LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam dugo pisao na temama,pa ni na ovoj..
Fakat mnogi likovi liječe svoje fustracije ,svakakvih tu razloga ima,pa
se podjelilo nekoliko njih koji brane dionicu kao da čast obitelji uže štite,a
par lešinara doživljavaju rijetko intezivne orgazme,obrnuto proporcionalne sa
vrijednošću dionice…
Višestruke…
Ne da mi se nabrajati,pa to su samo avatari….
No,ovo što rade najpametniji,najlikvidniji,najnaoružaniji i najstrpljiviji likovi koji upravo stiskaju cijenu tamo gdje su odredili,e to je trenutak koji nisam učio na ekonomskom faksu..
To je škola života koja mi govori kako djeca kapitalizma sjeb…. djecu komunizma…..
E,svaka im dala,fakat su moćni..
Ne paničarite i ne nasjedajte ,pobogu!
Pa radi se o jednoj o najboljih brendova u poslovnom svijetu ove regije,
danas,sutra,za tri mjeseca,za dvije godine,ostati će na bojišnici samo ovakve firme koje imaju i glavu i rep..
Pasti će možda na tih čarobnih 10 000 kn,ali će i narasti na tih čarobnih 30 000,ako se ,u međuvremenu,cijeli svjet ne uruši…
I svi će pisati i dalje po forumu i”objašnjavati” nam što se dešava,a par jakih likova će voditi igru…
Kao i obično…
Kome se ne žuri životno, neka ne prodaje ovu dionicu,kvragu pa razumijete me valjda?
Ne nasjedajte više,dosta je bilo…

[smiley]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

gledam tog ledu, pa gledam njegov buk ( a ja tako kupujem u bear marketu – po buku) i moja sveska kaže:

buk= 2362 kn.
p/e uz tu cijenu= 6 , e bit će OK razina za ulaz.

mnogi će reći, e taj priča gluposti, ali ljudi – stiže kriza , tada se investira po buku.

ovima što imaju ledu preporučam da prodaju pa da ga poslije kupe kada bude jeftin ( u značajno večim količinama).

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Pobrisao me moderator, a tako sam vam fino napisao.[shocked]
A wunderu sam puse slao. [kiss]
Daklem, vrijeme je takvo kakvo je, najbolje vi to prodajte, ja vas cekam.

Show me the Money!

ne razumijem zašto se misli da ako kažeš da će LEDO pasti odmah si druker, lešinar
kad se druka na gore onda je sve OK
ja samo iznosim svoje mišljenje kao i svi ostali

gledajte to ovako, da me LEDO ne zanima ne bi tu ni pisao, ali zanima me, pratim razvoj događaja i čekam
to šta su neki od vas bili nestrpljivi nije moj problem

Što je najbolje vidim da su i neki od najokorjelih optimista počeli pisati stvari tipa: ‘da možda još i padne, ali to je dugoročno ulaganje..’ kakve su to nebuloze, tko želi držati dionicu ak misli daće još pasti

tek kada se naučite kontrolirati emocije, ne shvaćati dionice osobno, pomiriti se s gubitkom, tek tada će te postati pravi igrači

pozdrav
glas razum


gledam tog ledu, pa gledam njegov buk ( a ja tako kupujem u bear marketu – po buku) i moja sveska kaže: buk= 2362 kn. p/e uz tu cijenu= 6 , e bit će OK razina za ulaz. mnogi će reći, e taj priča gluposti, ali ljudi – stiže kriza , tada se investira po buku. ovima što imaju ledu preporučam da prodaju pa da ga poslije kupe kada bude jeftin ( u značajno večim količinama).

no teški osjećaji, ali, bratac, nemaš blage.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

munjeviti:

gledam tog ledu, pa gledam njegov buk ( a ja tako kupujem u bear marketu – po buku) i moja sveska kaže: buk= 2362 kn. p/e uz tu cijenu= 6 , e bit će OK razina za ulaz. mnogi će reći, e taj priča gluposti, ali ljudi – stiže kriza , tada se investira po buku. ovima što imaju ledu preporučam da prodaju pa da ga poslije kupe kada bude jeftin ( u značajno večim količinama).

no teški osjećaji, ali, bratac, nemaš blage.

nemam ledu, pa mogu pisati bez predrasuda

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

munjeviti
korisnik od: 13.04.2007.
lokacija: Kurbla Bistra
broj poruka: 157

gledam tog ledu, pa gledam njegov buk ( a ja tako kupujem u bear marketu – po buku) i moja sveska kaže:

buk= 2362 kn.
p/e uz tu cijenu= 6 , e bit će OK razina za ulaz.

mnogi će reći, e taj priča gluposti, ali ljudi – stiže kriza , tada se investira po buku.

ovima što imaju ledu preporučam da prodaju pa da ga poslije kupe kada bude jeftin ( u značajno večim količinama).

