LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Šef: ” Precijenjeni Ledo i danas krenuo padati.[bye][bye][bye][bye][rolleyes] ” Molim po čemu precjenjeni. Brojke molim. Inaće vidim na KNZM da ti stocksplit malo šteka pa ne bih da se tvoje izjave uzimaju zaozbiljno.[shocked] Ali ako mi argumentiraš precjenjeni vrlo rado ću poslušati i razmisliti, a do tada ovo je samo prazna rečenica.

P/E- 74,05, P/BV- 6,49, ROE- 8,77.

Kakve su prognoze za Ledo nakon ponedjeljka i priznanja Kosova? Hocemo li se i dalje “crveniti”?


****

ovo nije knzm tupik.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Darius: ” **** ” ovo nije knzm tupik.

Znam da nije.

Koje su to multiple, katastrofa?

Nek me neko podsjeti zakaj je to raslo sa 5 000 kn?
Zato jer je Todorićeva dionica?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Gluposti…
Niti je Migros nastao zbog Todorića,niti je Agrokor nastao zbog Migrosa,
niti to ima veze sa ovom izvrsnom kompanijom.
Trenutno se voda zamutila i lešinari papaju odbjegle ribice,a kad tad će se
izbistriti i vratiti na ono jedino što je važno:
Ljudi obožavaju Ledo proizvode.
Pišem to u pauzi dva zalogaja Ledo škarpine!!!!!
pozz ,ama baš svima!!!!!!!!!

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


persuader: ” Šef: ” Precijenjeni Ledo i danas krenuo padati.[bye][bye][bye][bye][rolleyes] ” Molim po čemu precjenjeni. Brojke molim. Inaće vidim na KNZM da ti stocksplit malo šteka pa ne bih da se tvoje izjave uzimaju zaozbiljno.[shocked] Ali ako mi argumentiraš precjenjeni vrlo rado ću poslušati i razmisliti, a do tada ovo je samo prazna rečenica. ” P/E- 74,05, P/BV- 6,49, ROE- 8,77.

Ahahahhahahhahaha
Uzimas trailing P/E za 2006 danas, 15.02.2008.
Ahahahhahah

Kakav si ti mator od investotora..
Bolje odi u kladionicu.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ahahahhahahhahaha
Uzimas trailing P/E za 2006 danas, 15.02.2008.
Ahahahhahah

Kakav si ti mator od investotora..
Bolje odi u kladionicu.


Ma dečki su na bidu [proud]
I ja sam [wink]
Neka iskoče iz Leda ovi koji su čekali Migros, opet će ga kupovati za koji mjesec – FI samo što nije [cool]

Na ovom topicu (a i forumu ) ima ljudi koji znaju i ljudi koji nemaju pojma.
Dakle Darius i Šef spada u drugu kategoriju.

Za takve postoji topic Q&A za početnike i Fundamentalna analiza. Nije sramota tamo postavljati pitanja, i ja sam to radio.

LEDO 2007 bez 4q , cijena 16k:

P/E 28,35
EPS 564,28
BVPS 2348
P/Bv 6,8
P/S 4,26

Šta očekujemo iz godišnjeg nekonsolidiranog?
P/S se spušta, PE ostaje isti ili ide gore, book se povećava, P/Bv se spušta.
Po meni precjenjenost ove dionice je jedino u odnosu na Book, a P/S i P/E su u nesrazmjeru zbog velike neto profitne marže (14%) and that’s a good thing.

Dakle LEDO vam je ok prilika pri ovoj cijeni i bez Migrosa, a pogotovo jer su ovo brojke samo za maticu (kao što je 50 lav natuknuo).

Molim da ne pišete bezvezne izjave.

Show me the Money!


Kakve su prognoze za Ledo nakon ponedjeljka i priznanja Kosova? Hocemo li se i dalje “crveniti”?

Možda se malo otopite…prognoza je umjereno do toplo…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Na ovom topicu (a i forumu ) ima ljudi koji znaju i ljudi koji nemaju pojma. Dakle Darius i Šef spada u drugu kategoriju. Za takve postoji topic Q&A za početnike i Fundamentalna analiza. Nije sramota tamo postavljati pitanja, i ja sam to radio. LEDO 2007 bez 4q , cijena 16k: P/E 28,35 EPS 564,28 BVPS 2348 P/Bv 6,8 P/S 4,26 Šta očekujemo iz godišnjeg nekonsolidiranog? P/S se spušta, PE ostaje isti ili ide gore, book se povećava, P/Bv se spušta. Po meni precjenjenost ove dionice je jedino u odnosu na Book, a P/S i P/E su u nesrazmjeru zbog velike neto profitne marže (14%) and that’s a good thing. Dakle LEDO vam je ok prilika pri ovoj cijeni i bez Migrosa, a pogotovo jer su ovo brojke samo za maticu (kao što je 50 lav natuknuo). Molim da ne pišete bezvezne izjave.

Ne pratim tolko Ledo. Aktualne podatke sam uzeo sa poslovnog(dionička društva). Očeš reć da oni ili nemaju pojma ili lažu?

Da, nemaju pojma tj. prelijeni su napisati trailing P/E i Q4 derived leading P/E

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close