KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kaj ovaj sa 30 komada stvarno očekuje da ga neko poklopi?
[lol]


A nitko ne razmišlja o tome da će možda natječaj biti produžen na istoj cijeni , a ne nekoj nižoj … Očito se još pregovara između postojećih kupaca i Vlade, a i čeka se završetak GUP-a.
Tako da, danas je po meni ovo prije diskont papaka, nego navlačenje prodaje. Ne vidim ja tu nikakvo značajno iskrcavanje niti paniku u redovima nas koji znamo šta se događa iza zavjesa [wink]

Tako je evo i dokaza [lol] , pregovara se sve u 16:

iz upućenih izvora čuje se da ni ponudbenu dokumentaciju od bivšega Hrvatskog fonda za privatizaciju, današnje Agencije za upravljanje državnom imovinom, još nitko nije otkupio.

Znači u tijeku je masovno dubinsko snimanje KSST.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


kaj ovaj sa 30 komada stvarno očekuje da ga neko poklopi?
[lol]

maknuo ga. forumaš bit će. ako forumaša koji ima 30 komada nije ufatila panika brate ne znam koga će jer kad se čitaju ovi armagedoni ja da imam 30 komada popio bih litru rakije i stisnuo sell.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Budimo realni – ispod 3000 nema šanse da padne ako govorimo o ozbiljnijim količinama, čak 3400 bi rekao da je doljnja granica za 200 naviše komada tjedno …
Kupnja je oprezna, to je logično, no prodaje jednostavno nema na ovoj razini . Zašto ?

Pa vrlo je jednostavno. Nominala je 2500 kn. Morala bi nastupiti ozbiljna recesija i suprotno sadašnjem trendu rasta cijene takve zemlje, ona bi morala početi rapidno padati da bi Vlada smanjila cijenu u natječaju sa 7000 na 2500 kn samo tako. Ipak je to poveći raspon cijene između kojeg postoji još niz manjih ponderacija, npr 6500 kn, 6000 , 5600 kn, 5200 kn i tako dalje.

Prema tome, nitko vam ovdje neće prodavati KSST po 2500 osim fingirane prodaje, i paničara koji su drukali pad ovdje na 4500 i kupovali istovremeno. Ali to su neznatne količine, do par stotina sve skupa.

Tu i tamo dakle može kapati kao danas na 3000 , ali ni ta cijena nikome ne odgovara.

Konačno, kupac se može -i to sa razlogom – pojaviti posljednji dan zadnjeg trenutka 48 sati prije isteka roka. Možda baš zbog tolikih piskaranja na ovom forumu …

Ili se može desiti da natječaj bude produžen a bez korekcije cijene nadolje, dok ne prođe GUP.

Kako god bilo, od 7000 do 3000 dug je put, i nema razloga za prodaju na toj razini, posebno ne sada. Jer ako natječaj u drugom krugu izađe na 5500 kn i pojavi se niz kupaca, riječ je o gubitku gotovo 100 % …

Ali lako je moguće da je riječ tek o birokratskoj sporosti i da sve i dalje teče po planu. Svaka čast Poslovnom za objavu ali realno, do posljednjeg trena još nitko ne može znati ima li kupca sada ili ne, produžuje li se natječaj ili koja je opcija u igri .

Pozdrav

Kressho



kaj ovaj sa 30 komada stvarno očekuje da ga neko poklopi?
[lol]

maknuo ga. forumaš bit će. ako forumaša koji ima 30 komada nije ufatila panika brate ne znam koga će jer kad se čitaju ovi armagedoni ja da imam 30 komada popio bih litru rakije i stisnuo sell.
[/quote]
a gle odmah mi stotku lupili čim spomeneš riječ SELL [lol] a jeste da ne kažem šta.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@Plejboj
ma svima je jasno da je sve moguće… čak i nešto sl. ovom gore desno pod člancima:
HFP treći put nudi Dalmacijavino… + sve ostale uspješne dražbe HFP-a…

Ovi mali miševi šta su se raspisali vjerujem da nemaju više od 25 god. mada godine ništa ne znače…
Samo strpljivo i ako imate viška love kupujte….
Ovo je zicer kakvog dugo nije bilo……sada…danas…sutra…najesen…

Who cares… [cool]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


a gle odmah mi stotku lupili čim spomeneš riječ SELL [lol] a jeste da ne kažem šta.

…legende! [lol]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



nije uopće bio druk u pitanju. zato sam i naglasio "ako je u pravu". nisam na kupnji nego sam išao komentirat situaciju. ali bolje bi bilo da sam šutio

Nemoj šutit lucky, ti si jedan od rijetkih realnih, a evo prošlo je cijelih 5 minuta da se vidi da sam u pravu.
A vi drukeri, što ste zaglavili u dionici koja ima pasti još najmanje 50% do utorka, ne navlačite ljude, netko s tim novcima hrani obitelj i školuje djecu.
[/quote]
O čemu ti pričaš čovječe. Za koga smatraš nekog ko ima drugačije mišljenje od tebe po pitanju vrijednosti nečega. Pa čovječe božji, što smo mi, zvjeri. Pa imam i ja obitelj i školujem djecu. Skulirajte se malo!

Evo probaču još jednom napisat,,,,Svima nama je poznato kako završavaju firme i zemljišta na bubnju
Pa otuda i tolika jagma za KsSt ,A onda drugi krug itd.Da nebi završilo ko sa ĐAKOVŠTINOM u nekom Smislu,,,,,, [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Ovi mali miševi šta su se raspisali vjerujem da nemaju više od 25 god. mada godine ništa ne znače…
Samo strpljivo i ako imate viška love kupujte….
Ovo je zicer kakvog dugo nije bilo……sada…danas…sutra…najesen…

Who cares… [cool]


ajd kupi prvi, pa nam pošalji kopiju do-kupnje….

u ponedjeljak kad svima bude jasno da od onih 7000kn neće biti ništa i 2500 će biti san. Treba donijeti odluku prije drugih


Nemoj šutit lucky, ti si jedan od rijetkih realnih, a evo prošlo je cijelih 5 minuta da se vidi da sam u pravu.
A vi drukeri, što ste zaglavili u dionici koja ima pasti još najmanje 50% do utorka, ne navlačite ljude, netko s tim novcima hrani obitelj i školuje djecu.

Fascinantno, ja sam mislio da se na trzistu kapitala kupuje novcima koji su ti visak i mozes bez njih, ocigledno da sam se prevario, ima tu previse kockara, pa tako Vam to je kad se kockate, samo naprijed.

Rusitelj vlade ^_^.



Ovi mali miševi šta su se raspisali vjerujem da nemaju više od 25 god. mada godine ništa ne znače…
Samo strpljivo i ako imate viška love kupujte….
Ovo je zicer kakvog dugo nije bilo……sada…danas…sutra…najesen…

Who cares… [cool]


ajd kupi prvi, pa nam pošalji kopiju do-kupnje….
[/quote]

Evo mojih su ove tri kupnje u 12:14:08 1+1+3 komada……….

Dali je dovoljno……

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;




Ovi mali miševi šta su se raspisali vjerujem da nemaju više od 25 god. mada godine ništa ne znače…
Samo strpljivo i ako imate viška love kupujte….
Ovo je zicer kakvog dugo nije bilo……sada…danas…sutra…najesen…

Who cares… [cool]


ajd kupi prvi, pa nam pošalji kopiju do-kupnje….
[/quote]

Evo mojih su ove tri kupnje u 12:14:08 1+1+3 komada……….

Dali je dovoljno……
[/quote]

Svaka čast! [thumbsup]

New Report

Close