LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega insajd preporučio bi da bolje proučite materiju dionica u cjelini prije nego ovako nešto izjavite! [wink]


kolega insajd preporučio bi da bolje proučite materiju dionica u cjelini prije nego ovako nešto izjavite! [wink]

kolega wunder, preporučio bih da proučite materiju dionice u cjelini prije nego u nervozi ponovno pokupujete tami neke “izmjenicne struje”[lol]

IDEMO AP AP

da, to sam malo zabrijo bio, al sumnjam da sam pogriješio u procjeni!

no nisam na pojedinu dionicu, nego da pročitaš koju knjigu i uopće shvatiš zašto se ulaže u dionice kad već pričaš da je dividenda nebitan faktor!

nemoj se brukat, niš više, a navijat mogu i ja s tobom, ledo ledo, pa znaš da ih i ja imam na pretek! [wink]

a koliko je iznosila (dividenda ) prosli puta?


da, to sam malo zabrijo bio, al sumnjam da sam pogriješio u procjeni! no nisam na pojedinu dionicu, nego da pročitaš koju knjigu i uopće shvatiš zašto se ulaže u dionice kad već pričaš da je dividenda nebitan faktor! nemoj se brukat, niš više, a navijat mogu i ja s tobom, ledo ledo, pa znaš da ih i ja imam na pretek! [wink]

pa aj mi ti onda sad tu javno objasni zasto bi mi trebala bit bitna dividenda na ledu! ja ne znam pa mi reci!
zar mislis da kupujem dionice zbog dividende?

IDEMO AP AP


da, to sam malo zabrijo bio, al sumnjam da sam pogriješio u procjeni! no nisam na pojedinu dionicu, nego da pročitaš koju knjigu i uopće shvatiš zašto se ulaže u dionice kad već pričaš da je dividenda nebitan faktor! nemoj se brukat, niš više, a navijat mogu i ja s tobom, ledo ledo, pa znaš da ih i ja imam na pretek! [wink]

uostalom wunder, meni znanje nije potrebno, drugi rade za mene[lol] [thumbsup]

IDEMO AP AP

Dobar dan! Mislim da je zadnja dividenda iznosila 45 kn.Da li mi netko može objasniti zbog čega je ona relativno mala?


uostalom wunder, meni znanje nije potrebno, drugi rade za mene[lol] [thumbsup]

i tako i je najbolje!

mislim da se vraćam u taj mod! [thumbsup]

*** obrisano ***

p.s. dividenda od 45kn na cijenu dionice od 20 000kn je 2,25% dok je kamata na štednju 6%+ što i nije tako loše

dionice se u konacnici kupuju skoro iskljucivo zbog dividende.. koja bi trebala biti veća od onog sto mozes dobiti u banci ako orocis novac..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


dionice se u konacnici kupuju skoro iskljucivo zbog dividende.. koja bi trebala biti veća od onog sto mozes dobiti u banci ako orocis novac..

mozda vi to tako radite, ja sam nestrucan i ne znam fundamente, ne poznajem trziste, ne znam izracunati p/e p/s p/b., trzisnu kapitalizaciju, nista od toga, al nekako sam uvijek u dionicama koje najvise rastu, valjda ce me i dalje pratiti sreca u zivotu da tako pogadjam!

vi i dalje ulazite u znanje, jer netko ima znanje netko srecu!!

IDEMO AP AP


dionice se u konacnici kupuju skoro iskljucivo zbog dividende.. koja bi trebala biti veća od onog sto mozes dobiti u banci ako orocis novac..

tocno!!
pretpostavljam da je kolega Insajd htio reci da je dividenda jos uvijek relativno mali dio prinosa na OVOJ dionici, a ne opcenito u dionickom biznisu.tek kad postanemo razvijeno trziste onda ce dividenda biti glavni faktor prinosa!

ledova dividenda jest bila 45kn, ali je bila izglasana dok je cijena bila 6000kn,a dodijeljena kad je bila 10 000kn.(okvirno, ne drzite me za svaku kunu)
pricekajmo ovogodisnju dividendu.[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


dionice se u konacnici kupuju skoro iskljucivo zbog dividende.. koja bi trebala biti veća od onog sto mozes dobiti u banci ako orocis novac..

To bi tak trebalo biti. Medjutim kod vecine niti ne dobijes dividendu ili dobijes neku crkavicu

New Report

Close