KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Golube pa vrlo jednostavno. Audio neće dijeliti ispod 75%+1. Tako da ju više nema tko rušiti, osim vas samih

Dijelili su ACI ispod 75 %, tako da to ti nije nikakva garancija .. Šta njih boli k za 75 % + / – 1, to su priče za malu djecu kojima se mi tu tješimo i štopamo curenje ove dionice kako nam paše al u relanosti nitko od nas ne može sa 100-% uvjerenjem tvrditi da je podjela stala.

Jedina činjenica koja tome idu u prilog je ono sramežjivo, po meni i sramotno zadnje dijeljenje od svega 8 dionica .. tu su pokazali odredjen prag zashupkavanja i po tome je indikativno da jedno vrijeme neće dijeliti.
Osobno, imam indicije sumnjati da je sve ovo odigrano da bi se moglo ići na pojednostavljeno smanjenje temeljnog kapitala i smanjenje nominale, zbog zakonski preporučljivog "Vrijednosnog usklađivanja sa tržišnom cijenom.."

Srećom, volio bih da to probaju jer bi pali sami u svoju zamku onda, i mnogo bi otkaza potom uslijedilo od strane njihovog glavešine, samo tako
[thumbsup]

Kressho


Dijelili su ACI ispod 75 %, tako da to ti nije nikakva garancija .. Šta njih boli k za 75 % + / – 1, to su priče za malu djecu kojima se mi tu tješimo i štopamo curenje ove dionice kako nam paše al u relanosti nitko od nas ne može sa 100-% uvjerenjem tvrditi da je podjela stala.

Ovo dobro govoriš, jer, ako budu išli u swap porezni dug/zemljište kako se priča, opet će sebi izdati seriju dionica i vratiti se preko 80% bez problema.


Vidim da je galija fasciniran fond menađerima pa se čudi zašto oni ne ulažu u KSST. Nebija znao odgovor na to pitanje pa prema tome nema smisla da ga ponavljaš kao papiga.

Sa obzirom da bacaš novce na našoj burzi, trebao bi znati! Dakle, fondovi po zakonu ne mogu kupovati dionice sa ovako malim free float-om! Da toga zakona i nema, sigurno nebi na osnovi rekla kazala vrijednosti zemljišta kupovali KSST, njima je izračun vrijednosti po DCF-u ipak malo važniji u tom trenutku kupnje.




@kanabis

Znam ja odgovore na sve navedene ZAŠTO, napisao sam da druge potaknem da pokušaju odgonetnuti. Ovo je trenutno jedina dionica koja se ne kupuje s ciljem da ih se proda kad se popravi poslovanje i cijena joj zbog toga naraste.
Vidim da neki po forumima raspravljaju dali je vrijeme za ulaganje u nekretnine i koliko se isplati platiti za kvadrat stana. Meni je ova dionica nekretninski fond, najbolje ulaganje u nekretnine na svijetu i okolici [shocked]. Kupnjom dionica KSST ja kupujem "stan" za 200€ m2. na najboljoj lokaciji. S obzirom da neki smatraju da je 1000€ za m2 prihvatljivo kako bi tek ovo trebalo nazvati? Poklon na kvadrat! [smiley]


Ma zamisli nitko od fond menadžera to ne prepoznaje a ti si prepoznao, pa treba tebe za premijera postaviti što prije, to vam je kolega Plomin 3, to vi kupujete.
[/quote]

Evo kolega galija, benkei je htio tebi odgovoriti ali je greškom kopirao mene. Kako ti nebi bio uskraćen (s obzirom da ne želim vjerovati da meni objašnjava osnove) prenosim njegov post gdje ti objašnjava zašto fondovi ne kupuju KSST.

