KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


koja katastrofa, počeli su iskrcaji insajdera, a cijena tone i tone!
do 1900 kn je samo 5 komada na kupnji !!! [shocked]

kojeg to insajdera?

svakoga dana u svakom pogledu...


smijesni ste vi koji nemate dionice,a pisete na ovoj temi…
da,to je urota,ja i neki drugi forumasi pokusavamo vas nagovoriti da kupite ovo i popusite ogromne novce
cak smo potplatili vjestaka da procijeni zemlju na 7000 kn po dionici,i u talu smo sa HFP-om i vladom…
evo razotkrili ste nas…
zadovoljni?
[bye]

dionice sam kupio po 1500 kn onog dana kad je Matijašević objavio prodaju ksst
dakle, manje od 2000kn
jel’me to čini kvalificiranim da mi daš odgovor na moje pitanje?


@sektor
što je to tako smiješno nebulozno?
daj da se i ja nasmijem



smijesni ste vi koji nemate dionice,a pisete na ovoj temi…
da,to je urota,ja i neki drugi forumasi pokusavamo vas nagovoriti da kupite ovo i popusite ogromne novce
cak smo potplatili vjestaka da procijeni zemlju na 7000 kn po dionici,i u talu smo sa HFP-om i vladom…
evo razotkrili ste nas…
zadovoljni?
[bye]

dionice sam kupio po 1500 kn onog dana kad je Matijašević objavio prodaju ksst
dakle, manje od 2000kn
jel’me to čini kvalificiranim da mi daš odgovor na moje pitanje?


@sektor
što je to tako smiješno nebulozno?
daj da se i ja nasmijem

[/quote]
smijesno je ono sto si napisao,pa sam te ja citirao.
(to te ne cini dovoljno kvalificiranim,ali ipak sam ti dao odgovor)

svakoga dana u svakom pogledu...

Bas ste svi smijesni [lol] . Pa ako se zna da ce ponuda doci, oni koji su ulazili na 650-1500 kuna sad se kipaju i omogucuju ostalima da se ukrcaju po 3700-4000 s finom zaradom. Cestitam onima koji prodaju vidi se da su solidarni s ostalima i zele da svi zaradimo ^_^, mozda i ja ubodem jos par komada krajem 4. mjeseca.

Rusitelj vlade ^_^.


Bas ste svi smijesni [lol] . Pa ako se zna da ce ponuda doci, oni koji su ulazili na 650-1500 kuna sad se kipaju i omogucuju ostalima da se ukrcaju po 3700-4000 s finom zaradom. Cestitam onima koji prodaju vidi se da su solidarni s ostalima i zele da svi zaradimo ^_^, mozda i ja ubodem jos par komada krajem 4. mjeseca.

Jako su solidarni. Pogotovo sa novcima onih koji ulaze
[bye]

No Face, No Name, No Number

danas prosjek 3708,96 kn , 103k prometa , i dalje na bidu najjača potpora ovaj s 202 komada [undecid]

topi se bid ko slajić u ruci simonice ex gotovac [wink]

nakon što su se iskipali ovi trejderi iz top 010 , izgleda da ide kapitalizacija ovih što su kupovali ispod 2k [wink]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

slušaj ovog, šta nas smatraš za budale? bid se topi ko slajić, ono idem da vidim a bid sve deblji. koga ti?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@kliring
kolega ne znam koji bid ti gledaš , al trenutno je jedino na INI bid jadniji od ovog [undecid]
samo 16 komada stoji između nabujalog aska i ponora na 2k i niže
samo kažem da dobro vidim , a na bidu ksst ne vidim ništa dobro . .

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

jjure ima neki patnik par postova ranije, stavio post kako kupnje više nema, od tad se solidna kupnja naslagala iznad 3700.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

izgleda da ljudi misle da čobi laže kad kaže da ima zainteresiranih za staklenike i to po 7000…

16.5. je sve bliže, a nervoza sve vidljivija…

Danas u 16:00 je tematska sjednica Gradskog vijeća, možda bude govora i o KSST. Vrijeme im je.

Na 6. tematskoj sjednici Gradskog vijeća Kaštela, koja će se održati u srijedu, 6. travnja, u 16 sati u Gradskoj vijećnici, raspravljat će se o privođenju svrsi prostora nekadašnjeg Adriavinila. Uz vlasnike zemljišta, predstavnike Kemokompleksa i Lavčevića, na sjednici će izlagati stručnjaci, arhitekti, koji će dati svoje viđenje uređenja toga prostora.

D n e v n i r e d

1. Uvodno izlaganje predsjednika Gradskog vijeća
2. Uvodno izlaganje Gradonačelnika
3. Izlaganje predstavnika Kemokomleksa d.o.o., Zagreb i Lavčevića d.o.o., Split
4. Izlaganje predstavnika Studia R d.o.o., Split
5. Izlaganje mr. sc. Gojka Berlengija, dipl. ing. arh. – GISplan d.o.o., Split
6. Izlaganje Gordane Radman , dipl. ing. arh. – Urbos, d.o.o., Split
7. Izlaganje Jurice Jelavića, dipl. ing. arh., predsjednika Udruženja arhitekata Splita
8. Izlaganje Antuna Diklića, dipl. ing. arh.- Studio xxl d.o.o., Zagreb
9. Izlaganje Nene Barade, dipl. ing. arh. d.o.o. – Studio xxl d.o.o., Zagreb
10. Rasprava
11. Prijedlog Zaključka

inače, studio r je u vlasništvo dragog prijatelja svima nam omiljenog iveka sanadera… čudo jedno kako taj rošin dobija sve poslove zadnjih 10-ak godina, a do prije rata ga nije bilo ni čut ni vidit, u stručnim krugovima nitko nije ni čuo za njega … ista priča kao i srđan šegvić (nema veze s edom šegvićem) – njega je "pogurao" vidošević… mala digresija, ali obzirom da politika ima svoje prste u ksst nisam odolio pa eto…

Kad vam je već dosadno, probajte baciti na papir potencijalni kapacitet proizvodnje KSST i pomnožite ga sa prosječnim maloprodajnim cijenama u Konzumu, pa komentirajte isplati li se Agrofructusu kupiti KSST!? Previše smo vremena proveli istraživajući, da bi to vama ovdje stavili na pladanj!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Kad vam je već dosadno, probajte baciti na papir potencijalni kapacitet proizvodnje KSST i pomnožite ga sa prosječnim maloprodajnim cijenama u Konzumu, pa komentirajte isplati li se Agrofructusu kupiti KSST!? Previše smo vremena proveli istraživajući, da bi to vama ovdje stavili na pladanj!

Da vidi se iz poslovanja i financiskog izvještaja KSST kako se ta proizvodnja isplati. [bye]

New Report

Close