LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


wunderkind: ” Bare: ” Možda se namješta mirovincu da to pojede.[huh] Ako se to dogodi podižem svoj terget za 10-tak k kn.[thumbsup] ” analogno tome budući da je neki mirovinac prije koji mjesec pojeo 300 ingri ko iz šuba na 60k jel bi tamo trebali pomaknut ljudi target za 50% ili ti za 30tak kila kn prema gore? [rolleyes] ” Ja ću svoj pomaknuti a za ljude stvarno neznam,nek svatko radi što hoće. A baš si našao uspoređivati INGRU I LEDO.[undecid]

Istina, ne može se to dvoje uspoređivati, iz razloga jer su različiti sektori, pa do ulaganja, projekata u inozemstvu, kadra, te politike koja iza svega stoji, no kako god bilo obje dionice imaju zasigurno blistavu budućnost, a da bi se to obistinilo treba krenuti korak po korak, tj od temelja, pa nadalje.


Bare: ” wunderkind: ” Bare: ” Možda se namješta mirovincu da to pojede.[huh] Ako se to dogodi podižem svoj terget za 10-tak k kn.[thumbsup] ” analogno tome budući da je neki mirovinac prije koji mjesec pojeo 300 ingri ko iz šuba na 60k jel bi tamo trebali pomaknut ljudi target za 50% ili ti za 30tak kila kn prema gore? [rolleyes] ” Ja ću svoj pomaknuti a za ljude stvarno neznam,nek svatko radi što hoće. A baš si našao uspoređivati INGRU I LEDO.[undecid] ” Istina, ne može se to dvoje uspoređivati, iz razloga jer su različiti sektori, pa do ulaganja, projekata u inozemstvu, kadra, te politike koja iza svega stoji, no kako god bilo obje dionice imaju zasigurno blistavu budućnost, a da bi se to obistinilo treba krenuti korak po korak, tj od temelja, pa nadalje.

slazem se kolega matrix, obje imaju ogroman potencijal!!

IDEMO AP AP


Bare: ” wunderkind: ” Bare: ” Možda se namješta mirovincu da to pojede.[huh] Ako se to dogodi podižem svoj terget za 10-tak k kn.[thumbsup] ” analogno tome budući da je neki mirovinac prije koji mjesec pojeo 300 ingri ko iz šuba na 60k jel bi tamo trebali pomaknut ljudi target za 50% ili ti za 30tak kila kn prema gore? [rolleyes] ” Ja ću svoj pomaknuti a za ljude stvarno neznam,nek svatko radi što hoće. A baš si našao uspoređivati INGRU I LEDO.[undecid] ” Istina, ne može se to dvoje uspoređivati, iz razloga jer su različiti sektori, pa do ulaganja, projekata u inozemstvu, kadra, te politike koja iza svega stoji, no kako god bilo obje dionice imaju zasigurno blistavu budućnost, a da bi se to obistinilo treba krenuti korak po korak, tj od temelja, pa nadalje.

mislim da su kolege mislile da je probelm kod INGRE prodaja dionica celnih ljudi uprave, dok ovdje pojedini veliki dionicari koji bi trebali prodavati, kupuju.

iako ja mislim da je to sasvim ok.i ne mora apsolutno nsita znaciti.
svi volimo lovu pod rukom[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


matrix90: ” Bare: ” wunderkind: ” Bare: ” Možda se namješta mirovincu da to pojede.[huh] Ako se to dogodi podižem svoj terget za 10-tak k kn.[thumbsup] ” analogno tome budući da je neki mirovinac prije koji mjesec pojeo 300 ingri ko iz šuba na 60k jel bi tamo trebali pomaknut ljudi target za 50% ili ti za 30tak kila kn prema gore? [rolleyes] ” Ja ću svoj pomaknuti a za ljude stvarno neznam,nek svatko radi što hoće. A baš si našao uspoređivati INGRU I LEDO.[undecid] ” Istina, ne može se to dvoje uspoređivati, iz razloga jer su različiti sektori, pa do ulaganja, projekata u inozemstvu, kadra, te politike koja iza svega stoji, no kako god bilo obje dionice imaju zasigurno blistavu budućnost, a da bi se to obistinilo treba krenuti korak po korak, tj od temelja, pa nadalje. ” mislim da su kolege mislile da je probelm kod INGRE prodaja dionica celnih ljudi uprave, dok ovdje pojedini veliki dionicari koji bi trebali prodavati, kupuju. iako ja mislim da je to sasvim ok.i ne mora apsolutno nsita znaciti. svi volimo lovu pod rukom[smiley]

