KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


odleti golubica…šta golub čeka

8. OUT GOLUB SNJEŽANA -325

Bolje vrabac u ruci nago Golub u Kastelanskim Staklenicima

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Pametno kolega…jasno da ne možeš diskutirat bez činjenica…

Kolega Domobran…Na popisu SKDD-a su Vam 10 dionicara sa najvecim brojem dionica doticne tvrtke. U konkretnom slucaju svi oni koji imaju manje od 200 tu nisu “vidljivi”….pa tako ni gospodja o kojoj govorite…a ni svi drugi koji ukupno imaju 14 494 dionice a nema ih na listi.
Dali je gospodja sve prodala ili trenutno ima 199 to stvarno nije vazno nama ostalima.
Eto ne zamjerite na komentaru i shvatite ovo kao dobronamjerno objasnjenje.
Pozdrav

svi smo mi Crobex

a mislim da je Golub i napisao da je prodao oko 150 kom pa prema tome ne vidim baš gdje je prodavao maglu, ali bez obzira ne budimo naivni svi smo mi tu zbog sebe i kupujemo i prodajemo prema vlastitoj odluci

mene je dobro zasmetalo što je dot.gospodin Golub cilo vrime druka za rast dionice a ujedno i prodava non stop.-to je sramotno.

to je “legitiman” osjećaj….samo sam htio reći da po meni to nije skrivao, ništa više


mene je dobro zasmetalo što je dot.gospodin Golub cilo vrime druka za rast dionice a ujedno i prodava non stop.-to je sramotno.

Sta je ovo vec po 600 netko prodaje i nitko nece…e moj GOLUBE preplasio sve ove vrapcice na grani…[emo_smijeh]

biće da su ipak oni prije nega p o s r a l i…., [emo_smijeh][emo_plazi], a sad kad je on na grani…nema nikog ispod.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

golube nisi mi izanalizira graf ksst i slrs… sve drugo jesi.

…znači niko ne viruje u privatizaciju…. a da je nekako javit nizozemcima …

DAJ PET !!!


…znači niko ne viruje u privatizaciju…. a da je nekako javit nizozemcima …

Ja vjerujem u privatizaciju po nominali…..zar sam ja nitko[emo_ljut]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



…znači niko ne viruje u privatizaciju…. a da je nekako javit nizozemcima …

Ja vjerujem u privatizaciju po nominali…..zar sam ja nitko[emo_ljut]
[/quote]

i ja….morat ću kupit bar jednu dionicu da mogu navijat[emo_novac]

New Report

Close