Sve više igrača vidi precijenjenost Leda i veliki prostor za pad .[bye]


gledam tog ledu, pa gledam njegov buk ( a ja tako kupujem u bear marketu – po buku) i moja sveska kaže:

buk= 2362 kn.
p/e uz tu cijenu= 6 , e bit će OK razina za ulaz.

mnogi će reći, e taj priča gluposti, ali ljudi – stiže kriza , tada se investira po buku.

ovima što imaju ledu preporučam da prodaju pa da ga poslije kupe kada bude jeftin ( u značajno večim količinama).

Koliko sam puta replicira i govorio o tim fudamentima!!!!
Netko ti je rekao da nemaš blage veze– u pravu je!!!
Fundamenti Leda(konsolidiranog) su bitno niži.. Pa ti samo spominješ Ledo Hrvatska i to su fundamenti samo te jedne sastavnice!
Rečeno je u jednom članku da su im konsolidirani prihodi u 2006.-oj 200 milijuna eura!!!!!
Malo pročitajte po temi, malo istražujte i nemojte napamet govoriti…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


ne razumijem zašto se misli da ako kažeš da će LEDO pasti odmah si druker, lešinar
kad se druka na gore onda je sve OK
ja samo iznosim svoje mišljenje kao i svi ostali

gledajte to ovako, da me LEDO ne zanima ne bi tu ni pisao, ali zanima me, pratim razvoj događaja i čekam
to šta su neki od vas bili nestrpljivi nije moj problem

Što je najbolje vidim da su i neki od najokorjelih optimista počeli pisati stvari tipa: ‘da možda još i padne, ali to je dugoročno ulaganje..’ kakve su to nebuloze, tko želi držati dionicu ak misli daće još pasti

tek kada se naučite kontrolirati emocije, ne shvaćati dionice osobno, pomiriti se s gubitkom, tek tada će te postati pravi igrači

pozdrav
glas razum

Kolega, to je vaše mišljenje i ja ga ne osporavam…
ja mislim da niste druker…
Ja osobno sam iznio svoja razmišljanja i ne pada mi napamet da prodajem Ledo-već sam prije naveo razloge..
Pad i nije tako loš ako kupiš još koji komad leda-nije uvik sve ni tako crno..
Inače, top 10 se nije mijenjao!!!!

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Koliko sam puta replicira i govorio o tim fudamentima!!!!
Netko ti je rekao da nemaš blage veze– u pravu je!!!
Fundamenti Leda(konsolidiranog) su bitno niži.. Pa ti samo spominješ Ledo Hrvatska i to su fundamenti samo te jedne sastavnice!
[color=blue]Rečeno je u jednom članku da su im konsolidirani prihodi u 2006.-oj 200 milijuna eura!!!!![/color]
Malo pročitajte po temi, malo istražujte i nemojte napamet govoriti…

KoLega zagrebcan,
pogledajte širu sliku i nemojte samo udarati po precijenjenosti-ako ste slučajno vidjeli konsolidirano podijelite sa nama..
Prostor za pad uvijek postoji ali dajte argumente za taj navod..
Po meni ovaj pad je uzrokovan stanjem na tržištu ali i neuspješno preuzimanje Migrosa—dakle više psihološki efekt…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

niti ja nemam tu dionicu…ali ne kažem da mi nije zanimljiva…
…vidim u njoj veliki potencijal…i mogućnost lijepe zarade…u budućnosti…

…vidim da ste se svi izgubili u procjenama koliko dionica vrijedi…
…zaboravljate da bez obzira na buk…bez obzira na fundamente…i sve ostalo što preračunavate…svaka dionica vrijedi upravo onoliko koliko u tom trenutku kupac može i želi dati za nju…

…onaj tko misli da vrijedi više…neka ponudi više…i eto…vrijednost će porasti…ali tu je greška…obično oni koji misle da vrijedi više…nemaju šta ponuditi ili jednostavno ne žele…

…nedavno sam pisao kako je čekam ispod 10.000 pa me moderator obrisao…danas vidim da svi spominju tu cijenu i niša od brisanja…

…iskreno…nije mi drago da cijene ovako padaju…i ne veselim se tuđoj nevolji…i bolje će biti da je nikad ne dočekam ispod 10.000…jer ako je ja kupim tada…onaj koji mi je prodao htjet će ju dobiti još niže…

…krenuli smo u krivom smjeru…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


Sve više igrača vidi precijenjenost Leda i veliki prostor za pad .[bye]

nažalost, sve je više analfabeta kao što si ti.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close