Da ali kao što ste i sami vidjeli dionice su završile kod:

3. PBZ D.D. 3.491 6,98 Skrb. račun

6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.364 4,73 Skrb. račun

7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.328 4,66 Skrb. račun

8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.558 3,12 Skrb. račun

Većina od njih je kupila dionice od uprave, odnosno blok transakcijom.
Vlasnička struktura je prema mome mišljenju zadovoljavajuća jer ima prilike za daljni rast,a prilog u tome ide da nema većinskog vlasnika.


MiG29: ” matrix90: ” Bare: ” wunderkind: ” Bare: ” Možda se namješta mirovincu da to pojede.[huh] Ako se to dogodi podižem svoj terget za 10-tak k kn.[thumbsup] ” analogno tome budući da je neki mirovinac prije koji mjesec pojeo 300 ingri ko iz šuba na 60k jel bi tamo trebali pomaknut ljudi target za 50% ili ti za 30tak kila kn prema gore? [rolleyes] ” Ja ću svoj pomaknuti a za ljude stvarno neznam,nek svatko radi što hoće. A baš si našao uspoređivati INGRU I LEDO.[undecid] ” Istina, ne može se to dvoje uspoređivati, iz razloga jer su različiti sektori, pa do ulaganja, projekata u inozemstvu, kadra, te politike koja iza svega stoji, no kako god bilo obje dionice imaju zasigurno blistavu budućnost, a da bi se to obistinilo treba krenuti korak po korak, tj od temelja, pa nadalje. ” mislim da su kolege mislile da je probelm kod INGRE prodaja dionica celnih ljudi uprave, dok ovdje pojedini veliki dionicari koji bi trebali prodavati, kupuju. iako ja mislim da je to sasvim ok.i ne mora apsolutno nsita znaciti. svi volimo lovu pod rukom[smiley] ” Da ali kao što ste i sami vidjeli dionice su završile kod: 3. PBZ D.D. 3.491 6,98 Skrb. račun 6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.364 4,73 Skrb. račun 7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.328 4,66 Skrb. račun 8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.558 3,12 Skrb. račun Većina od njih je kupila dionice od uprave, odnosno blok transakcijom. Vlasnička struktura je prema mome mišljenju zadovoljavajuća jer ima prilike za daljni rast,a prilog u tome ide da nema većinskog vlasnika.

molim VAS kolega matrix da nam temu LEDO prestanete trovati s INGROM
[proud]

s postovanjem i ulazite u znanje!!

IDEMO AP AP

da, ja vise volim kad je mali FF[proud]
ali dobro, svako ima svoj nacin![wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


