LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovaj danasnji dnevni maximum je moj[cool]

dokupio 4 komada danas tutto completo[proud]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


a jesi me posrao….vidim da se ovdje ne smije pitati ništa što bi i u primisli moglo biti negativno za ledo. prava ste sekta, možda i kupim koju dionicu kad ste takvi sektaši. valjda nećete davati prejeftino za koju godinu…

Kolega Kajman, ja te pozivam da pišeš loše ako ima što loše u ovoj dionici.
Treba sve sagledati i biti realan, a ne zaljubljen u dionicu i bolje da tu diskutiramo konstruktivno, a samim time i o negativnim stranama.

Eto, ja ću negativno isto.
I mene interesira zašto stričeki Blažev i Bahovec lagano izlaze. Imamo li kakvih pametnih ideja?

Show me the Money!


Fino se društvo ovdje okupilo i okuplja. Svi vrebaju kao mačići oko vruće kaše. Neka, neka.[wink]

vidiš da vas i čika kajman mjerka sa strane. gledam koliko ste čvrsti i zasad ste prilično čvrsti. samo me muči taj blažev, ali saznat ću ja zašto mu treba lova…

Malo vijesti koje su prošle nezapaženo u doba korekcije;

21.11.2007. [color=blue]Neto dobit Leda porasla 48,7 posto[/color]
Ukupni su prihodi tvrtke, koja posluje u okviru koncerna Agrokor, iznosili 856,23 milijuna kuna

Proizvođač sladoleda i smrznute hrane Ledo u prvih je devet mjeseci ove godine ostvario 124,23 milijuna kuna neto dobiti, što je porast od 48,7 posto u odnosu na isto razdoblje lani, podaci u iz financijskog izvješća objavljenog na Zagrebačkoj burzi. Zarada po dionici iznosi 564,28 kuna, navodi se u pojašnjenju poslovnih rezultata.

Ukupni su prihodi te tvrtke, koja posluje u okviru koncerna Agrokor, iznosili 856,23 milijuna kuna i povećani su 15,6 posto. Ledo pritom bilježi rast prihoda i od prodaje u zemlji i od prodaje u inozemstvu – od prodaje u zemlji za 14 posto, na 725,7 milijuna kuna, a od prodaje u inozemstvu za 22 posto, na 102,02 milijuna kuna.

[thumbsup]

Ima li što loše u Ledu ?


cayman006: ” a jesi me posrao….vidim da se ovdje ne smije pitati
ništa što bi i u primisli moglo biti negativno za ledo. prava ste
sekta, možda i kupim koju dionicu kad ste takvi sektaši. valjda nećete
davati prejeftino za koju godinu…

Kolega Kajman, ja te pozivam da pišeš loše ako ima što loše u ovoj
dionici.
Treba sve sagledati i biti realan, a ne zaljubljen u dionicu i bolje da
tu diskutiramo konstruktivno, a samim time i o negativnim stranama.
Eto, ja ću negativno isto.
I mene interesira zašto stričeki Blažev i Bahovec lagano izlaze. Imamo
li kakvih pametnih ideja?

Hvala, trudim se uvijek sagledati sve mogućnosti da poslije nebi bilo kukanja kao na nekim drugim dionicama. Uglavnom, Bahovcu je dovoljno par tisuća postotaka rasta jer je ulazio na ispod 1000 kuna, tako da o tome nema smisla govoriti, ali Blažev je vlasnik brokerske kuće i kupuje za Todu, a on izlazi. To me malo muči i nije mi dovoljno da uđu ovamo i tri mirovinska fonda kad oni kupe i čekaju 20 godina, i dovoljno im je 5-10 % godišnje. Probajte i vi saznati, ja zbilja ovih dana nemam vremena baš puno…Ako mu treba lova za nešto, onda ok, ali ako planira sve prodati, kako bi se onda mi nadali rastu ako on, insider, tako ne misli. Ili mu je dosta….Molim analize drugih, meni se ne da pisati. Rado bih kupio ledo ako se pokaže da on prodaje jer npr. kupuje auto, ali ako izlazi, e to mi je već drugi par rukava.

a ja sam ledo ljetos procjenjivala na 15 000 do 2008 , sad imam nove konzervativne procjene

todo ;Mi sada za Ledo kupujemo 22.000 novih škrinja. Nije svejedno je li 22 ili 7 tisuća. Uz 22 tisuće cijena je puno bolja! Potencijale hrvatskih lokaliteta, hrvatskih tvornica i brandova koji već postoje moramo naučiti koristiti.

nitko u eu nema svoje škrinje u trg. kućama.
gosp. nestle bi kupio ledo po bilo kojoj cijeni ;Još prije 10 godina imao sam ponudu Nestlea za Ledo. Došao je predsjednik Nestlea gospodin Brabeck i rekao: ‘Ivice, kupio ja ne kupio, doći ću u Hrvatsku.’ Nije to bilo lako. Osobno je dva puta došao. Helikopterom se vozio u Podravku. Mediji su sve to podrobno pratili. Tada sam s Ledom imao 70 posto tržišta, danas imam 80 posto. Nije mi uzeo ni jedan posto. Ali, za to je trebalo znanja i vještina!

novo stanje
1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.585 4,35 Skrb. račun
3. HPB D.D. 5.029 2,28 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.123 0,51 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. BLAŽEV MIROSLAV 493 0,22 Osnovni račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 479 0,22 Skrb. račun
10. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
Ukupno: 90,51

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.585 4,35 Skrb. račun
3. HPB D.D. 5.030 2,28 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.123 0,51 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 539 0,24 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. BLAŽEV MIROSLAV 453 0,21 Osnovni račun
Ukupno: 90,52

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.585 4,35 Skrb. račun
3. HPB D.D. 5.030 2,28 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.123 0,51 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 539 0,24 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. BLAŽEV MIROSLAV 453 0,21 Osnovni račun
Ukupno: 90,52

——————————————————————————–

Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.585 4,35 Skrb. račun
3. HPB D.D. 5.045 2,29 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.123 0,51 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 550 0,25 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. BLAŽEV MIROSLAV 449 0,20 Osnovni račun
Ukupno: 90,53

MOŽEMO ZAPAZITI DA I HPB POČINJE SA LAGANIM DOKUPOM…

MOLIM KOMENTAR NA OVO!

HVALA LIJEPA I UGODNE BLAGDANSKE PRAZNIKE!!

Ma koga briga, da nije kupio HPB kupio bi neko drugi. Sve manje gledam “uu evo fond kupuje” kao garanciju rasta dionice. Ledo ce rasti kupovao hpb ili ne.

ma nema zime za ledo. ova prodaja zamrznutih proizvoda ide ko luda i planovi su vec premaseni. stalno sam na vagi dal da prodam kopletan portfelj (razlicit od leda) i dokupim jos leda. samo zato sta sam u minusu u tim drugima necu iz principa. a i nevolim sva jaja u jednu kosaru ma kolko vjerovao u nesto.

Priča se da bi ledo skoro mogao do 25 000 kn…Jel zna neko kako je bilo sa konzumom i jamnicom?Da li ledo ima sličan potencijal rasta?


Priča se da bi ledo skoro mogao do 25 000 kn…Jel zna neko kako je bilo sa konzumom i jamnicom?Da li ledo ima sličan potencijal rasta?

dobro si cuo…ledo je todoricev dragulj koji nema limita, moze rasti koliko god određeni instituti za dizanje cijene budu htjeli, a to im je jako u interesu..
puno zdravlja srece i ljubavi povodom bozicnih i novogodisnjih blagdana zeli Vam biber u novom ruhu[thumbsup]

New Report

Close