijeljivao po prvi puta i to u konkurenciji 12 000 brendova prisutnih na tržištu.

http://www.seebiz.net/poslovanje/kompanije/superbrands-priznanje-za-ledo-doo-citluk

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

glavno da je opet palo, i to ne zanemarivo…

jel netko moze navesti svoja razmisljanja do kud ocekuje pad, odnosno kad bi netko od nadleznih to bas morao stabilizirati

kako je krenulo ja svaki dan zalim zasto nisam prije 4 dana prodo, jer pada za 20% redovito, i tako iz dana u dan, stalno pokusavam biti optimistican, da malo izvucem iz ove situacije nesto pa ne prodam jer mislim kako ce uskoro prestati, a fakat se ne bi cudio da jos ode za 20% nize

evo proslo iznad 7000.
ja ga cekam oko 6100-6200.

Unilever i Agrokor natječu se za ruski Talosto?
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Prema pisanju agencije Reuters englesko-nizozemska korporacija Unilever i hrvatski konzorcij Agrokor natječu se za preuzimanje jednog od najvećih ruskih proizvođača zamrznute hrane – kompanije Talosto.

Prema izvorima Reutersa ponuda se odnosi na cjelokupno poslovanje Talosta, a obje se ponude razmatraju.

Talosto, koji je u većinskom vlasništvu generalnog direktora Alekseja Abrosimova ima pet tvornica, koje se nalaze u Moskvi, St Petersburgu i Rostovu. Poslovanje Talosta vrijedi oko 145 milijuna dolara.

Očekivani ovogodišnji prihodi Talosta procijenjeni su na 162 milijuna dolara, od čega prodaja sladoleda sudjeluje sa 60 posto. Njihov udio na ruskom tržištu sladoleda iznosi 12,4 posto, a na tržištu zamrznutih polugotovih proizvoda iznosi 9,5 posto u periodu od ožujka do travnja, pokazuju podaci istraživačke kuće Business Analytica.

U veljači je Unilever kupio vodećeg ruskog proizvođača sladoleda Inmarka, čiji je promet u 2007. godini iznosio 115 milijuna eura. Investicijske banke procijenile su vrijednost tog preuzimanja 190 milijuna dolara.

Agrokor je ušao u uži izbor među kandidatima za kupnju 89-postotnog udjela u ruskom maloprodajnom lancu Lenta.

Podsjetimo, Agrokor je u Bosni i Hercegovini 2000. godine osnovo tvrtku Ledo Čitluk, 2003. godine preuzeo Frikom srpskog proizvođača sladoleda i smrznute hrane, godinu dana kasnije mađarsku tvornicu sladoleda Baldauf (današnji Ledo Mađarska).

Iz Agrokorova ureda za odnose s javnošću odgovorili su nam kako na informaciju o preuzimanju Talosta nemaju komentara. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Još malo o "Talostu"!

Vaš link

Ledo opet pokazuje ko će biti predvodnik u rastu :)))
trenutno +21,61%

baš mi je drago da mi je prosjek ulaska 7.472kn oprostite moram se pohvaliti…vjerujem u ledo da će silovito iznad 10000kn sve ispod je po meni bagatela i rasprodaja!

živjeli!!!

Todorićeva bitka za Lenjingrad

Ključni Agrokorovi lobisti u pokušaju kupnje trgovačkog lanca Lenta iz St. Peterburga moćni su ruski prijatelji Vlaste Pavić

Vaš link

Što ste zamrli?

Fini nalozi na kupnji, red je da preskočimo 8500 konačno

Hell is Empty and all the Devils are Here


Što ste zamrli?

Fini nalozi na kupnji, red je da preskočimo 8500 konačno


Ma što se manje piše to bolje.
I ovako i onako ništa ne ovisi o našim postovima.

Neka se tema odmara.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ne daju nam preko s ovih 84 na ask-u…neko želi još dokupljivati po ovim cijenama i ljudi se daju navući i prodaju…po sitno ali ipak stojimo čvrsto ispod 8200

Izmiče se prodaja samo kupnja nikako da se ohrabri. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


ne daju nam preko s ovih 84 na ask-u…neko želi još dokupljivati po ovim cijenama i ljudi se daju navući i prodaju…po sitno ali ipak stojimo čvrsto ispod 8200

ma taj samo plaši…sada akda je skužio da bi mogao ostati bez tih 80 komada je otišao na 8400…kada don esu odluku neće ga više biti nigdje…možda na 15k….

plaši plaši, ali nikoga nije uplašio..
kaj ih ne stavi na 8000 pa da vidimo…hehehhehehhh

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close