LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stanje na dan 15.2.2008. TOP 10(dan kad smo se oporavljali i cijena je rasla-trgovanje od utorka):

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.099 4,59 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.468 2,03 Skrb. račun kupili 4 komada
5. PBZ D.D. 2.713 1,23 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 789 0,36 Skrb. račun kupili 7 komada
8. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 477 0,22 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun
Ukupno: 90,37

Dakle, ovaj skrbnički zagrebačke banke pod brojem 7. kontinuirano kupuje… Zato sam počeo skoro svaki dan stavljati Top 10 a skrbnički zagrebačke banke pod 2. kupi uvijek i nenadno poveću količinu…
Pod brojem 4.HPB mi instinkt nalaže da je to skrbnički račun marginaša Leda!

Samo da ponovim ovdje imamo zasad ove fondove u TOP 10—iliriku JE, PBZ CO obvezni mirovinski, te ZB aktiv koji posjeduje ogromnu količinu po meni preko 4000 komada leda.. U skoroj budućnosti očekujem mirovinske fondove ZABE da se pokažu

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

mnogo je ljubomornih ljudi koji nemaju Todoricevih dionica a zna se kakav smo mi narod gdje se veseli tudjoj nesreci a ne vide svoju.Evo ja nemam uopce Ledo a sad cu otici po dragu na posao i usput cu kupiti pol kile sladoleda V/C i nas dvoje cemo smazat.Moja podrska Ledasimathumbsup

Karoje daj objasni ljudima neke stvari, preiše je optimista ovdje !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

ja , iako nisam u ledu, pružam vam potporu i da se ne date navući na ove što vas provociraju. Oni bi se dočepali vaših dionica. Ako ste pametni, nećete im dati. Nije valjda da ste uzimali ledo zbog migrosa?

...povijest se ponavlja...

Pajdo, prodali bi ti oni i one 1-2 dionice koje imaju za 100 kn zarade dnevno !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Pajdo, prodali bi ti oni i one 1-2 dionice koje imaju za 100 kn zarade dnevno !

Malo neukusno i neprimjeren način izražavanja svog mišljenja.. Ima jedna narodna—tko si ti da sudiš drugome?
pođi od sebe prvo…
Za tvoju informaciju ja ipak sam dugoročno u Ledu i vjerojatno ću pokušati kupiti još par komada premda imam poveću količinu..
Dakle, ima nekih koji su tu radi migrosa i sad izlaze ali treba reći da postoje i dugoročni investitori…[wink]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

prijatelji dragi bojim se da ste si sami najviše krivi!
ovliko drukanja koliko je bilo na ledu dugo nisam vidio, nije ni čudo da se svega skupilo unutra, sad ti isti prodaju na najmanji trzaj pod svaku cijenu meni se čini

Za tvoju informaciju ja ipak sam dugoročno u Ledu

Je, dugoročno držiš 1 dionicu !
Ko i 99,999 % ljudi ovdje!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Malo neukusno i neprimjeren način izražavanja svog mišljenja..

A o ukusima se ne raspravlja, to valjda svi znamo !
Je li tako VRLI DUGOROČNI INVESTITORU !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

prijatelji dragi bojim se da ste si sami najviše krivi!
ovliko drukanja koliko je bilo na ledu dugo nisam vidio, nije ni čudo da se svega skupilo unutra, sad ti isti prodaju na najmanji trzaj pod svaku cijenu meni se čini

Tako je Bratac !
Al ne kuže ti to oni, tolko ih je nabrijo onaj Biber da je sve uzalud, ko drogirani su !
Nabrijavo je Čes ekipu ii na ATLN pa znamo kak je ta priča završila za dugoročne investitore !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Tako je Bratac !
Al ne kuže ti to oni, tolko ih je nabrijo onaj Biber da je sve uzalud, ko drogirani su !
Nabrijavo je Čes ekipu ii na ATLN pa znamo kak je ta priča završila za dugoročne investitore !

Kolega gledajte vi kako ćete se izvuć iz ingre [lol]
ili ste duuuugoročni investitor ?

[lol]

Ti luki nemas pametnija posla, mogo bi ti ja ic pisat na INGR gdje sam dobro zaradio i prodao na vrijeme ,al neću se spuštat na taj nivo.


Ti luki nemas pametnija posla, mogo bi ti ja ic pisat na INGR gdje sam dobro zaradio i prodao na vrijeme ,al neću se spuštat na taj nivo.

Zaradio je i Igor Oppenheim, al se čovjek isto iskrcao na vrijeme [lol]
ali kako će to lukiju pomoć – bojim se nikako [lol]
postat će duuuuuugoročni investitor

Ti luki nemas pametnija posla,

Ali svatko ima pravo na vlastito mišljenje, slažeš se !?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

mogo bi ti ja ic pisat na INGR gdje sam dobro zaradio

Normalno da si na njoj lijepo zaradio, kad se prošle godine niti nije moglo izgubit na njoj haha dobar si !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


mogo bi ti ja ic pisat na INGR gdje sam dobro zaradio Normalno da si na njoj lijepo zaradio, kad se prošle godine niti nije moglo izgubit na njoj haha dobar si !

Nije u tomu stvar tvoji postovi nisu konstrultivni nego se naslađuješ tuđom nesrećom
[yawn]

New Report

Close