LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

treba im jos 300tinjak komada, malo manje… al moglo bi to do kraja tjedna….
pa da sljedeci tjedan gledamo top 10 sa [smiley]…

JOS MALO VREMENA JE OSTALO

dajte mi sad objektivno napišite vaše mišljenje zašto blažev prodaje ledo svaki dan po 10-20 komada već neko vrijeme. uvjeren sam da će ledo rasti, ali koji bi mogli biti razlozi izlaska, ipak je on todorićev broker…a ono što me još više zanima je kamo ulaže te novce…molim bez pljuvanja, znamo da će cijena leda rasti , ali ipak vas koji ste unutra do grla mora zanimati ova činjenica.


dajte mi sad objektivno napišite vaše mišljenje zašto blažev prodaje ledo svaki dan po 10-20 komada već neko vrijeme. uvjeren sam da će ledo rasti, ali koji bi mogli biti razlozi izlaska, ipak je on todorićev broker…a ono što me još više zanima je kamo ulaže te novce…molim bez pljuvanja, znamo da će cijena leda rasti , ali ipak vas koji ste unutra do grla mora zanimati ova činjenica.

Kako da nešto objektivno napišemo o tome caymane?
Kao što pratiš da to čovjek radi,tako si mogao doći do njega i pitati ga…[proud]
Ja imam svoje mišljenje zašto to radi ali ću ga zadržati za sebe.
I u pravu si,Ledo će rasti…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


kupnja
17.501,00 5
17.500,00 10
17.400,00 2
17.360,00 4
17.350,00 3

prodaja
17.750,00 6
17.798,00 4
17.799,00 10
17.800,00 6
17.848,00 4

kolega ili kolegica koji je sad stavio-la 5 komada na kupnju pa imate ask, nije beg cicija[angry]

Ma nije niti beg što je nekad bio ….

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

igre zivaca su na ledu, kupnja navlaci prodaju, nitko se.od velikih ne usudi lupit po asku jer zna da bi sva kupnja odmah pobjegla[proud] jos samo malo se strpite!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

Da li mi netko može reći da li Ledo isplačuje dividendu?Hvala unaprijed!
P.s znam da to već negdje na ovom forumu piše,ali nemam vremena tražiti…


Da li mi netko može reći da li Ledo isplačuje dividendu?Hvala unaprijed! P.s znam da to već negdje na ovom forumu piše,ali nemam vremena tražiti…

isplacuje, ali nije vrijedna spomena!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod


igre zivaca su na ledu, kupnja navlaci prodaju, nitko se.od velikih ne usudi lupit po asku jer zna da bi sva kupnja odmah pobjegla[proud] jos samo malo se strpite!

pardon , prodaja bi pobjegla a ne kupnja, sorry

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

Ledo u fokusu mirovinaca

SAM PROTIV SVIH

GLEDAJTE OVO!!!
http://www.poslovni.hr/64941.aspx

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

Dokupio, skinuo sa Aska 2 kom [proud]
Nek se nađe [thumbsup]


Da li mi netko može reći da li Ledo isplačuje dividendu?Hvala unaprijed! P.s znam da to već negdje na ovom forumu piše,ali nemam vremena tražiti…

45kn sam dobio po dionici prije koji mjesec..
doduse, tad je cijena bila 9 000kn

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close