matrix90: ” MiG29: ” matrix90: ” Bare: ” wunderkind: ” Bare: ” Možda se namješta mirovincu da to pojede.[huh] Ako se to dogodi podižem svoj terget za 10-tak k kn.[thumbsup] ” analogno tome budući da je neki mirovinac prije koji mjesec pojeo 300 ingri ko iz šuba na 60k jel bi tamo trebali pomaknut ljudi target za 50% ili ti za 30tak kila kn prema gore? [rolleyes] ” Ja ću svoj pomaknuti a za ljude stvarno neznam,nek svatko radi što hoće. A baš si našao uspoređivati INGRU I LEDO.[undecid] ” Istina, ne može se to dvoje uspoređivati, iz razloga jer su različiti sektori, pa do ulaganja, projekata u inozemstvu, kadra, te politike koja iza svega stoji, no kako god bilo obje dionice imaju zasigurno blistavu budućnost, a da bi se to obistinilo treba krenuti korak po korak, tj od temelja, pa nadalje. ” mislim da su kolege mislile da je probelm kod INGRE prodaja dionica celnih ljudi uprave, dok ovdje pojedini veliki dionicari koji bi trebali prodavati, kupuju. iako ja mislim da je to sasvim ok.i ne mora apsolutno nsita znaciti. svi volimo lovu pod rukom[smiley] ” Da ali kao što ste i sami vidjeli dionice su završile kod: 3. PBZ D.D. 3.491 6,98 Skrb. račun 6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.364 4,73 Skrb. račun 7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.328 4,66 Skrb. račun 8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.558 3,12 Skrb. račun Većina od njih je kupila dionice od uprave, odnosno blok transakcijom. Vlasnička struktura je prema mome mišljenju zadovoljavajuća jer ima prilike za daljni rast,a prilog u tome ide da nema većinskog vlasnika. ” molim VAS kolega matrix da nam temu LEDO prestanete trovati s INGROM [proud] s postovanjem i ulazite u znanje!!

Nema problema, nitko ne trujem nego kada ste se dotaknuli te teme odg sam samo.

Također ulažite u znanje.
[thumbsup]

MiG29:

blueman: ” Necu nista pisati. No nisam vidio takodjer niti jedan argumenat (matematika, koliki rast, kolike marze) da ovo vrijedi 40K. Isto tako ne kazem da niti ne vrijedi. ” tako je, ti ovdje dobro govoris i pametno pises. ja isto kazem da ne znam koliko vrijedi, jer nisam vidio konsolidirano i imam jos dosta nepoznanica, ali znam da vrijedi vise odavde, kad pokazu sve sta skrivaju, onda cemo moci i izracunati konkretno. a dotad imamo clanak direktora uprave koji kaze da su im prihodi 200mil E za 2006. 2007. ce matica imati oko 140mil eto pa sad malo racunajte, interpolirajte i projicirajte. ako ne znate ulozite u znanje. eto,a ne laprdat!ne vrijedi, precijenjeno ovo ili ono.. imam izracun za maticu i dokle bi otprilike samo Ledo zagreb vrijedio, ali nije toliko vazno za cijelu pricu. ja sam jasno rekao da ga vjerojatno ne bih kupio za 20 000, ali cu ga drzati i kad cijena bude 45 000, pa makar samo 10kom. eto, a sad dajem rijec ovim koji znaju da je precijenjeno. [sealed]

Prvo neka prođe magičnu brojku od 21k sa 210-ak komada,a zatim mogu bajke.


Bogami,još malo…[pray]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Jedan bezvezan post:
Jel se sjecate koji je jedini strani predsjednik bio Tudjmanu na sprovodu.

P.S. Ako je Frikom u vlasnistvu Leda, a to nije konsolidirano onda vrijedi vise od ovoga.
Mislim da nije u vlasnistvu, ali neznam, neprovjereno.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Jedan bezvezan post: Jel se sjecate koji je jedini strani predsjednik bio Tudjmanu na sprovodu. P.S. Ako je Frikom u vlasnistvu Leda, a to nije konsolidirano onda vrijedi vise od ovoga. Mislim da nije u vlasnistvu, ali neznam, neprovjereno.

da li je ili nije samo cu ti ovako odgovoriti[proud]

IDEMO AP AP

sulejman..
ali nisam siguran da su veze otad pa do sad tako jake..
uostalom i pare su bitne, ne samo politika

nije konsolidirano, sva izvjesca na ZSE odnose se samo na maticu, cak ni na firme za koje se ziher zna da su u 100% vlasnistvu bijelog mede[wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Bio je onaj turski predsednik i par stranih diplomata.Da,u ono vrijeme smo imali izvrsne odnose sa Turskom.Pogotovo kulturne.Nemrem se sjetit kako se zvao?

New Report

Close