LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ekipa, mali oprez ipak…
netko se s HAJDI istresa na 16k… skrivećki…

to je istina al ima i ko ce kupit vjeruj mi… [thumbsup]

Glory, glory, Man United!!


popravni: ” ekipa, mali oprez ipak… netko se s HAJDI istresa na 16k… skrivećki… ” to je istina al ima i ko ce kupit vjeruj mi… [thumbsup]

eh, i tata bi sine ali… bilo bi mi puno draže da vidim koliko toga sretni prodavatelj ima… da ne trošim municiju uzalud
[proud]

i to je to...


popravni: ” ekipa, mali oprez ipak… netko se s HAJDI istresa na 16k… skrivećki… ” to je istina al ima i ko ce kupit vjeruj mi… [thumbsup]

ne bi se ja žurio s kupnjom, biti će tu još povoljnih prilika, dobar dio ove cije je napuhan radi Migrosa, još to treba malo ispuhati

Neron:

popravni: ” ekipa, mali oprez ipak… netko se s HAJDI istresa na 16k… skrivećki… ” to je istina al ima i ko ce kupit vjeruj mi… [thumbsup]

eh, i tata bi sine ali… bilo bi mi puno draže da vidim koliko toga sretni prodavatelj ima… da ne trošim municiju uzalud
[proud]

daaaa… to nemoze nitko znat al nadajmo se nema bas previse jer ovi ”skriveni nalozi” sam nicu

Glory, glory, Man United!!


Neron: ” opravdana cijena 10000??? sta bi onda ovi u zvijezdi tebali rec koja je prije mogrosa isla do 20000 sad je objektivno na 8 jel?? svak pise kak mu pase ove cijena od danas ce bit tu i sljedeci tjedan u to budite sigurni[cool] ” Bit će ja ne sumnjam ali kada pokupi moje sačekuše ali dosta niže od 16000 Ljudi nemojte se ljutit ali moram priznat da me je ovo oduševilo. Tuko sam se kad sam ga prodao na 8000. Ma ovo bu božji dar ja Vam kažem i još jednom sori kaj se veslim tuđoj nesreći

bumerang.
vratit će ti se zlovolja direkt u glavušu.
uvijek je tako.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

zapravo sve ovo prolazi i puno bezbolnije no sto smo se nadali i tu jos jednom vidimo neobjektivnost ekipe koja dok prodaju njihove dionice pljuju po ”drhtavima” al dok se radi o nekoj dionici u kojoj nisu, a ona visi na blokadi onda se prica pa to je njezina prava vrijednost, i prije je bila napuhana, prodaj dok jos nes imas itd.. zalosno [angry] iako sam se i sam postavio nesto nize drago mi je da nije proslo bas zbog takvih [tongue]

Glory, glory, Man United!!

Ja sam pikno 3 kom na okruglih 16k [thumbsup]

Ko će stajat na bidu pa da mi nestane povoljnog Leda[wink]

Loše vijesti ali i dobre
Ne vjerujem da će kupci po 16 17 18 21 prodavato ledo jer nije uspio migros, a i ovi ispod 10 također
Ja prvi neću prodavati jel nema migrosa, nisam niti čuo za njega prošle godine kad sam kupovao
Ima plašljivaca koji će sad prodavati pošto poto ali mi se nekako čini da će veliki opet pokupovati jeftino
Sva sreća nadam se da da ih poslije ovih dana nije ostalo puno
Iz principa se neću postaviti na 10k ( iako bih to mogao skupiti ) , ali i ako dođe do toga kupujem ( kupio bih i sad ali mi fali par tisuća )
U svakom slučaju sačekajmo koji mjesec pa da vidimo gdje stojimo ( kretanje cijene )
Moj target na ledu je oko 50k i do tada samo kupujem,a ove oscilacije me ne zabrinjavaju previše
A možda netko zna i više od prodavatelja na 15 16k , migros nije uspio ili je toda skužio da može biti još bolje, pa nije htio da uspije
Imam frenda na koji je u jednom od najjačih fondova glavni i pitam ga za savijet a on veli strpi se ne prodaj ako imaš love kupi nešto i požalim se na ledo kako pada, on mahne rukom i veli da budem sretan kaj ga imam jer ga smatra jednim od 3 najboljih dionica za 2008

Ovo nije nagovor na kupnji ili prodaju bilo koje dionice, a pogotovo ne ledo
Na tenelju ovog teksta ne donosite zaključke o svom investiranju
Posjedujem malu ali vrijednu količinu ledo viro tht dionica

Todini su, sasvim sigurno, dobro procijenili do koje cijene im je isplativo ići. Ovo je jako dobar znak za sve ulagače jer mogu imati povjerenja u pažljiv i odgovoran Todin menandžment.
Ne bojte se, ne prodaju veliki!!

Ne zaboravite da su desetci miliona ulupani na cijeni 20k, i da je ovo zaista žilava dionica!

INSAJD, daj ohrabri malo dioničare LEDA!

14.04.2008.

Potpora formirana na 16k, nećete se smijati he he.
Ovo društvo što se veseli još će trčati za LEDO-om.
A baš me interesira da li uopće znaju multiple da bi rekli koja je realna cijena… [smiley]

Aniway ljeto je pred nama, a mene samo interesira godišnji FI [cool]

Show me the Money!

Ne zaboravite da su desetci miliona ulupani na cijeni 20k, i da je ovo zaista žilava dionica!

INSAJD, daj ohrabri malo dioničare LEDA!

Ma nema še tu što ohrabrivati, prodaju samo maginaši i oni kratke pameti, a vidim da se općenito na temama o Todorićevim dionicama pojavila horda općepoznatih drukera koji idu kao hijene po ovom forumu i plaše ljude u želji da spuste cijenu i jeftino dokupe.


Ne zaboravite da su desetci miliona ulupani na cijeni 20k, i da je ovo zaista žilava dionica! INSAJD, daj ohrabri malo dioničare LEDA!

Ma čemu,
ledo se već oporavlja.

Oni koji kupuju ledo i imaju mozga u glavi ga ne kupuju radi migrosa već ga kupuju radi same tvrtke.

Ledo je In i ostat će, bez obzira kaj to mnogi ne bi željeli.

Popravlja se situacija

LEDO-R-A
Kupnja Prodaja
16.151,00 1
16.150,00 4
16.100,00 4
16.000,02 4
16.000,01 3

16.500,00 1
16.550,00 2
16.580,00 2
16.585,00 1
16.590,00 3

[cool]

14.04.2008.

Kako su se raspisali ovi kojih inače uopće nema na ovom topicu……He he, dečki sanjajte o jefinom LEDU. [smiley]

16 k i odbijanac, pa toliko smo bili u najdubljoj korekciji [smiley]

Show me the Money!

New Report

Close