KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Puno palamudite ovde a istina je samo jedna. Šaran ide do 25 posto i još mu fali oko 150 tis komada, zato kad cijena bude na 1500 kn nemojte se čudit ko purica dreku šta se desava. Ovo je nešto što na burzi još nije bilo, tako da ko preživi pricat će unucima

Upravo tako.

baš sam oko 12 gledao naloge na kupnji i tu definitivno nešto ne štima tj, totalno devijantno trgovanje…lik već danima razvaljuje prodaju, sam diže vrijednost skoro 200% i onda na ATH još bilda bid postavljanjem 5k na 1000 pa 5k na 1020 pa 5k na 1040…pa ig makne ali ostavi osigurač na od 5k na 1000 da slučajno ne procuri ispod… da li je to neka zahebancija ili što je, jer ozbiljni investitor sa namjerom preuzimanja renomirane tvrtke ne bilda sam sebi tržište a niti se ne qurči očitim agresivnim nabildavanjem kao kakav short trejder …što taj lik u stvari hoće?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

@Barbosa
nije maknuo naloge, to su skriveni nalozi koji se razotkriju kad je aukcija

@barbosa
upravo tako…besmisleno krcanje naloga, valjda da pokaže da ima para, što li….ono što je sigurno da nitko s iskustvom na burzi ne bi na taj način kupovao i sam sebi dizao cijenu….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Puno palamudite ovde a istina je samo jedna. Šaran ide do 25 posto i još mu fali oko 150 tis komada, zato kad cijena bude na 1500 kn nemojte se čudit ko purica dreku šta se desava. Ovo je nešto što na burzi još nije bilo, tako da ko preživi pricat će unucima

ima 16000kom do 1200kn. možda nestane do 16

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Puno palamudite ovde a istina je samo jedna. Šaran ide do 25 posto i još mu fali oko 150 tis komada, zato kad cijena bude na 1500 kn nemojte se čudit ko purica dreku šta se desava. Ovo je nešto što na burzi još nije bilo, tako da ko preživi pricat će unucima

S ovime bih se morao složiti, on želi (minimalno) 25%, a za to u ovoj situaciji mora puno platiti. Za male dioničare je odlično što nekoliko velikih (Pivci, Marica i ESOP) neće prodavati, inače cijena ne bi prešla ni 500 kn. S obzirom da je ostalo jako malo slobodnih dionica, ne bi me iznenadilo da cijena skoči i do spomenutih 1500 kn, a možda i više, ovisno o tome koliko tko bude imao strpljenja.

S ovom količinom preostalih slobodnih dionica, za cijenu se više ne pita. Ne bi me iznenadilo da se na kraju vlasnička struktura svede na 3 velika imena, naprave istiskivanje i podijele sve međusobno. A isplatiti tada preostale male neće biti problem

čini mi se da je viš dionica na prodaji bilo skupljeno na 900 i 1.000 nego sada na 1.100 kn


..on želi (minimalno) 25%, a za to u ovoj situaciji mora puno platiti. …

S ovom količinom preostalih slobodnih dionica, za cijenu se više ne pita.

griješiš….jer kad dođe na 25% mora dati javnu ponudu za preostale dionice…a ako sada digne cijenu na npr. 1500 kn da stekne 25%, onda svima ostalima, dakle njima 75%, mora ponuditi čak 1500 kn po dionici jer bi to bila najviša cijena stjecanja koja ga obavezuje!!
nema majci da za tih 75% dionica ponudi enormnih 1500 kn po dionici jer mu se to ne bi isplatilo dok je živ….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Puno palamudite ovde a istina je samo jedna. Šaran ide do 25 posto i još mu fali oko 150 tis komada, zato kad cijena bude na 1500 kn nemojte se čudit ko purica dreku šta se desava. Ovo je nešto što na burzi još nije bilo, tako da ko preživi pricat će unucima

i onda ponuda za preuzimanje po sili zakona. sve do 30-9. moguće

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

znamo za 1050, ne znamo zsa 1100

prije maoštanja o 1500 ajmo prvo zasjesti na 1100

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


znamo za 1050, ne znamo zsa 1100

prije maoštanja o 1500 ajmo prvo zasjesti na 1100

znamo li za sigurno za 1050? jer što ako ne kupuje s istog računa s kojeg je kupovao do 1000 kn nego sada kupuje preko neke druge firme i nekog drugog računa tako da ga ne obveže cijena od 1050 kn u slučaju javne ponude? ….puno je ovdje upitnika što će biti….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Puno palamudite ovde a istina je samo jedna. Šaran ide do 25 posto i još mu fali oko 150 tis komada, zato kad cijena bude na 1500 kn nemojte se čudit ko purica dreku šta se desava. Ovo je nešto što na burzi još nije bilo, tako da ko preživi pricat će unucima

pa to če ovim tempom 25% imati sutra, sada već ima sigurno 20% u četvrtak je iamo 12,6% , pa računaj 3-4% svaki dan , ako ide samo na 25%


znamo za 1050, ne znamo zsa 1100

prije maoštanja o 1500 ajmo prvo zasjesti na 1100


čisto sumnjam da mu ovaj paketić od 6000 dorina na asku ne izgleda primamljivo.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ima logike u ovom što zoran piše
oprez je sada više nego nužan jer to više nisu razine 600-800 kn gdje su fundamenti opravdavali cjenu
na 1050 je već neka druga priča

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku



Puno palamudite ovde a istina je samo jedna. Šaran ide do 25 posto i još mu fali oko 150 tis komada, zato kad cijena bude na 1500 kn nemojte se čudit ko purica dreku šta se desava. Ovo je nešto što na burzi još nije bilo, tako da ko preživi pricat će unucima

pa to če ovim tempom 25% imati sutra, sada već ima sigurno 20% u četvrtak je iamo 12,6% , pa računaj 3-4% svaki dan , ako ide samo na 25%
[/quote]

Nakon četvrtka je protrgovano cca 100k komada. Ako je sve to pokupio (a gotovo sigurno nije), onda bi bio na 18-19%, dakle realno je manje.

New Report

Close