"Sa obzirom da bacaš novce na našoj burzi, trebao bi znati! Dakle, fondovi po zakonu ne mogu kupovati dionice sa ovako malim free float-om! Da toga zakona i nema, sigurno nebi na osnovi rekla kazala vrijednosti zemljišta kupovali KSST, njima je izračun vrijednosti po DCF-u ipak malo važniji u tom trenutku kupnje. "

ps: ne trebaš mi zahvaljivati…benkei se sjetio da ti objasni. [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golubv

Sad mi je jasno zašto ulažeš u ovakve dionice i gubiš novce na sve strane, to se odnosi na OMF ali oni mogu ako žele ulagati na druge načine koji tebi očito nisu poznati, malo prouči pa ćeš vidjeti do tada zbrajaj minuse.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU



Da,nemoj plakat kad bude 2xxx za par tjedana……. [thumbsup] [cool]

PUNT, KSST, MGMA, INGR…stvarno ih biraš ko prstom u g…..
[/quote]

haha…može se raći da sam kao muha onda…lol,malo pogledajte moje ironične komentare po tim dionicama pa ćete skužiti "šta je pjesnik htjeo reći.."

Uglavnom,sretno svima jer zadnjih tjedana ovaj ZSE nije normalan!

peace!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Evo kolega benkei, galija ti odgovara glede ulaganja fondova u KSST…ali i on umjesto tebe kopira mene. Neznam zašto komunicirate preko mene kad možete direkt fejs tu fejs [lol]


@golubv

Sad mi je jasno zašto ulažeš u ovakve dionice i gubiš novce na sve strane, to se odnosi na OMF ali oni mogu ako žele ulagati na druge načine koji tebi očito nisu poznati, malo prouči pa ćeš vidjeti do tada zbrajaj minuse.

….samo si vas dvojica dopisujte….izmjenjujte mudre misli….ovako to ispada smiješno….galija se čudi zašto fondovi ne ulažu u ksst…benkej tobože objašnjava zašto….galija nije zadovoljan objašnjenjem…..a oboje se obraćaju meni…sumljivi ste….

[shocked]

…neću više biti vaš poštar [angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




@kanabis

Znam ja odgovore na sve navedene ZAŠTO, napisao sam da druge potaknem da pokušaju odgonetnuti. Ovo je trenutno jedina dionica koja se ne kupuje s ciljem da ih se proda kad se popravi poslovanje i cijena joj zbog toga naraste.
Vidim da neki po forumima raspravljaju dali je vrijeme za ulaganje u nekretnine i koliko se isplati platiti za kvadrat stana. Meni je ova dionica nekretninski fond, najbolje ulaganje u nekretnine na svijetu i okolici [shocked]. Kupnjom dionica KSST ja kupujem "stan" za 200€ m2. na najboljoj lokaciji. S obzirom da neki smatraju da je 1000€ za m2 prihvatljivo kako bi tek ovo trebalo nazvati? Poklon na kvadrat! [smiley]


Ma zamisli nitko od fond menadžera to ne prepoznaje a ti si prepoznao, pa treba tebe za premijera postaviti što prije, to vam je kolega Plomin 3, to vi kupujete.
[/quote]

Ha, ha, baš oni su ju prepoznali na 3-4k. Najgori ulagaći su upravo fm. Očeš otvorenih, očeš mirovinskih fondova. Pitanje je sad samo zašto je to tako. Dal zbog znanja ili osobne koristi. Za to bi se trebala brinuti hanfa, koja se, koliko vidimo, baš i ne trudi.
Ja osobno sam se zahebo jer sam mislio da neće ispod 1000. Al opet, dobro da je pala, platio sam članarinu, i sad mogu skupljati znatno povoljnije, točnije rečeno 40% jeftinije.

daj neka netko tko je dobar s kolegom lebowskim dotičnog zamoli za komentar na ovoj vrijednoj temi…….. [smiley]

sutra barem na 900………….

Tko ne želi ulagat u KSST, nema šta raditi na ovom forumu(ima hvala bogu i drugih foruma)…svatko ima pravo ulagat di hoće,a ne da mu netko stalno nešto pametuje za njegove novce"kad ste vi tako pametni i sposobni šta radite ovdje onda"?!"zašto onda ne pomognete sami sebi s tolikom pameću"!?

do kraja tjedna barem 1150kn!!!

[cool] [thumbsup] [wink]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Ovo je baš zgodno kad netko trguje sam sa sobom……Ima još takvih dionica u ovoj bari…… [yawn]


Ovo je baš zgodno kad netko trguje sam sa sobom……Ima još takvih dionica u ovoj bari…… [yawn]

Može kratko pojašnjenje? [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close