KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi pa koja je ovo cijena??? Ruše je 8 mj!!!
Sad bih trebao biti sretan sa 500 kn po dionici!!!

Kolega Golubv je lijepo napisao uz sve moguće krivine na KSST oni i dalje vrijede bar 3500 kuna po dionici. Ako ide privatizacija izvanredno, ako ide stečaj vrlo dobro. Državi gori i ispipava se javnost za prodaju apsolutno svega, EU je jako blizu,a ako će se nešto kupovati kupovati će se ono što je na jadranu, turizam je jedna od rijetkih profitabilnih grana,a koliko sam skužio i ZL Split bi trebala u privatizaciju.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Jedan dan me nema a vi rasturili KSST[emo_zacudjen]…..i sad mnogi misle da je kraj a nije ni počelo. Prije nek se ovaj pametan fond odlučio prodati ovu neplodnu zemlju – makiju, bili smo na 720 bez da je bio vani spisak firmi koje idu na bubanj.
Palo je samo zato jer smo svi vidjeli i znali koliko imaju i kupovali smo isključivo na bidu…zašto dati više kad može manje, valjda smo nešto i naučili u ovoj preskupoj školi[emo_smijesak]
Ponovit ću samo jednu stvar – država je 1m2 zemljišta uz samu pistu (koja stvarno nikome drugome ništa nebi značila) obračunala po 1000kn. Nek se javi onaj tko misli da će Linić nekom drugom dati jeftinije. Jer ako moj susjed proda parcelu do moje po 100€/m2 a ja nakon toga moju tobože po 70€ taj isti Linić će reči – pišite vi koliko hoćete ali mi već imamo formiranu cijenu za taj kvart….i porezna neće priznati moju cijenu nego će opaliti porez po susjedovoj…
Što bi rekli ovi iz ZL Split kad bi netko dobio jeftinije….? Tko se usudi igrati?

ps: da nebude zabune 1000kn za m2 ne znači 1000kn za dionicu….ne usudim se ni napisati cifru da me ne razapnu za navlačenje.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Danas započinjem s kupnjom KSST-a. ( cca 300-njak komada ) Nadam se prikupiti ih za 3-5 dana.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Nada je Majka svih zaheba[emo_smijesak][emo_namigusa]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Danas započinjem s kupnjom KSST-a. ( cca 300-njak komada ) Nadam se prikupiti ih za 3-5 dana.

Potegni do 550 i to je to! Čemu čekat?!
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Čemu čekati ? Ima 21000 razloga za to, u donekle konveretibilnoj valuti [emo_smijeh][emo_novac]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Novaca imam a s novcem možete kupiti kad hoćete a bogme prodati ne možete jelda ?
Ali ne bojte se 200.000 kuna je spremno a ako će cijena otići visoko svejedno mi je po 500 ili 550 dati za dionice.

E pa Đuro ima tešku ruku.

http://www.european-times.com/sector/kastelanski-staklenici/

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


baš me interesira, šta sad? Hoće se kupnja povući nakon ovog prekrcavanja ili?

Hoće! [emo_smijeh]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Ja kupujem polako ali sigurno …….. današnji plan cca 50-tak komada ali ako promet bude veći onda 150 ide meni…..

E pa Đuro ima tešku ruku.

mogu li dva pitanja?
1. pa je li stvarno ove naivne drukove uopće netko čita?
2. da li vi što drukate, kao nizom ovi gore, vjerujete da netko uzima novac i povođen vašim drukom kupuje odnosno prodaje recimo ovu hartiju.

molim da mi odgovorite na privatne poruke.hvala.

p.s. autor je imao po 740 Kn skoro 200 komada i izašao na 600 uz fini fini gubitak. trenutno je u OPTE po 7 i nada se bogaćenju.

To nije tako jer na bubanj ide nešto što propada, a Vlada će prodavati tvrtke uz procjene međunarodnih stručnjaka po tržišnim cijenama. Sve kako bi smanjili deficit.
Vaš link …

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Nema kupnje, znači, slijedi prodaja…
razina 500 baj baj
[emo_beztona]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

@minibar
tko kaže to?

cash je cash,a sve ostalo je sex!

New Report

Close