KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma mene samo zanima tko su zainteresirani, nista vise. Ostalo cu zakljuciti sam.

Ekipo dobro jutro svima zelim, jesmo li spremni ? [wink]

Srdačan pozdrav iz Remetinca [thumbsup]
(Hanfa donijela odluku na 46. sjednici da se svi bezočni drukeri potrpaju u ćuzu [lol] [lol] , a neki me druker odavdje odrukao drukam iako svi znaju da sam nevin [undecid] [thumbsup]

Ma srdačan pozdrav, kako god [thumbsup]

Kressho


Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

Srdačan pozdrav [cool]

Jučer si bio pametan. Stoga si plaćao 4000. Danas si mudar. Stoga prodaješ po 2500.

[lol] [lol] [cool]

Srdačan Pozdrav [thumbsup]

Kressho

01. rujna
Zašto Predsjednica Vlade RH Jadranka Kosor ignorira Kaštela?

OTVORENO PISMO BRANKA RADAČIĆA

"Prilikom posjete zračnoj Luci Split sa sjedištem u Kaštelima radi otvaranja nove stajanke, premijerka sa suradnicima nije našla za potrebno posjetiti gradsku upravu i Grad Kaštela…

…Samo 100 metara dalje od zračne luke nalazi se tvrtka Kaštelanski staklenici d.o.o. u vlasništvu države. Premijerka vjerojatno nije upoznata ili se ne želi opterećivati sa time, da radnici već mjesecima nemaju nikakva primanja, sezonski radnici nakon odrađenog posla još uvijek nisu dobili svoje plaće niti je izvjesno kad će se to dogoditi. Nastavak državne politike rasprodaje nekretnina vodi nestanku tvrtke i daljnjem gašenju radnih mjesta, a time i nestajanje jedine preostale proizvodne tvrtke u gradu…

http://www.kastela.org/content/view/14823/2/

E, moj Radačiću, u ožujku 2010.g. ste obećali prenamjeniti zemljište Kaštelanskih staklenika, a evo nam rujna 2011.g. i niste se makli sa mrtve točke!!!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

…a Spiderman šuti i lagano danima rasprodaje….

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.



Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

Srdačan pozdrav [cool]

Jučer si bio pametan. Stoga si plaćao 4000. Danas si mudar. Stoga prodaješ po 2500.

[lol] [lol] [cool]

Srdačan Pozdrav [thumbsup]
[/quote]

Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi
uvrede.

Srdačan pozdrav [smiley]




Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

Srdačan pozdrav [cool]

Jučer si bio pametan. Stoga si plaćao 4000. Danas si mudar. Stoga prodaješ po 2500.

[lol] [lol] [cool]

Srdačan Pozdrav [thumbsup]
[/quote]

Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi
uvrede.

Srdačan pozdrav [smiley]
[/quote]

Mudrom čovjeku pazar KSST po 4000 i prodaja na 2500 u ovakvoj situaciji ne bi bila uvreda već kompliment [wink]

Srdačan Pozdrav [thumbsup]

Kressho

I da – tek kad naučimo ignorirati sve oko sebe, pa i vlastite strahove te porive pohlepe mozemo se smatrati ljudima [cool]…

A dotle smo samo poplašena dječica…

(ovo je moja by the way, oridjinale [wink] )

Kressho

Mogu ti reći da je jako dobra.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Ne vidim post dotičnog, pa mogu samo pretpostaviti:

Prije nego se počneš braniti, dobro pročitaj o čemu je riječ.

Srdačan pozdrav [smiley]

Ne kužim,a kolega Matrix odbio sam Vaš prijedlog za prijatelja,jer ste Vi meni bili prije na listi,pa ste me očito stavili na ignore listu iako o Vama ,čak apače,nisam imao nikada loše mišljenje niti koliko se sjećam smo ulazili u kakve rasprave.Ali dobro…

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Srdačan pozdrav [thumbsup]

Kressho

New Report

Close