KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da se ovdje paničari pojavljuju tek 5 do 12, odnosno 16……
I guess some like it hot ! [lol]



Nemoj šutit lucky, ti si jedan od rijetkih realnih, a evo prošlo je cijelih 5 minuta da se vidi da sam u pravu.
A vi drukeri, što ste zaglavili u dionici koja ima pasti još najmanje 50% do utorka, ne navlačite ljude, netko s tim novcima hrani obitelj i školuje djecu.

Fascinantno, ja sam mislio da se na trzistu kapitala kupuje novcima koji su ti visak i mozes bez njih, ocigledno da sam se prevario, ima tu previse kockara, pa tako Vam to je kad se kockate, samo naprijed.

[/quote]

Baš fascinantno, znači ako si uložio novac koji ti trenutno ne treba za druge namjene, možeš ga cijelog izgubit jer to ti je ionako bio višak. Pa to je prava kocka.
Poznato je da su puno ozbiljnija ulaganja sa novcem koji ti je potreban.
A onoga himalaju neću ni komentirat ***obrisano***

Dosta dionica danas ide u čvrste ruke, što prilično smanjuje špekulativni prostor. Ovi koji prodavaju 2 dionice, pa ih opet kupuju 70 ili 80 kuna niže, nisu za komentiranje, ali eto, ima nas svakakvih!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

joj smart, iste priče još od +4000
danas smo 25% niže, kupaca nema
popushili smo i doviđenja


joj smart, iste priče još od +4000
danas smo 25% niže, kupaca nema
popushili smo i doviđenja

Dečko, napiši, popušio SAM, a ne smo!!!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Ista je stvar bila i kada se pocinjala graditi Američka ambasada u Buzinu … Svi su mislili eno hotel, eno hotel, a iznikao Mali Pentagon nadomak Zagreba …

Ekipici i dalje nije jasno šta se sprema u Kaštelanskom Zaljevu, a da malo bacimo svi oko na kartu Europe i Sredozemlja, vidjeli bi da nema bolje strateske tocke za NATO bazu koja bi kombinirala i avio bazu i pristaniste brodova u jednome …

Aviano bazu sele na Kosovo u tamosnju bazu. Ali Kosovska baza nije bas blizu mora …

Kaštelanski je Zaljev Bingo .. a ciji je komad zemlje tamo najveci i moze se kupiti mimo volje lokalnog stanovništva =?

Šta vi mislite kojim će putem vojnici dolaziti na Sredozemlje u budućnosti ?

Možda U.S. – Kaštele – Jadran – Sredozemlje – Bliski Istok ?

Ekipico NATO kupuje KSST

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Ista je stvar bila i kada se pocinjala graditi Američka ambasada u Buzinu … Svi su mislili eno hotel, eno hotel, a iznikao Mali Pentagon nadomak Zagreba …

Ekipici i dalje nije jasno šta se sprema u Kaštelanskom Zaljevu, a da malo bacimo svi oko na kartu Europe i Sredozemlja, vidjeli bi da nema bolje strateske tocke za NATO bazu koja bi kombinirala i avio bazu i pristaniste brodova u jednome …

Aviano bazu sele na Kosovo u tamosnju bazu. Ali Kosovska baza nije bas blizu mora …

Kaštelanski je Zaljev Bingo .. a ciji je komad zemlje tamo najveci i moze se kupiti mimo volje lokalnog stanovništva =?

Šta vi mislite kojim će putem vojnici dolaziti na Sredozemlje u budućnosti ?

Možda U.S. – Kaštele – Jadran – Sredozemlje – Bliski Istok ?

Ekipico NATO kupuje KSST


[/quote]

[lol]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Upalo još 3 kom po 2850……
Danas + 8……
Ostatak municije još čuvam. [cool]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


Upalo još 3 kom po 2850……
Danas + 8……
Ostatak municije još čuvam. [cool]

po prosjeku si na 0, po kupnji minus 8%… nije loše…

Prosjek 3278,53 [cool]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

aha ukupni portfelj… sorry…

i evo me još sa dva kom na 2715,70

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


Baš fascinantno, znači ako si uložio novac koji ti trenutno ne treba za druge namjene, možeš ga cijelog izgubit jer to ti je ionako bio višak. Pa to je prava kocka.
Poznato je da su puno ozbiljnija ulaganja sa novcem koji ti je potreban.
A onoga himalaju neću ni komentirat ***obrisano***

Nisi shvatio ocigledno, ali nije ni bitno. Zasto bi ja prodavao stan da kupim dionice, ocigledno je da su ovdje na TK-u tako neki i radili i sad se placu. Sigurno da mi nije u interesu da izgubim, ali realno gledajuci na stvari jos uvijek moze u ponedeljak biti sve demantirano, a postoji i 2. krug zar ne. Pogledaj vijesti samo na belju koja se cijena vezala samo na mercator-agrocor uopce ne gledajuci stvarnu situaciju u Belju. jedan dan ne prodaje se to drugi dan u vijestima evo samo sto nisu potpisali i na kraju sipak, e pa ovdje moze biti obrnuto (ne mora bit naravno, ali opet nista nije sigurno, pogotovo ne na nasoj burzi, sve ce se znat u ponedeljak). Problem nase burze je koliko vidim da ima hrpetina spekulanata i daytrejdera, zato i jest cijena svih dionica gdje jest kad su svi zadovoljni s zvakacom za zvakanje.
Ovo nije prvi put da nasi "mili" novinari pisu spekulantske vijesti. Na Vama je da razlucite sta je istina sta ne.

Rusitelj vlade ^_^.




Ista je stvar bila i kada se pocinjala graditi Američka ambasada u Buzinu … Svi su mislili eno hotel, eno hotel, a iznikao Mali Pentagon nadomak Zagreba …

Ekipici i dalje nije jasno šta se sprema u Kaštelanskom Zaljevu, a da malo bacimo svi oko na kartu Europe i Sredozemlja, vidjeli bi da nema bolje strateske tocke za NATO bazu koja bi kombinirala i avio bazu i pristaniste brodova u jednome …

Aviano bazu sele na Kosovo u tamosnju bazu. Ali Kosovska baza nije bas blizu mora …

Kaštelanski je Zaljev Bingo .. a ciji je komad zemlje tamo najveci i moze se kupiti mimo volje lokalnog stanovništva =?

Šta vi mislite kojim će putem vojnici dolaziti na Sredozemlje u budućnosti ?

Možda U.S. – Kaštele – Jadran – Sredozemlje – Bliski Istok ?

Ekipico NATO kupuje KSST


[/quote]

[lol]
[/quote]

Mislim da stvarno Divulje odgovaraju NATO-u naročito radi dubine mora……. [lol]

evo kupio po 2750 ta dva,…….. [thumbsup]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

New Report

Close